lek. med. Marek Szczyt

3,7
3,7
3,6
3,6

Przykro jest mi pisac ten komentarz, bo z poczatku bylam z wyboru dr. Szczyta bardzo zadowolona. Konsultacja byla sympatyczna, pobyt w klinice jak urlop, a i efekt zabiegu swietny. Niestety, informacji nt. jak postepowac po operacji nie otrzymalam wlasciwie zadnych, na skutek czego 2 tyg. po zdjeciu gipsu zlamalam sobie chrzastke z przesunieciem podczas zwyklego czyszczenia. Chociaz czulam dyskomfort, gdy chrzastki przesuwaly sie, a asymetria byla widoczna, przez pierwsze pol roku doktor nie chcial nawet ze mna rozmawiac, po czym stwierdzil, ze musze poczekac jeszcze pol. Po dwoch latach, kiedy stawilam sie na operacje w umowionym terminie, po zrezygnowaniu z planow na wakacje i wydaniu pieniedzy na wszystkie badania, doktor zwyczajnie odeslal mnie do domu, stwierdzajac, ze gdybym byla z jego rodziny, bylabym juz dawno za drzwiami (!). Mowiac o innej pajentce krecil tez palcem przy glowie, sugerujac, ze glupia lub wariatka. Po trzech latach w koncu zgodzil sie na operacje (bynajmniej nie nieodplatna), po ktorej znow niestety mam powiklania. Mieszkam za granica, wiec moglam kontaktowac sie z klinika tylko mailowo i telefonicznie, i do tej pory na postawie zdjec, ktore wyslalam, uslyszalam, ze zmiana, jaka sie u mnie pojawila, to siniak, tradzik, a nawet plama starcza (mam 27 lat :-) ), a w kazdym razie nic wspolnego z zabiegiem (co jest oczywista nieprawda) oraz nagane od recepcjonistki 'a po co pani ruszala'. Po pol roku nadal czuje bol, a szpecace przebarwienie nie znika, i nikt, a juz zwlaszcza dr Szczyt, nie potrafi lub nie chce powiedziec mi z czego to wynika i co moge z tym zrobic. Opinia moja jest wiec niestety taka, ze chociaz rzeczywiscie nie odmowie doktorowi zrecznej reki i wyczucia jesli chodzi o sam zabieg, to opieka pooperacyjna, zwlaszcza w razie komplikacji, wola o pomste do nieba, a pod pozorami serdecznosci doktor swoje pacjentki chyba tez niebardzo szanuje.

Pierwsze wrażenie: miło i sympatycznie. Drugie wrażenie: brak zainteresowania mną jako pacjentem, brak informacji o tym, jak zabieg będzie wyglądał. Wszystko trzeba wyciągać i o wszystko pytać, najlepiej od razu się kłaść, oczywiście najpierw zapłacić. Pisemnie muszę się zgodzić na wszelkie konsekwencje nieudanego zabiegu. poprosiłem jedynie o wystawienie rachunku z informacją, iż ewentualna poprawka nie będzie mnie nic więcej kosztowała(chodzi o ewentualny błąd w sztuce), co pięć nimut wcześniej doktor powiedział w gabinecie, jednak na piśmie zgodzić się nie chciał. Zareagował histerycznie, z oburzeniem, jak to on od 20 lat operuje, że nie jest mechanikiem samochodowym, ile to mądrych książek stoi u niego na półce i że jestem pacjentem roszczeniowym (sic!) i że na pewno nic takiego nie napisze. Daje to dużo do myślenia, czułem się niepewny o swoje zdrowie i naciągany na koszta. Moim zdaniem ten lekarz się już wypalił i widzi tylko pieniądze. Pacjent nie może czuć się jak kolejny lepiony pieróg, który ewentualnie pęknie - w końcu zgodził się na skutki nieudanej operacji. Jeśli dodać wybitnie arogancką obsługę, to wyłania się b. niemiły obraz. Kilka osób umawianych na tę samą godzinę na zabieg, choć wiem, że tylko jeden lekarz jest obecny w klinice w tym dniu.Sam się z tym niechcący zdradził, więc wszystkich operuje z doskoku, z pomocą pań pielęgniarek, którym to raczej on pomaga.

