lekarz Marek Stawniak

Chirurg ogólny, Ortopeda

Pomógł mi,jeżeli znów będę potrzebować pomocy nie będę szukać innego lekarza.

Pomógł mi,jeżeli znów będę potrzebować pomocy nie będę szukać innego lekarza.

Lekarz z dobrym podejściem do pacjenta. Wytłumaczył mi wszystko, za i przeciw do operacji. Pomógł mi podjąć decyzję w sprawie leczenia. Wreszcie zrozumiałem na co choruję i co mam dalej robić. Polecam

Lekarz z powołania,a tacy rzadko się zdarzają. Naprawdę polecam wszystkim jest naprawdę profesjonalistą.

Nie wiem skąd tyle pozytywnych komentarzy chyba doktor sam je sobie napisał...Kompletny brak profesjonalizmu i kompetencji.Po zadaniu któregoś pytania z kolei usłyszałem:"czy zaskoczy mnie pan jeszcze jakimś pytaniem"?Byłem ostanim pacjentem i chyba doktor chciał juz iść do domu i ewidentnie nie była mu na rękę moja dociekliwość i chęć dowiedzenia się co mi naprawdę jest(wizyta prywatna 180zł).Na końcu stwierdził że jeśli mi się coś nie podoba możemy anulować wizytę.Tragedia nie polecam!!!

bardzo dobry lekarz, doskonały kontakt z pacjentem,zawsze uśmiechnięty, profesjonalista. godny polecenia :)

bardzo dobry lekarz super specjalista bylam operowana jestem bardzo zadowolona wlasciwy czlowiek na wlasciwy miejscu

jeszcze nigdy nie trafilam na tak dobrego lekarza jesli chodzi o podejscie do pacjena mily kompetentny wyczerpujaco omawia problem i pacjent czuje sie bezpieczny pod opieka takiego lekarza serdeczne polecam

Doskonały operator,z doskonałym podejściem do pacjentów,godny polecenia!!!

Doskonały operator,z doskonałym podejściem do pacjentów,godny polecenia!!!

Doskonały specjalista, ma bardzo dobry kontakt z pacjentami. Zawsze uśmiechnięty i życzliwy. Polecam!!