mgr Marek Trzaska

Rehabilitant

Liczba opinii: 68
Średnia ocen:5,0/5
Opinie:68
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
4,9
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Do Pana Marka trafiłam z polecenia koleżanki pod koniec 2017. Od kilku lat borykam się z problemami odcinka lędźwiowego. Wykonuję pracę siedzącą, co dodatkowo obciąża kręgosłup. Do wizyty byłam nastawiona sceptycznie, ponieważ wcześniejsze wizyty u innych rehabilitantów nie przyniosły pożądanych rezultatów, a ból stale powracał i zaczął uniemożliwiać normalne funkcjonowanie oraz pracę. Gdy dotarłam na pierwsze spotkanie dolegliwości bólowe były tak silne, że nie byłam w stanie się w pełni wyprostować. Był to 6 czy 7 taki epizod w ciągu 4 miesięcy. Po kilku minutach badania, wywiadzie oraz zapoznaniu się ...

Do Pana Marka trafiłam z polecenia koleżanki pod koniec 2017. Od kilku lat borykam się z problemami odcinka lędźwiowego. Wykonuję pracę siedzącą, co dodatkowo obciąża kręgosłup. Do wizyty byłam nastawiona sceptycznie, ponieważ wcześniejsze wizyty u innych rehabilitantów nie przyniosły pożądanych rezultatów, a ból stale powracał i zaczął uniemożliwiać normalne funkcjonowanie oraz pracę. Gdy dotarłam na pierwsze spotkanie dolegliwości bólowe były tak silne, że nie byłam w stanie się w pełni wyprostować. Był to 6 czy 7 taki epizod w ciągu 4 miesięcy. Po kilku minutach badania, wywiadzie oraz zapoznaniu się z przyniesioną dokumentacją medyczną Pan Marek rozpoczął terapię. Masaż był bardzo bolesny i różnił się od tych, które przeszłam do tej pory. Po godzinie wyszłam z gabinetu wyprostowana, ale bez przekonania, że zabieg przyniesie efekty. Następnego dnia dolegliwości bólowe były znacznie mniejsze i ustąpiły całkowicie po ok 3 dniach. Znowu mogłam normalnie funkcjonować bez leków przeciwzapalnych i przeciwbólowych. Wróciłam do gabinetu po ok. 2 tygodniach na kolejną sesję i leczenie kontynuuje do tej pory. Z wizyty na wizytę efekty są coraz bardziej widoczne. Od grudnia nie miałam dolegliwości, które uniemożliwiłyby mi wykonywanie pracy. Dzięki Panu Markowi mogę znowu uprawiać sport, pracować i cieszyć się życiem. Gorąco polecam tego specjalistę!!!

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Należę do pacjentek, które przez wiele lat zmagały się z bólem powodowanym nawracającą rwą kulszową. Kiedy trafiłam w profesjonalne ręce p. Marka, jakość mojego życia uległa diametralnej poprawie. Obecnie większe sprzątanie, zakupy, taniec, czy wyższe obcasy, nie stanowią problemu. Zupełnie zapominam o swojej przypadłości, dlatego zdarzało mi się zrobić coś, czego nie lubi nawet zdrowy kręgosłup. A wówczas mogłam liczyć na bardzo szybką pomoc, zapewne kosztem wolnego czasu p. Marka. W nagłych sytuacjach można na niego liczyć. Staram się systematycznie chodzić na wizyty w ramach profilaktyki, ponieważ p. Marek nie ...

