lekarz Marek Rutkowski

2,1
1,9

dobry i kompetentny lekarz, wysłucha dokładnie pacjenta a potem zadaje pytania, uprzejmy elokwentny

Przestrzegam przed wizytą u tego pana-arogancki,przyjął mnie z wielką łaską, bo nie byłam umówiona na ten dzień.Z pewnością gdybym wiedziała cóż to za ,,specjalista" przed tą feralną wizytą, moja noga by tam nie stanęła.Bez zrobienia usg wydawał pochopne opinie.Pod koniec wizyty wręczył mi wizytówkę do swojego prywatnego gabinetu!szok!Odradzam wszystkim.

Również jestem bardzo nie zadowolona z usług tego lekarza moim zdaniem jest to niekompetentny facet i w tym gabinecie znalazł się przez pomyłkę jak byłam za pierwszym razem to musiałam chyba 15minut czekać aż z położna skończą rozmawiać o jej nowym mieszkaniu przy kolejnej wizycie jak położna kazała mi do niego wejść to wydarł się na mnie że mu przeszkadzam w rozmowie przez komórkę. Ogólnie powodem moich wizyt była ciąża gdzie w 3miesiacu spytałam kiedy mnie skieruje na USG powiedział że jeszcze nie trzeba a jak się spytałam czy przez włożenie mi 2 palców jest w stanie stwierdzić że dziecko się prawidłowo rozwija to się zmieszał i wyprosił z gabinetu to wiec w między czasie zaczęłam chodzić prywatnie do bardzo sympatycznej pani doktor a do niego chodziłam z ciekawości kiedy jego zdaniem jest czas na pierwsze USG wiec jak byłam po 6miesiącu (luty)i chciałam żeby mi wypisał zwolnienie z pracy to powiedział że L4 mi się nie należy bo nie jestem w zagrożonej ciąży i że mam pracować żeby nie przechodzić na utrzymanie ZUSu tak wiec on L4 mi nie dał ale w tedy dostałam pierwsze od niego skierowanie na USG gdzie najbliższy wolny termin był dopiero na koniec marca przy terminie porodu na koniec maja. Naprawdę odradzam tego "lekarza" (jeśli można go tak nazwać)wtedy byłam u niego ostatni raz nadal chodzę prywatnie do pruszcza do pani doktor i przynajmniej wiem że moje dziecko się prawidłowo rozwija i że wszystko jest OK :)

ogólnie jestem bardzo niezadowolona z mojej ostatniej wizyty u tego lekarza, pierwsze czego oczekuje od lekarza a zwlaszcza ginekologa to współpraca! Rutkowski był bardzo niemiły wobec mnie (niewiem moze to roznica wieku i starsznie zazdrościł mi pięknego ciała i wspaniałego wyglądu czego na marginesie nie można powiedzieć o nim) najpierw zrobił dziką awanture, ze spoznilam sie 3 minutki na wizyte i z wielka łaską mnie przyjął a potem podczas wizyty przez jakies 10-15 minut rozmawiał z kolegą przez telefon na temat czesci od BMW ;] zamiast zajac sie mna i odpowiadac na moje pytania, jestem osoba ktora niedawno urodzila dziecko i prosila go o tabletki antykoncepcyjne ktore mozna stosowac przy karmieniu piersia. Stwierdzil ze to niemozliwe i zaproponowal mi spirale ktorej odmówiłam. Bzdurą to jest bo wiele kobiet karmiacych piersia dostaje od swoich ginekologow delikatne tabletki antykoncepcyjne. Zrobił na mnie strasznie niemile wrazenie, pierwszy raz bylam u ginekologa państwowo i chyba ostatni! w koncu nie ma co sie dziwic ze ginekolog spelnia oczekiwania jak mu pchasz w tyłek pieniadze za wizyte a panstwowo robi to jakby to byly tortury. Wracajac do sedna ten lekarz napewno nie zasluguje na to zeby ogladac moją młodą, piękną... Jego strata :)

Totalnie niepomocny.Po długim pobycie w szpitalu potrzebowałam skierowanie na jedno bardzo istotne badanie..oczywiście nie dostałam go.