dr hab. n. med. Marek Napiontek

Godny polecenia, bezinteresowny. Mimo zdobytych tytułów naukowych jest bezpośredni w rozmowie i bardzo sympatyczny.

dokonal rekonstrukcji stopy u mojego mza-wczesniej nikt sie tego nie podejmowal ,nie proponowal a to umozliwilo normalne funkcjonowaniw/nawet jezdzi na nartach/Cudowny czlowiek,ogromna wiedza.polecam

wspaniały lekarz i człowiek leczę się u niego od wielu lat i jeszcze nigdy nie zawiódł mojego zaufania - polecam każdemu tego specjalistę, wizyta nie jest tania, ale są to dobrze wydane pieniądze

To jest najwspanialszy lekarz jakiego można sobie wymarzyć. Moja córka ma już 17 lat. Gdy była rocznym dzieckiem mieliśmy szczęście, że trafiliśmy do pana prof. Napiontka. Miała wykonane 2 operacje, które postawiły ją na nogi i dziś choć nie potrzebujemy już opieki pana profesora ilekroć jesteśmy w Poznaniu odwiedzamy Go, gdyż trzeba też powiedzieć, że jest to człowiek niesamowicie przesympatyczny, miły i dowcipny. Wspaniały, co z tego że drogi ważne że skuteczny. POLECAM, gdyby były 6 dałabym.

lEKARZ TEN OPEROWAŁ MOJA CÓRKĘ 8 LAT TEMU .ŻAŁUJĘ TYLKO ŻE TAK PÓŻNO DO NIEGO TRAFILIŚMY ALE JESTEM MU BARDZO WDZIĘCZNA!

operował kiedyś mojego syna i operacja się udała tylko pacjent nie wytrzymał wdała się martwica a potem dziwnym trafem dokumenty leczenia zaginęły wizyta w gabinecie trwa około 5 minut