Należę do pacjentek, które przez wiele lat zmagały się z bólem powodowanym nawracającą rwą kulszową.
Kiedy trafiłam w profesjonalne ręce p. Marka, jakość mojego życia uległa diametralnej poprawie. Obecnie większe sprzątanie, zakupy, taniec, czy wyższe obcasy, nie stanowią problemu. Zupełnie zapominam o swojej przypadłości, dlatego zdarzało mi się zrobić coś, czego nie lubi nawet zdrowy kręgosłup. A wówczas mogłam liczyć na bardzo szybką pomoc, zapewne kosztem wolnego czasu p. Marka. W nagłych sytuacjach można na niego liczyć.
Staram się systematycznie chodzić na wizyty w ramach profilaktyki, ponieważ p. Marek nie tylko leczy trudne przypadki, ale potrafi efektywnie usunąć skutki codziennego stresu.
Z absolutną pewnością, podyktowaną osobistym doświadczeniem, polecam pana Marka Trzaskę, jako Najlepszego Fizjoterapeutę.
Moim zdaniem, to prawdziwy profesjonalista z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą oraz pasjonat swojego zawodu.
Co ważne, nie lekceważy opinii lekarzy specjalistów, ale opierając się na tych samych wynikach badań, jest od nich skuteczniejszy.
Do tego dochodzą jego cechy osobowościowe, jak; wysoka kultura osobista, życzliwość, ciekawość świata i ludzi, duże poczucie humoru oraz ogromna empatia. Jest pewny i konsekwentny w prowadzeniu terapii, a jednocześnie, jak mało kto, wykazuje mnóstwo cierpliwości i wyrozumiałości, nawet dla osób o niskim progu bólu.
Zapewne dlatego, z jego gabinetu, wychodzą uśmiechnięci i pełni nadziei pacjenci, niezależnie od wieku.
Bo z najmłodszymi pan Marek znajduje równie świetny kontakt, jak z dorosłymi.
Osobiście mogę tylko powiedzieć; dziękuję, dziękuję, dziękuję,.…. że Pan jest!

Małgorzata

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

O Panu Marku mógłbym pisać długo i to tylko w samych superlatywach. Jest to człowiek który swoją olbrzymią wiedzą, niesamowitymi umiejętnościami i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta jest w stanie zdziałać cuda. - A oto moja krótka historia na potwierdzenie tych słów. Nie dalej jak miesiąc temu budzę się jak co rano i jakież jest moje zdziwienie gdy okazuje się iż spuchła mi noga w okolicy stawu skokowego, jest nienaturalnie wykręcona do środka i nie jestem w stanie wstać z łóżka ( ból odczuwałem taki jakbym ją miał zwichniętą - ...

O Panu Marku mógłbym pisać długo i to tylko w samych superlatywach. Jest to człowiek który swoją olbrzymią wiedzą, niesamowitymi umiejętnościami i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta jest w stanie zdziałać cuda. - A oto moja krótka historia na potwierdzenie tych słów. Nie dalej jak miesiąc temu budzę się jak co rano i jakież jest moje zdziwienie gdy okazuje się iż spuchła mi noga w okolicy stawu skokowego, jest nienaturalnie wykręcona do środka i nie jestem w stanie wstać z łóżka ( ból odczuwałem taki jakbym ją miał zwichniętą - pragnę zaznaczyć iż nie doznałem żadnej kontuzji w ostatnim czasie). Więc działanie standardowe-0 - załatwiam sobie kule od znajomego bo nie jestem w stanie chodzić -1. wizyta u lekarza rodzinnego- 2.otrzymuję od niego skierowanie do szpitala na odział chirurgii w trybie pilnym- 3. w szpitalu lekarz mnie wysyła na RTG- 4. z prześwietleniem jestem z powrotem u lekarza prowadzącego, który po kilkuminutowej analizie zdjęcia, stwierdza z rozbrajającą szczerością iż kompletnie nie wie co mi dolega i wydaje dyspozycję by włożyć mi nogę w szynę na 2 tygodnie. Naprawdę nie wiem co by było dzisiaj z moją nogą gdyby nie Pan Marek. Po pierwszej wizycie u Pana Marka wychodziłem od niego z gabinetu o jednej kuli, a po drugiej wizycie która miała miejsce po trzech dniach od pierwszej, kule nie były mi już do niczego potrzebne. Na zakończenie chciałbym jeszcze napisać iż jest to naprawdę wspaniały nie tylko rehabilitant, ale również niesamowity człowiek na którego mogę zawsze liczyć gdy nie tylko mnie ale również mojej rodzinie i moim znajomym przytrafi się jakaś kontuzja czy uraz.

