lekarz Marek Ostrowski

1,4
1,2
1,3
1,1

Parę lat temu po urazie, kiedy moje kolano było zblokowane, zlecił mi rehabilitację (wyciąga kamaszkowy i parafinę). Po 10 zabiegach pojechałam do dr. Piecucha i on dopiero powiedział mi, że kolano nadaje się do operacji.Okazało się że mam uszkodzone więzadło i łąkotkę boczną.

Przy pierwszej wizycie nie zrobił nawet Roetngena, nie daje żadnych zaleceń, po prostu przypisuje leki (nawet nie mówi co jest od czego i jak działa), przy ostatniej wizycie odmówił skierowania na rehabilitację, bo "dla takich pierdół nie daje". Po prostu żenada.

błędna ocena stanu zdrowia, brak zainteresowania

błędna ocena stanu zdrowia, brak zainteresowania

zdecydowanie odradzam poszlem z noga to nawet nie wiedzial co mi jest poza tym jest nie mily