dr n. med. Marek Sternalski

Psychiatra

Witam,długo zwlekałam z decyzją o skorzystaniu z porady lekarza psychiatry, utarło się przecież że to lekarz od "świrów", a mnie przecież to nie dotyczy.Psychika ludzka jest jednak o wiele bardziej skonstruowana, i jeszcze są inne bardzo uprzykrzające życie dolegliwości, fobile, lęki itp.gdy wreszcie zdałam sobie sprawę że albo się przemogę i powiem o tym fachowcowi albo sama "zagryzę" się w środku, to nawet jest gorsze od braku leczenia-bo się pogłębia!!!! Opinii jakim specj. jest doktor dowiedziałam się właśnie z takich portali.Moje wrażenia po wizycie:bardzo pozytywne, niesamowicie spokojny człowiek, pochylający się ...

Opinii jakim specj. jest doktor dowiedziałam się właśnie z takich portali.Moje wrażenia po wizycie:bardzo pozytywne, niesamowicie spokojny człowiek, pochylający się nad każdym przypadkiem z dużym zaangażowaniem i EMPATIĄ,wszystko tłumaczy i ustawia dobre leczenie.Dobrze, że jest takie miejsce jak to na opinię, może to pomoże innym dokonać dobrego wyboru-bo zdrowie psychiczne jest najważniejsze!!!

podaje numer telefonu do niego 602725870

podaje numer telefonu do niego 602725870

Czy Pan doktor nie przyjmuje raczej na Dekabrystów w Komobexsie?? Potrzebuje pilnie NUMERU TELEFONU do gabinetu! Z góry dziękuję.

Ten pan przyjmuje na ulicy Daszyńskiego koło hali polonia w tym wysokim wieżowcu na III piętrze pokoj 304.Bardzo symatyczny!

u Pana Sternalskiego byłem kilka lat temu, proszę o informacje gdzie teraz przyjmuje, dziękuję

Takiego lekarza ze świecą szukać ja tylko się modlę żeby Pan Bóg dał mu dużo zdrowia aby nadal pomagał ludziom uwierzyć w siebie

wspaniały człowiek godny polecenia ,umie wysłuchac i pomóc w chorobie

wspaniały człowiek godny polecenia ,umie wysłuchac i pomóc w chorobie

Pan Marek jest wspaniałym człowiekiem.Jet psychiatrą z powołania.Polecam Pana dr wszystkim.

wspaniały człowiek !!! jestem osobą uzaleznioną ,bedąc w opłakanym stanie nie tylko przyjął mnie poza kolejnością ale i za wizyte nie zapłaciłem ani złotówki !!!!! widać że dobro pacjenta jest najwiekszą wartością ,nie tylko wysłuchał mnie ale otrzymałem pomoć jak i skierowanie na dalsze leczenie .. Piszę to gdyż miałem kontakt z wieloma lekarzami psychiatrami lecz nikt nie potrafił tak podejść do pacjenta jak pan Marek Sternalski i nie jest to tylko moja opinia lecz wielu ludzi o podobnych problemach jakie ja mam i tak samo oni się wyrażają o panu Marku ...
Nie wiem czy to się ukaże te moje słowa ? ale pan Marek Sternalski to nie tylko wspaniały lekarz lecz i człowiek który patrzy na człowieka nie bacząc kim jest bo jego dobro jest najwazniejsze by mu ulzyć w cierpieniu...

Lekarz, który po prostu jest psychiatrą z powołania. Dba o pacjenta kompleksowo, pomaga wyjść z najgorszych stanów chorobowych. Przemiły, spokojny, konkretny, wysłucha, doradzi, wesprze. Niech najlepiej zaświadczą o nim tłumy pacjentów na korytarzu oraz niska cena za wizytę. To odpowiedni człowiek na właściwym miejscu.