Z dobrej opinii b. łatwo można uzyskać opinię złą, co coraz częściej do mnie dociera na jego temat.

nigdy nie byłem nie chciałbym być klientem tego cwaniaka, oststnio ogladałem program w tv pt. "sekrety chirurgii plastycznej" czy cos w tym stylu, do "doktora" przyszła kobieta, która od wielu lat zmaga się z otyłością,robi wiele żeby schudnąć,ale waga stoi, kobieta jest zrozpaczona...i prosi o pomoc "doktorka"...Wiecie co ten jej powiedział? Przede wszystkim był bardzo nieprzyjemny, odpychający i drwiący...Nie wierzyłem własnym uszom - facet do kobiety, która ze łzami w oczach prosiła o pomoc.." a co pani myśli,ze ja coś za panią zrobię"" kobieta ze absolutnie nie- ona wie ze musi dzilać ale już nie wie jak, wic gośc dalej - widze ze pani chce na mnie odpowiedzialnośc zrzucić, ja czarodziejem nie jestem, kobieta- ze ona wie,żona tylko prosi o pomoc- co można zrobić? kobieta miala łzy w oczach, a koleś parszywy po prostu odprawił ją z kwitkiem, powiedział ze musi jeszcze bardziej sie starać, bez żadnego wywiadu lekarskiego, bez obejrzenia kobiety,nawet nie powiedzial- co znaczy bardzij się starać. To jest lekarz, to jest śmieć..

Dr Szczyt zmienił moje życie. Za małe piersi pomimo tego, że wszyscy uważają mnie ponoć za piękną kobietę, nie pozwalały mi normalnie żyć. Staniki usztywniane itd strach i ciągłe obawy przed wyjazdami nad morze i doborem wkładek, odpowiednich staników do bikini, normalnie koszmar... jak sobie to przypomnę to aż mną trzęsie. Poza tym każdy nowy związek to obawa przed rozebraniem się przed mężczyzną, który zazwyczaj myślał, że w tej partii mojego jest całkiem dobrze - czyt. wypchany stanik, a później... co? szok, którego nigdy nikt mi nie okazał ale ja sama wiem, że tak było.
Teraz żyję normalnie, zakładam normalne bluzki, staniki, jestem w pełni piękną kobietą. I tak naprawdę wszyscy, którzy mi tę operację odradzali gdyby wiedzieli ile dzięki niej zyskałam-pewność siebie, wyzbycie się kompleksów zrozumieliby po co ją zrobiłam.
Dr Szczyt dał mi nową tożsamość i zaczęłam normalnie funkcjonować za co bardzo mu dziękuję i wszystkim polecam. Pozdrawiam Pati

W 100% polecam dr Szczyta. Przyszłam do mniego po pomoc, po pierwszej spapranej przez innego (równie znanego w Warszawie) lekarza operacji. W przeciwieństwie do innych lekarzy u których byłam wcześniej, nie przestraszył sie, udzielił mi rewelacyjnej pomocy podejmując się reoperacji. Z resztą, doktor ma pełne ręce roboty po swoich "kolegach po fachu"...Teraz jestem bardzo zadowolona ze swojego wyglądu:)Polecam:)

Witam, chcialbym sie skontaktowac z osoba ktora miala operacje u dr Szczyta, mam pare pytan i chcialbym zobaczyc efekt operacji. najbardziej interesuje mnie totalna \ calkowita korekta nosa. prosze pisac na email : igak_661@wp.pl pozdrawiam

ostatnio u pana doktora miałam zabieg usunięcia garbku na moim nosie, jutro ściągam plastry, które mi przyklejono, jak narazie jest ok, wiadomo plastry są to sabo widać profil( mi zależało na jego poprawieniu), z opuchlizną nie było tak źle więc mnie to nie pezeraziło, wcześniej mogłam pokazać zdjęcia( nosy jakie podabały mi się u aktorek i modelek-najlepiej to robić na samej konsultacji niż tuż przed zabiegiem).opieka doskonała, nawet mnie tak nie bolało po zabiegu , leki przeciwbólowe podziałały.daje najwyższe noty lekarzowi, pani anestezjolog i paniom pielęgniarkom tam pracującym.

Miałam korektę nosa...wyjściowo nie miałam tragicznego nosa,lekki garbek...po op wyskoczyła mi kość z lewej strony przez co cały mój nos jest totalnie asymetryczny....może dr ma dobrą koncepcję zabiegu,ale wcale nie potrafi zminimalizować komplikacji...to po to tyle lat oszczędzałam,tyle mies czekałam,żeby mój nos po operacji wyglądał źle. Niech nie mówi,że komplikację stanowią 4 % Jestem tym zniesmaczona i zdołowana.

Niech nie mówi,że komplikację stanowią 4 %
Jestem tym zniesmaczona i zdołowana.

Po urodzeniu 3 dzieci mialam opadniety BIUST i niesamowita roznice piersi ok 5cm.DR.MAREK SZCZYT dokonal cudu piersi zostaly podniesione zmniejszone z miseczki E na C.Poprostu powrocila mi chec do zycia ,ubierania super ciuszkow na ktore jeszcze do niedawna moglam z zalem jedynie popatrzec.Czuje sie mlodziej i wszyscy dookola tak twierdza:)lekarz milutki kompetentny,potrafi rozladowac napiecie przed operacyjne.POLECAM GORACA !!!!!

dzięki Panu moja pupa jest wystajaca twarda i jędrna jak dwie soczyste pomarańcze pozdrawiam MALINKA Z WARSZAWY

pozdrawiam MALINKA Z WARSZAWY