lekarz Marek Rosowski

Bardzo kompetentny, miły i uprzejmy lekarz. Potrafi doskonale i przystępnie wytłumaczyć różne medyczne zawiłości .Trafnie diagnozuje i zleca skuteczne leczenie. Niewątpliwie to lekarz z powołania i prawdziwy profesjonalista.

Doskonały, idealny lekarz. Pełen profesjonalizm, kompetencja i uprzejmość. Godzien polecenia fachowiec !

miła i sympatyczna obsługa z dobrym i poważnym podejściem do pacjenta i jego problemów.

profesjonalnie i sympatycznie, polecam Pana Marka.

profesjonalnie i sympatycznie, polecam Pana Marka.

Świetny lekarz! Serdeczny w stosunku do pacjenta, zlecający odpowiednie badania, poświęcający odpowiednio dużo czasu na diagnozę. Jestem z wizyt u pana doktora bardzo zadowolona i polecam go innym!

Nie tylko miły i uprzejmy ale pełen nieczęsto już spotykanego czaru i poczucie humoru, które sprawiają że człowiek czuje się jak z wizytą u mądrego zielarza, albo starszego mądrego kuzyna. ;) Przy dzisiejszym podejściu typu "ja sobie przypomnę pana historię z komputera" rzadkie i cenne. Serdecznie polecam.

Doskonały profesjonalista w każdym calu. Podczas wizyty czułem się jakby był w prywatnej klinice. Przyjemnie, sympatycznie a najważniejsze że specjalista z najwyższej pułki. Nie lube wystawiać takich komentarzy w takich miejscach ale myślę że ludzie powinni wiedzieć o dobrych fachowcach którzy traktują pacjentów jak ludzi a nie jak zło konieczne. Polecam z czystym sumieniem.

Takich lekarzy życzę sobie i wszystkim potrzebującym pomocy! Kompetentny, cierpliwy, dyskretny i delikatny, wykonujący swój zawód z pasją. Wiedzę ma przeogromną! Leczący skutek ale - co bardzo według mnie ważne - szukający i sięgający do przyczyn problemu zdrowotnego - przez to bardzo skuteczny. Dzięki jego trafnej diagnozie i wdrożonemu leczeniu skończyły się moje dolegliwości, z którymi przez 3 miesiące żaden z 5 odwiedzonych wcześniej lekarzy sobie nie poradził. Żałuję tylko że nie poszłam do niego od razu gdy polecali mi go znajomi.

niestety nie polecam, zawiodłem się bardzo

niestety nie polecam, zawiodłem się bardzo

Bardzo dobry lekarz.Bardzo duże kompetencje, wiedza i wie jak pomóc. Miły i uprzejmy. Polecam Pana Doktora !