lek. med. Marek Szczyt

Chirurg plastyczny

Gorąco polecam dr Marka Szczyta. Zrobiłam u niego koerektę odstających uszu i jestem zachwycona efektem. Co prawda, trzeba długo czekać na wizytę konsultacyjną(300 zł) oraz później na samą operację, ale warto.

Doktor zrobił mi nowe uszy, miałam dość dużą asymetrię pomiedzy lewym a prawym uchem (lewe odstawało dużo bardziej niż prawe). Bałam się efekt, że operacja nie spełni moich oczekiwań ale rezultat jest super!!! Doktor naprawde sie postarał i uszy sa symetryczne i pieknie przylegają do głowy!!! Teraz planuje zrobić nos u doktorka :)

miałam robioną całkowitą korektę nosa w czerwcu.Lekarz nie robi symulacji wogóle nie pokazał żadnego zjecia jaki może być mniej więcej efekt, ale to tez moja wina ponieważ zdałam sie całkowicie na dr gust i niestety nosek lekko zadarty a wolałabym prosty. Wyszedł lekko krzywy i nie symetryczny. Nie wygląda tragicznie ale wcale urody mi nie dodał:) Lekarz bardzo miły, cierpliwy, wiem też że na życzenie pokazuje zdjęcia jaki może być efekt.

a ja mam nowy nosek i jestem z niego bardzo zadowolona :)

a ja mam nowy nosek i jestem z niego bardzo zadowolona :)

Dr Szczyt bardzo brzydko zoperoewal mi piersi, mam bardzo widoczne blizny i widac impklant przez skorę. Nie schowal go pod miesien, choc jestem strasznie chuda. Wstuydze się rozebrac bardziej niz przed operacją.

Korekta piersi zmieniła mnie w monstrum! Nie miałam rozstępów, piersi jędrne,ale asymetria (1cm) przeszkadzała mi. Teraz asymetria wynosi 4 cm!!, brodawki różnią się średnicą (również) o 3mm - to dużo, wierzcie mi! Blizny są koszmarne! Pod lewą piersią mam teraz jakąś fałdę, jakby trzecią pierś. Straciłam chęć do życia!

Dr Szczyt zmienił moje życie. Za małe piersi pomimo tego, że wszyscy uważają mnie ponoć za piękną kobietę, nie pozwalały mi normalnie żyć. Staniki usztywniane itd strach i ciągłe obawy przed wyjazdami nad morze i doborem wkładek, odpowiednich staników do bikini, normalnie koszmar... jak sobie to przypomnę to aż mną trzęsie. Poza tym każdy nowy związek to obawa przed rozebraniem się przed mężczyzną, który zazwyczaj myślał, że w tej partii mojego jest całkiem dobrze - czyt. wypchany stanik, a później... co? szok, którego nigdy nikt mi nie okazał ale ja sama wiem, że tak było.
Teraz żyję normalnie, zakładam normalne bluzki, staniki, jestem w pełni piękną kobietą. I tak naprawdę wszyscy, którzy mi tę operację odradzali gdyby wiedzieli ile dzięki niej zyskałam-pewność siebie, wyzbycie się kompleksów zrozumieliby po co ją zrobiłam.
Dr Szczyt dał mi nową tożsamość i zaczęłam normalnie funkcjonować za co bardzo mu dziękuję i wszystkim polecam. Pozdrawiam Pati

Przeszlam u dr Marka Szczyta dwie operacje ( plastyka powlok brzusznych, piersi ) i jestem bardzo zadowolona. W kwietniu planuje trzecia.

Jestem kompletnie niezadowolona z operacji powiekszenia piersi u dr.Szczyta 13tys.kosztował mnie zabieg. Od tego czasu miałam wiele komplikacji zdrowotnych,leczyłam sie w szpitalu. Zdecydowanie nie polecam!!! ps.wkładki musiałam usunac.