lekarz Marek Ostrowski

1,4
1,2
1,3
1,1

Cham i prostak. Jest rzeczoznawcą w KRUSie. Kiedy na komisji moja mama powiedziała, że potrzebuje chwilę, ponieważ jej dolegliwości nie pozwalają na szybkie przygotowanie się do badania stwierdził, że moja mama utrudnia mu pracę, bo go boli kręgosłup. Dodam, że od kilkunastu lat mama leczy się na kręgosłup, w tym momencie nawet pojdejście do operacji jest bardzo ryzykowne. Natomiast lekarz Ostrowski nie tylko w szpitalu ale jak widać i jako rzeczoznawca pracuje za karę. Odnosi się jak gbur i prostak. Ale czego się tu spodziewać? Żaden normalny i dobry lekarz nie "dorabia" sobie w grajdołku KRUSu czy ZUSu. Na koniec Panu (z dużej litery chociaż nie zasłużył) Ostrowskiemu doradzę, żeby tak jak opiniuje pacjentów poszedł ze swoim bólem pracować na roli, wtedy pogadamy doktorku

niekulturalny, nietaktowny, arogancki, jego podejście do pacjenta wygląda jakby pracował za karę..... i jeszcze pracuje z dziećmi... zgroza kto na to pozwala? czy kierownictwo szpitala nie interesuje jakich ma pracowników!? w firmie prywatnej dawno by już nie pracował w szpitalu....

Brak słów, jak taki człowiek może z dzieckiem pracować? Może trzeba zrobić z tym porządek czy jest ktoś tego samego zdania?

Popieram przedmówców. Dzisiaj byłem w Przychodni. Totalny Cham i wstyd, że taki człowiek jest lekarzem. Nie polecam. Swoją drogą ciekaw jestem, czy nikt nie ma nad tym arogantem żadnej władzy?

Gorąco odradzam tego specjalistę... Minimum czasu dla pacjenta, diagnozy stawiane na wyrost, a metody leczenia zaczynające się od najbardziej inwazyjnych... Ponadto zalecane dawkowanie zapisanych leków nie zgadza się absolutnie z tym co jest napisane na ulotce nie mówiąc już o poradach innych specjalistów.

"Lekarz?" niekompetentny,nieuprzejmy wręcz bezczelny! Odradzam każdemu tego "lekarza?!"Bardzo niemiły, zachowuje się arogancko.Wyniosły ma za nic pacjenta. Współczucia dla personelu który musi z nim pracować. Byłem u niego po raz pierwszy i zarazem ostatni.Mam nadzieję że jego przełożony czyta te opinie i wyciągnie odpowiednie wnioski.Portal powinien stworzyć dla niego w rubryce opinia notę TOTALNE ZERO

Lekarz niekompetentny,nieuprzejmy a wręcz bezczelny! Odradzam każdemu tego pana bo wyrzuci was z gabinetu jak bedzie coś nie po jego myśli! Omijajcie go z daleka!

Cham, prostak, gbur nadęty, a do tego zero szacunku dla pacjenta. Unikajcie tego doktora jak ognia, bo szkoda czasu i nerwów.Chętnie spotkałbym tego pseudo doktorka na gruncie prywatnym i za zupełną darmoszkę udzieliłbym mu lekcji kultury

Totalny cham i prostak!!! Wczoraj kolega poszedł do szpitala po skierowanie na rehabilitację po złamaniu barku i obojczyka. Gdy Ostrowski usłyszał, że leczył się prywatnie w Lubartowie, wyśmiał go i kazał załatwić sobie skierowanie w Lubartowie. Bezczelny typ i tyle!

Bardzo niemiły, zachowuje się arogancko, nie słuchał tego, co do niego mówiłam, wiedział 'swoje'. Stwierdził, że przy złamaniu to normalne, że noga jest sina i boli. Ciekawe czy według innych lekarzy zielony kolor stopy również jest normalny? Stanowczo nie polecam, stracony czas.