Artur

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Cóż można jeszcze dodać? Może krótką historię o tym jak cztery lata temu nie mogłam chodzić i stać dłużej niż 3 minuty... Ze zdiagnozowaną przepukliną międzykręgową jeździłam od lekarza do lekarza - ortopedy, neurologa, neurochirurga. Każdy z nich widział wyłącznie jedno rozwiązanie problemu – stół, skalpel, implant. Na moje pytanie o próbę rehabilitacji patrzyli z uśmieszkiem politowania. Pomimo tego, po nic nie wnoszącym trzytygodniowym turnusie rehabilitacyjnym, po serii zabiegów w Centrum Terapii Kręgosłupa trafiłam do pana Marka. Jeździłam do niego 2 razy w tygodniu - nie ukrywam, że mając z ...

Cóż można jeszcze dodać? Może krótką historię o tym jak cztery lata temu nie mogłam chodzić i stać dłużej niż 3 minuty... Ze zdiagnozowaną przepukliną międzykręgową jeździłam od lekarza do lekarza - ortopedy, neurologa, neurochirurga. Każdy z nich widział wyłącznie jedno rozwiązanie problemu – stół, skalpel, implant. Na moje pytanie o próbę rehabilitacji patrzyli z uśmieszkiem politowania. Pomimo tego, po nic nie wnoszącym trzytygodniowym turnusie rehabilitacyjnym, po serii zabiegów w Centrum Terapii Kręgosłupa trafiłam do pana Marka. Jeździłam do niego 2 razy w tygodniu - nie ukrywam, że mając z tyłu głowy słowa lekarzy i dotychczasowe niepowodzenia raczej bez większej wiary w jakiekolwiek sukces - aż tu nagle po kilku miesiącach z ogromnym zdziwieniem odkryłam, że mogę chodzić! Na co dzień na 8-10- centymetrowych obcasach ;), a od święta nawet kilkanaście kilometrów w traperach po górach i boso po plaży! Może być lepszy dowód na profesjonalizm, wiedzę, doświadczenie, umiejętności i skuteczność pana Marka? Wiem, że takich dowodów ma na swoim koncie całe mnóstwo, a ja mam nadzieję na kolejny, ponieważ teraz walczymy z poważną skoliozą syna. Na razie zaczynamy, ale już wiem, że postawił trafną diagnozę, ma dużą wiedzę na temat możliwych metod leczenia, potrafi wybrać najlepszą, no a najważniejsze – że mogę mu w pełni zaufać. Ale to już jest temat na kolejną opowieść, której szczęśliwe zakończenie (mocno w to wierzę) będę mogła za jakiś czas dopisać.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Pan Marek to człowiek z prawdziwą pasją i powołaniem, mocno zaangażowany w swoją pracę, która pochłania go w stu procentach, ale on to najwyraźniej bardzo lubi:) Kompetencja, profesjonalizm, ogromna siła do walki z najgorszymi paskudami, które się nas imają, powodują, że jest niezwykle skuteczny i pomocny, a przy tym życzliwy, szczerze zainteresowany pacjentem i bardzo sympatyczny:) Doskonale radzi sobie z dyskami, które uparcie przesuwają się na boki i nie chcą wejść tam, gdzie ich miejsce. Moja Mama zgięta w pół z bólu, nagle po dwóch zabiegach mogła spokojnie przemierzyć dwukilometrową ...

