dr n. med. Marek Sternalski

Psychiatra

Widać, że jest to lekarz z powołania; naprawdę stara się pomoc swojemu pacjentowi. Leczyłam się już u kilku specjalistów, ale dopiero teraz jestem zadowolona ze swojego wyboru.

Jesli powiem ze uratowal mi zycie to bedzie za malo, mojej wdziecznosci nie mozna wyrazic slowami

Pan doktor jest bardzo życzliwą osobą, nie jest lekarzem, któremu zależy na "załatwieniu" kolejnego pacjenta i "następny proszę". Poświęca odpowiednią ilość czasu, zadaje pytania, jest bardzo miły i wzbudza zaufanie. Nie przepisuje leków jeśli nie jest to konieczne. A co najważniejsze - zna się na tym co robi. POLECAM

SZUKAŁAM POMOCY U WIELU LEKARZY...PRZEPISYWALI MI LEKI PO KTÓRYCH BYŁO JESZCZE GORZEJ.LEKI OD DOKTORA STERNALSKIEGO BIORE OD 10 DNI.WIEM ŻE DALEKA DROGA PRZEDEMNĄ,ALE LECZENIE NAPEWNO JEST TRAFIONE!

w moim przypadku strzał w dziesiątke.naprawde godny polecenia lekarz.dobry człowiek.dobra komunikacja z pacjentem.wyjatkowo cierpliwy(istotna zaleta w tej profesjii).jako minus-ogólnikowo tłumaczy rodzaj i przyczyny choroby(jednak gdy sie upieramy robi to a nawet podsuwa literature na ten temat).polecam.

umie sluchac ,jest bardzo empatyczny,silny osobowsciowo,zasze kieruje sie dobrem pacjenta.