lekarz Marek Rogowski

2,5

Do pana Rogowskiego chodzę na wizyty od 10 lat czyli od momentu jak urodziła się moja córka.Ciąża przebiegła bez komplikacji -pan doktor fachowy i rzetelny.Teraz mam problemy zdrowotne również wybrałam tego lekarza -usg bez problemu inne badania i skierowania również POLECAM

Pan doktor próbował namówić mnie na zabieg (oczywiście płatny), który według innych lekarzy był zbędny (mieli oni rację, ponieważ wystarczyło wziąć leki). Cały czas czuję taki niesmak, że lekarz próbował na mnie zarobić nie zwracając uwagi na moje zdrowie.

Chodziłam do tego lekarza kilka lat temu, głównie po recepty na tabletki antykoncepcyjne i wtedy było ok. Później w między czasie wystąpiła u mnie jakaś choroba i tak mi to wyjaśnił, że wyszłam z gabinetu z łzami w oczach. Jak się później okazało lekarz przedstawił mi najgorsze możliwości rozwoju choroby i metody leczenia jakie mogą być. Dużo strachu i nerwów, a wystarczyły tabletki i maści i wszystko wróciło do normy, więc uważam, że nie potrzebnie tak mnie nastraszył. Teraz po 2 latach znowu się u niego pojawiłam, ponieważ jestem w ...

Teraz po 2 latach znowu się u niego pojawiłam, ponieważ jestem w ciąży:)
Poprosiłam lekarza o zwolnienie i się bardzo zdziwiłam...
Nawet nie zapytał z jakiego powodu, czy się źle czuję, czy coś jest nie tak...
Naskoczył na mnie, że jestem zdrowa i dopiero jak będę chora to będzie zwolnienie!!
Na dodatek od momentu jak spytałam o to zwolnienie zrobił się strasznie wredny!
Wypisując mi skierowanie na badania z 3 razy podkreślił to że On ponosi koszty za badania!!
Nie wiem jak podchodzi do klientek, które chodzą prywatnie, ale według mnie przegina.
Koleżanka też do Niego chodziła będąc w ciąży i miała ciężką pracę fizyczną i też jej nie dał zwolnienia na dodatek miał wielki problem, żeby wypisać zwolnienie ze zmian nocnych ponieważ nie powinna robić nocek.
Dziewczyna przeniosła się do innego lekarza, ale okazało się, że straciła dziecko...
Można się tylko teraz zastanawiać czy to czasami nie przez to że pracowała i była osłabiona i przemęczona, a Pan doktor miał taki wielki problem z wypisaniem zwolnienia.
Chociaż On i tak na tym nic nie traci, w końcu My też płacimy składki na ZUS!!! Ogólnie to NIE POLECAM!!!

JESTEM ZADOWOLONA LUDZIE SĄ RÓŻNI I RÓŻNIE DO TEGO PODCHODZĄ ALE OD SAMEGO POCZĄTKU TAKŻE PRZED CIĄŻĄ LEKARZ TEN WYKAZAŁ SPORE ZAANGAŻOWANIE W MOJE WĄTPLIWOŚCI - CYTOLOGIA, BADANIE ITP.ZDECYDOWAŁAM SIĘ BY PROWADZIŁ MOJĄ CIĄŻE OBECNIE JESTEM W 20 TYGODNIU I MAM DO NIEGO SPORE ZAUFANIE -JEŚLI CZEGOŚ NIE WIEM POPROSTU PYTAM A ZAWSZE FACHOWO ODPOWIE-średni czas w gabinecie to 35 minut tażke dziewczyny pytajcie pytajcie a nie póżniej macie pretensje do lekarza że nie odpowiada na zadane pytania!koleżanki także były w ciąży a większość z nich z pana doktora zadowolona!!!!!polecam! na wizyty prywatne mnie nie stać korzystam z NFZ i pamiętajcie jedno jakie jesteście dla lekarza taki lekarz dla was.UŚMIECH NIKOMU I DOBRE SŁOWO NIE ZASZKODZIŁ

Lekarz bardzo miły, podchodzi do pacjentki bardzo profesjonalnie, wszystko dokładnie wytłumaczy. Jestem zadowolona .

Jestem zadowolona .

Nie polecam nikomu,chyba,ze ktoras z was jest w ciazy,bo wtedy potrafi zajac sie pacjetka. A tak to olewa problem z jakim przyszlysmy i mowi,ze baby wymyslaja i wymyslac beda.A o USG to mozna pomarzyc,nawet wtedy gdy sie o nie poprosi..

Dzisiaj byłam u tego "lekarza" i zostalam potraktowana jak jakis przedmiot. Krzyczal na mnie ten facet, nic nie wytlumaczyl. Jak wyszlam z gabinetu to mialam lzy w oczach. Nikt mnie jeszcze w zyciu tak nie potraktowal. Nie wiem o co mu chodzilo, kiedys bylam u niego i bylo ok a dzisiaj? Masakra. Nie polecam tego lekarza. W zyciu juz do niego nie pojde.

masakra, jeszcze raz masakra. Wiedzę to może ma,ale ma tak ciężki charakter że po jednej wizycie mnie odstraszył. Bardzo, bardzo nie miły i opryskliwy, nawet wychodząc usłyszałam niemiły komentarz który mówił po cichu do swojej położnej. Jeśli macie wybór nie idziecie do niego, to że leczy na NFZ to nie znaczy że można pacjenta traktować jak śmiecia.

bardzo dobry lekarz. wyjaśnia co to za choroba i jak ją leczyć. polecam

bardzo dobry lekarz. wyjaśnia co to za choroba i jak ją leczyć. polecam