Pan Marek to człowiek z prawdziwą pasją i powołaniem, mocno zaangażowany w swoją pracę, która pochłania go w stu procentach, ale on to najwyraźniej bardzo lubi:) Kompetencja, profesjonalizm, ogromna siła do walki z najgorszymi paskudami, które się nas imają, powodują, że jest niezwykle skuteczny i pomocny, a przy tym życzliwy, szczerze zainteresowany pacjentem i bardzo sympatyczny:) Doskonale radzi sobie z dyskami, które uparcie przesuwają się na boki i nie chcą wejść tam, gdzie ich miejsce. Moja Mama zgięta w pół z bólu, nagle po dwóch zabiegach mogła spokojnie przemierzyć dwukilometrową trasę, co niestety uczyniła! powodując jeszcze gwałtowniejszy powrót choroby. Z nieprzytomnym bólem, kompletnie zdrętwiałą nogą oraz łzami w oczach wróciła do Pana Marka po ratunek. Dwa zabiegi uczyniły, że mogła zrobić kilka kroków bez bólu, kolejne dwa pozwoliły jej na wyjazd na dużo wcześniej planowane oraz mocno wyczekiwane spotkanie 48 lat po maturze! Dzisiaj jest po pięciu zabiegach, może chodzić bez żadnego bólu, co jest nieprawdopodobnym sukcesem zważywszy na to, że zaledwie kilkanaście dni wcześniej zupełnie nie mogła się ruszyć, nawet leżąc w łóżku ! Wierzymy, że kontynuacja rehabilitacji pod czujnym:) okiem Pana Marka pozwoli na szybki powrót do pełnej sprawności. Dziękujemy i pozdrawiamy.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Do pana Marka trafiłem z przeciągającym się atakiem rwy kulszowej na odcinki L4/L5 i L5/S1. Przez 3 tygodnie lekarze podawali mi różne środki przeciwbólowe i kazali czekać. co niektórzy sugerowali nawet operacje. Za namową żony przyleciałem do Polski (bo aktualnie mieszkamy zagranicą) i udałem się do pana Marka, którego dobrze już znamy bo wcześniej pomógł już naszej kilkumiesięcznej wtedy Julii. Po pięciu tygodniach intensywnej rehabilitacji Pan Marek postawił mnie na nogi. W tej chwili jestem już 3 tydzień w pracy i czuje się wyśmienicie. Gdyby nie Pan Marek pewno dalej ...

Do pana Marka trafiłem z przeciągającym się atakiem rwy kulszowej na odcinki L4/L5 i L5/S1. Przez 3 tygodnie lekarze podawali mi różne środki przeciwbólowe i kazali czekać. co niektórzy sugerowali nawet operacje. Za namową żony przyleciałem do Polski (bo aktualnie mieszkamy zagranicą) i udałem się do pana Marka, którego dobrze już znamy bo wcześniej pomógł już naszej kilkumiesięcznej wtedy Julii. Po pięciu tygodniach intensywnej rehabilitacji Pan Marek postawił mnie na nogi. W tej chwili jestem już 3 tydzień w pracy i czuje się wyśmienicie. Gdyby nie Pan Marek pewno dalej leżałbym w łóżku na prochach i czekał na cud. Gdybym mógł dałbym Panu Markowi 10 gwiazdek. Polecam wszystkim borykającym się z jakimikolwiek problemami. Pan marek na pewno pomoże.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Do Pana Marka Trzaski po raz pierwszy trafiłam będąc dzieckiem. Ze względu na nieprzeciętnie wysoki wzrost miałam wadę postawy, która bardzo rzucała się w oczy. Uczęszczałam na gimnastykę w latach 1999-2004, dzięki której Pan Marek całkowicie wyprostował moją postawę. Jako dorosły człowiek zaczęłam cierpieć na dolegliwości związane z silnymi migrenami oraz bólami w okolicy kręgosłupa szyjnego. Przez ok 3 lata leczyłam się u neurologa, co polegało jedynie na braniu przeróżnych leków przeciwbólowych oraz skierowaniach na masaże w przychodni, które nic nie pomagały. Przebywanie w pracy, przez 8 godzin w pozycji ...

Do Pana Marka Trzaski po raz pierwszy trafiłam będąc dzieckiem. Ze względu na nieprzeciętnie wysoki wzrost miałam wadę postawy, która bardzo rzucała się w oczy. Uczęszczałam na gimnastykę w latach 1999-2004, dzięki której Pan Marek całkowicie wyprostował moją postawę.

