dr n. med. Marek Sternalski

Psychiatra

P doktor Marek Sternalski to bardzo dobry lekarz godny polecenia zawsze ma czas a przedwszystkimnigdy nie zostawi zadnego pacietaczłowiek o wielkim sercu nie ma teraz juz takich ludzi wszyscy lekarze powinni wzorowac sie na doktorze Sternalski

wspaniały człowiek !!! jestem osobą uzaleznioną ,bedąc w opłakanym stanie nie tylko przyjął mnie poza kolejnością ale i za wizyte nie zapłaciłem ani złotówki !!!!! widać że dobro pacjenta jest najwiekszą wartością ,nie tylko wysłuchał mnie ale otrzymałem pomoć jak i skierowanie na dalsze leczenie .. Piszę to gdyż miałem kontakt z wieloma lekarzami psychiatrami lecz nikt nie potrafił tak podejść do pacjenta jak pan Marek Sternalski i nie jest to tylko moja opinia lecz wielu ludzi o podobnych problemach jakie ja mam i tak samo oni się wyrażają o panu Marku ...
Nie wiem czy to się ukaże te moje słowa ? ale pan Marek Sternalski to nie tylko wspaniały lekarz lecz i człowiek który patrzy na człowieka nie bacząc kim jest bo jego dobro jest najwazniejsze by mu ulzyć w cierpieniu...

Witam,długo zwlekałam z decyzją o skorzystaniu z porady lekarza psychiatry, utarło się przecież że to lekarz od "świrów", a mnie przecież to nie dotyczy.Psychika ludzka jest jednak o wiele bardziej skonstruowana, i jeszcze są inne bardzo uprzykrzające życie dolegliwości, fobile, lęki itp.gdy wreszcie zdałam sobie sprawę że albo się przemogę i powiem o tym fachowcowi albo sama "zagryzę" się w środku, to nawet jest gorsze od braku leczenia-bo się pogłębia!!!! Opinii jakim specj. jest doktor dowiedziałam się właśnie z takich portali.Moje wrażenia po wizycie:bardzo pozytywne, niesamowicie spokojny człowiek, pochylający się ...

Opinii jakim specj. jest doktor dowiedziałam się właśnie z takich portali.Moje wrażenia po wizycie:bardzo pozytywne, niesamowicie spokojny człowiek, pochylający się nad każdym przypadkiem z dużym zaangażowaniem i EMPATIĄ,wszystko tłumaczy i ustawia dobre leczenie.Dobrze, że jest takie miejsce jak to na opinię, może to pomoże innym dokonać dobrego wyboru-bo zdrowie psychiczne jest najważniejsze!!!

Polecam! w każdej sytuacji polecam! Ten człowiek ma pasję bycia z ludźmi pomagania im w trudnościach: z łagodnego dystansu, wspaniały Człowiek i wspaniały lekarz

Polecam! w każdej sytuacji polecam!
Ten człowiek ma pasję bycia z ludźmi
pomagania im w trudnościach:
z łagodnego dystansu, wspaniały Człowiek i wspaniały lekarz

Doktor godny polecenia. Bardzo pomógł mi w mojej chorobie. Wcześniej byłam u kilu lekarzy tej specjalizacji i niestety żaden nie pomógł mi tak jak Pan doktor Sternalski

Wybitny specjalista. Po nieskutecznych wizytach u innych "specjalistów" on szybko rozwiązał problem.

Zdecydowanie polecam, to człowiek dusza, pełen ematii i bardzo kompetentny, uprzejmy, tłumaczy, wyjaśnia i pomimo, że na poczekalni az ciemno od dużej liczy ludzi, ma czas dla każdego.

Panie Doktorze Marku,ile to juz lat,ile pan ze mna wytrzymal,zawsze pelen wiary,ze w koncu mi sie uda,troche to trwalo ale wyzdrowialam,czasami bylo roznie,wrecz tragicznie,przetrzymalismy wszystko,teraz ja pomagam innym,traktuje pana jako Przyjaciela zagubionych dusz,barbara rosiek

Takiego lekarza ze świecą szukać ja tylko się modlę żeby Pan Bóg dał mu dużo zdrowia aby nadal pomagał ludziom uwierzyć w siebie

Bardzo miły i sympatyczny pan doktor. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Widać zaangażowanie. Koszt wizyty na uczciwym poziomie. Zdecydowania polecam.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Częstochowa"?

Nasza Przychodnia
41-253 Czeladź

NZOZ Centrum Medyczne LiMED
Tylna 12
42-600 Tarnowskie Góry
NZOZ Szpital im. dr. B. Hagera w Tarnowskich Górach- Stacjonarne i całodobowe świadczenia szpitalne
Pyskowicka 47-51
42-612 Tarnowskie Góry