lekarz Marek Rogowski

2,5

Kompletny ignorant. Powiedział że w 22 tych ciąż. Mam za mało wód plodowych, szukał nerek choć w tak wczesnej ciąży jeszcze ich nie widać!!! Gdy zapytałam jaka jest norm. W ilości wód powiedział że nie ma normy a ja mam ich mało i koniec! Poszłam do innego na lekarza na konsultacje i i już podczas badanie brzucha bez usg było wsio ok a Bush to potwierdziło. Nastraszył mnie niemiłosiernie płakałam i trzaslam się ze strachu parę dni zupełnie niepotrzebnie!!!! Na kolejnej wizycie zbadał mnie tylko ginekolologicznie, i powiedział że mam się ubierać, jak zapytałam co z tymi wodami czy nie sprawdzi to powiedział a no faktycznie zapomniałem.... Lekarz tragedia!!!

Bardzo chwale tego lekarza. Bylam u niego pierwszy raz i bylo ok. Nie sluchajcie opini inny przekonajcie sie sami jaki on jest. Polecam

Byłam u Pana Doktora pierwszy raz (z zaznaczeniem tego) i zostałam potrakotowana przedmiotowo.Wizyta trwała może 10 minut,w dodatku nie zalecił wykonania podstawowych badań.Przy drugiej wizycie kontrolnej stwierdził że nie ma czasu i mam się raz dwa rozbierać.

Nie potrafi słuchać pacjentki.Nie daj Boże jak nie pamiętasz daty ostatniej miesiączki.Od razu traktuje Cię jak jakąś niegramotną gułę która do 28 nie potrafi zliczyć.Kiepsko radzi sobie z komputerem przez co wizyta bardzo się przedłuża.Co do gabinetu,nie zapewnia on odpowiedniej intymności.

Moja ciaza mimo komplikacji doprowadzona byla do finalu sporo badan wyjasnien maly utodzil sie zdrowy miala byc mala....do 32 tyg polecam tego lekarza zawsze wizyta umowiona zaliczona lekarz kompetentny i wszystko wytlumaczyl jak grzecznie spytalam pozartuje ale najwazniejsze ze robi swoje fachowo dziekuje i jemu i bogu ze nasz synus jest zdrowy super rosnie. A tak sie balam bo 10 dni po terminie po trzech prowokacjach wydzedl na swiat bralam luteine przez cala ciaze.....dziekuje za wszystko panie doktorze

Nie polecam.Trudne warunki w pracy żeby chodzić tam w ciąży,ale nawet nie dopuścił do słowa żeby to wytłumaczyć krzycząc o naciągaczach i frajerach!!!Nawet nie chciał dyskutować o zwolnieniu.To była już któraś wizyta która upewniła mnie żeby omijać tego lekarza z daleka.Nie polecam(nie tylko ze względu na tą sytuację)...

Ja nie mam zastrzeżeń co do tego lekarza.Chodzę do niego od 7 lat , i bardzo sobie chwalę p.doktora. Może faktycznie czasami jest troszeczkę nie miły , ale jak każdy z nas ma dni gorsze i dni lepsze.Moim zdaniem lekarz godny polecenia.

Od 16-tu lat chodzę do dr.Rogowskiego.Nie powiem złego słowa.Moja ciąża prowadzona była prawidłowo mimo, że była to ciąża zagrożona od 5 miesiąca.Wszystko wspaniale się udało.Pan dr.kompetentny, uczciwy, miły, wyczerpująco udziela odpowiedzi na każde zadane pytanie przeze mnie.

nie polecam tego lekarza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie polecam tego lekarza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!