Jako dorosły człowiek zaczęłam cierpieć na dolegliwości związane z silnymi migrenami oraz bólami w okolicy kręgosłupa szyjnego. Przez ok 3 lata leczyłam się u neurologa, co polegało jedynie na braniu przeróżnych leków przeciwbólowych oraz skierowaniach na masaże w przychodni, które nic nie pomagały. Przebywanie w pracy, przez 8 godzin w pozycji siedzącej, było codzienną walką z bólem ...

Takim sposobem trafiłam z powrotem do Pana Marka. Dzięki konsultacji i serii zabiegów związanych m. in. z manipulacją stawów kręgosłupa, jestem teraz w stanie normalnie funkcjonować i pracować. Bóle się zdarzają, ale bardzo rzadko i nie są długotrwałe. Niesamowitą ulgą są codzienne poranki - bez bólu głowy tuż po przebudzeniu.

Co do samej osoby Pana Marka - człowiek oddany swojej pracy. W razie jakiejkolwiek „awarii”, zawsze znajdzie wolny termin dla swoich pacjentów. Wszystkie opinie poniżej zgadzają się w 100%. Jednym słowem - lekarz duszy i ciała.

Dziękuję!

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Oto nasza historia współpracy z p. Markiem. Pięknych 9 m-cy dbania o siebie i brzuszek minęło bardzo szybko. Po komplikacjach Julia urodziła się przez CC, dostając jednak 10pkt w skali Apgar. Kiedy wróciłyśmy do domu, oprócz kolek powitały Nas ciągłe krzyki przy kąpieli, rączki zaciśnięte non stop w piąstki, otwarta buźka w czasie snu i czuwania i wiele innych objawów, które lekarze uważali za błahe. Po konsultacji neurologicznej trafiliśmy do p. Marka. Julia miała asymetrię ułożeniową i osłabione napięcie mięśniowe. Przez jej kolki nie kładliśmy jej na brzuszek- taka pozycja ...

Oto nasza historia współpracy z p. Markiem.
Pięknych 9 m-cy dbania o siebie i brzuszek minęło bardzo szybko. Po komplikacjach Julia urodziła się przez CC, dostając jednak 10pkt w skali Apgar. Kiedy wróciłyśmy do domu, oprócz kolek powitały Nas ciągłe krzyki przy kąpieli, rączki zaciśnięte non stop w piąstki, otwarta buźka w czasie snu i czuwania i wiele innych objawów, które lekarze uważali za błahe. Po konsultacji neurologicznej trafiliśmy do p. Marka. Julia miała asymetrię ułożeniową i osłabione napięcie mięśniowe. Przez jej kolki nie kładliśmy jej na brzuszek- taka pozycja pogłębiała jej bóle kolkowe. Julia mając 3 m-ce nie potrafiła podnieść główki leżąc na brzuszku, ciało przechylało się na boki. Pan Marek podjął się leczenia Naszej córki. Efekty przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Julka kocha leżeć na brzuszku, unosi główkę, ślad po jej schorzeniach zaginął.
Jeśli któraś z Mam potrzebuje fachowej, solidnej, cierpliwej osoby dla swojego Maluszka - mogę z czystym sercem polecić osobę pana Marka.
Indywidualne podejście do pacjenta, nawet tego najmniejszego owocuje znakomitymi rezultatami.
A uśmiech Julki na ostatniej wizycie uświadomił nam, jak dobry krok podjęliśmy korzystając z pomocy, doświadczenia i wiedzy pana Marka.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Do Pana Marka trafilismy z 3,5 miesiecznym synkiem, ktory slabo utrzymywal kontakt wzrokowy, mial asymetrie, wnm i onm w pewnych partiach ciala, Pan Marek podszedl do problemu kompleksowo, zawsze na kazdej wizycie zaczyna od nawiazania kontaktu wzrokowego z synkiem, wywolania usmiechu, a potem przechodzi do cwiczen, pyta o postepy, jest zaangazowany. Obecnie jest niebo a ziemia, jesli chodzi o kontakt wzrokowy, o poruszanie sie- synek sam siada, zaczyna raczkowac, a Pan Marek ma wiedze na kazdy temat jesli chodzi o zdrowie, czesto sie radze, dopytuje. Z czystym sercem Go polecam, ...

Do Pana Marka trafilismy z 3,5 miesiecznym synkiem, ktory slabo utrzymywal kontakt wzrokowy, mial asymetrie, wnm i onm w pewnych partiach ciala, Pan Marek podszedl do problemu kompleksowo, zawsze na kazdej wizycie zaczyna od nawiazania kontaktu wzrokowego z synkiem, wywolania usmiechu, a potem przechodzi do cwiczen, pyta o postepy, jest zaangazowany. Obecnie jest niebo a ziemia, jesli chodzi o kontakt wzrokowy, o poruszanie sie- synek sam siada, zaczyna raczkowac, a Pan Marek ma wiedze na kazdy temat jesli chodzi o zdrowie, czesto sie radze, dopytuje. Z czystym sercem Go polecam, mamy zaufanie do Pana Marka, my dojezdzamy z innego miasta, ale warto, w czasie wizyty czuje, jakby moje dziecko i jego postepy byly najwazniejsze, za co dziekujemy :)

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Chciałabym się z Państwem podzielić opinią o panu Marku. Jest to świetny specjalista, jest cudotwórcą, po kilku spotkaniach moja córeczka Oliwia zaczęła siadać, raczkować a teraz już wstaje. Pan Marek posiada poczucie humoru, jest osobą punktualną. Teraz sama zamierzam korzystać z pomocy pana Marka. Mój problem to rozejście mięśni prostych brzucha. Pan Marek posiada ogromną wiedzę, dla niego nie ma głupich pytań, zawsze na każde pytanie odpowiada . Gdybym miała jeszcze raz wybrać osobę do rehabilitacji mojej córki to bez wątpienia byłby to pan Marek. Mam nadzieje, że moja opinia ...

Chciałabym się z Państwem podzielić opinią o panu Marku. Jest to świetny specjalista, jest cudotwórcą, po kilku spotkaniach moja córeczka Oliwia zaczęła siadać, raczkować a teraz już wstaje. Pan Marek posiada poczucie humoru, jest osobą punktualną. Teraz sama zamierzam korzystać z pomocy pana Marka. Mój problem to rozejście mięśni prostych brzucha. Pan Marek posiada ogromną wiedzę, dla niego nie ma głupich pytań, zawsze na każde pytanie odpowiada . Gdybym miała jeszcze raz wybrać osobę do rehabilitacji mojej córki to bez wątpienia byłby to pan Marek. Mam nadzieje, że moja opinia coś Państwu pomoże, z całego serca polecam.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość

Wciąż poszukujesz "Rehabilitant Sosnowiec"?

Zobacz innych specjalistów w Twojej okolicy


Tomasz Łosień

Rehabilitant dziecięcy
Gabinet
Sosnowiec
 

mgr
Katarzyna Bula

Rehabilitant dziecięcy
NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
41-200 Sosnowiec
 


Patrycja Wałek

Rehabilitant dziecięcy
Gabinet
Sosnowiec
 
Gabinet
ulica Wojska Polskiego 10
44120 Pyskowice
Gabinet
ul. Marii Rozpłochowskiej 3A/5
42-600 Tarnowskie Góry
eM-MED Ośrodek Rehabilitacji
ul. Bytomska 24
41-600 Świętochłowice
Szpital w Pułtusku
Teofila Kwiatkowskiego 19
06-102 Pułtusk
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Nr 1 OPTIMA Sp. z o. o.
Wojska Polskiego 4
43-100 Tychy
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Arnica
Rynek 10
05-082 Stare Babice
REHDOM
Partyzantów 11/157
41-200 Sosnowiec
+6 więcej-6 mniej

Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat