mgr Marek Trzaska

Rehabilitant

Liczba opinii: 92
Średnia ocen:5,0/5
Opinie:92
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Witam. O Panu Marku można pisać długo i pozytywnie! W dużym skrócie i z pelna odpowiedzialnością mogę podpisać się pod stwierdzeniem "kompetentny fachowiec w swojej dziedzinie!!" Do Pana Marka trafiłam cztery lata temu z polecenia lekarza neurologa, początkowo z problemami córki w zakresie wzmożonego napięcia mięśniowego, pozniej osobiście z różnorodnymi problemami. Rehabilitacja córki zakończyła się pozytywnie. Z pełnym spokojem oddawalam w ręce Pana Marka swoje kilku miesięczne wówczas maleństwo, jak i pozniej nieco starsze. Dzieki Panu Markowi rozwój miesniowy córki powrócił na właściwe tory. Mimo upływu lat córka dopytuje sie ...

Witam. O Panu Marku można pisać długo i pozytywnie! W dużym skrócie i z pelna odpowiedzialnością mogę podpisać się pod stwierdzeniem "kompetentny fachowiec w swojej dziedzinie!!" Do Pana Marka trafiłam cztery lata temu z polecenia lekarza neurologa, początkowo z problemami córki w zakresie wzmożonego napięcia mięśniowego, pozniej osobiście z różnorodnymi problemami. Rehabilitacja córki zakończyła się pozytywnie. Z pełnym spokojem oddawalam w ręce Pana Marka swoje kilku miesięczne wówczas maleństwo, jak i pozniej nieco starsze. Dzieki Panu Markowi rozwój miesniowy córki powrócił na właściwe tory. Mimo upływu lat córka dopytuje sie o Pana od piłeczek :) Świadczy to tylko o tym, że wspomina pozytywnie czas spędzony na ćwiczeniach. W zakresie swoich problemów, z którymi trafiłam do Pana Marka mógłabym pisac wiele. Problemy z kręgosłupem (odcinek ledzwiowy, szyjny) , rehabilitacja przepukliny pepkowej, kresy białej, rahabilitacja ręki po złamaniu nasady bliższej kości promieniowej to problemy, z którymi zwróciłam się do Pana Marka. Każdy z nich został rozwiązany pozytywnie. Obecnie jestem świeżo po zakończonej rehabilitacji po złamaniu ręki. Rokowania po kontuzji były nienajlepsze. Dla Pana Marka nie było jednak problemu by przywrócic pełna sprawność w konczynie. Wiedziałam, że i tym razem oddaje się w dobre ręce. Obecnie kontynuuje rehabilitację na kręgosłup. Wiem, że każdy problem jest inny i wymaga indywidualnego podejścia, a powodzenie jego rozwiązania zależy od wielu czynników, jednak wracając do wstępu mojej opinii mogę śmiało Pana Marka polecić jako godnego zaufania rehabilitanta (również sympatycznego i z poczuciem humoru), u którego znajdzie się fachowa pomoc.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Do Pana Marka trafiłam z polecenia koleżanki pod koniec 2017. Od kilku lat borykam się z problemami odcinka lędźwiowego. Wykonuję pracę siedzącą, co dodatkowo obciąża kręgosłup. Do wizyty byłam nastawiona sceptycznie, ponieważ wcześniejsze wizyty u innych rehabilitantów nie przyniosły pożądanych rezultatów, a ból stale powracał i zaczął uniemożliwiać normalne funkcjonowanie oraz pracę. Gdy dotarłam na pierwsze spotkanie dolegliwości bólowe były tak silne, że nie byłam w stanie się w pełni wyprostować. Był to 6 czy 7 taki epizod w ciągu 4 miesięcy. Po kilku minutach badania, wywiadzie oraz zapoznaniu się ...

Do Pana Marka trafiłam z polecenia koleżanki pod koniec 2017. Od kilku lat borykam się z problemami odcinka lędźwiowego. Wykonuję pracę siedzącą, co dodatkowo obciąża kręgosłup. Do wizyty byłam nastawiona sceptycznie, ponieważ wcześniejsze wizyty u innych rehabilitantów nie przyniosły pożądanych rezultatów, a ból stale powracał i zaczął uniemożliwiać normalne funkcjonowanie oraz pracę. Gdy dotarłam na pierwsze spotkanie dolegliwości bólowe były tak silne, że nie byłam w stanie się w pełni wyprostować. Był to 6 czy 7 taki epizod w ciągu 4 miesięcy. Po kilku minutach badania, wywiadzie oraz zapoznaniu się z przyniesioną dokumentacją medyczną Pan Marek rozpoczął terapię. Masaż był bardzo bolesny i różnił się od tych, które przeszłam do tej pory. Po godzinie wyszłam z gabinetu wyprostowana, ale bez przekonania, że zabieg przyniesie efekty. Następnego dnia dolegliwości bólowe były znacznie mniejsze i ustąpiły całkowicie po ok 3 dniach. Znowu mogłam normalnie funkcjonować bez leków przeciwzapalnych i przeciwbólowych. Wróciłam do gabinetu po ok. 2 tygodniach na kolejną sesję i leczenie kontynuuje do tej pory. Z wizyty na wizytę efekty są coraz bardziej widoczne. Od grudnia nie miałam dolegliwości, które uniemożliwiłyby mi wykonywanie pracy. Dzięki Panu Markowi mogę znowu uprawiać sport, pracować i cieszyć się życiem. Gorąco polecam tego specjalistę!!!

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Witam. Do Pana Marka Trzaski trafiłam z polecenia Lekarza Neurologa, który również jest świetnym specjalistą jak Pan Marek! Poszłam do Pana rehabilitanta z dzieckiem trzy miesięcznym. Bardzo się obawiałam rehabilitacji tak maleńkiego dziecka (każda mama powinna zrozumieć obawy). Lecz szybko one zostały rozwiane. Kiedy zobaczyłam podejście Lekarza do mojej córeczki i te profesjonalne ruchy z minuty na minuty kamień spadał mi z serca. Już w połowie rehabilitacji wiedziałam że dobrze trafiłam. Moja córeczka teraz ma 7 miesięcy i nie wymaga rehabilitacji. Pan Marek odpowie na każde zadane pytane, wytłumaczy, pokaże ...

Witam. Do Pana Marka Trzaski trafiłam z polecenia Lekarza Neurologa, który również jest świetnym specjalistą jak Pan Marek! Poszłam do Pana rehabilitanta z dzieckiem trzy miesięcznym. Bardzo się obawiałam rehabilitacji tak maleńkiego dziecka (każda mama powinna zrozumieć obawy). Lecz szybko one zostały rozwiane. Kiedy zobaczyłam podejście Lekarza do mojej córeczki i te profesjonalne ruchy z minuty na minuty kamień spadał mi z serca. Już w połowie rehabilitacji wiedziałam że dobrze trafiłam. Moja córeczka teraz ma 7 miesięcy i nie wymaga rehabilitacji.
Pan Marek odpowie na każde zadane pytane, wytłumaczy, pokaże tyle razy ile będzie trzeba jak wykonać dane ćwiczenie w domu w razie potrzeby.
Dlatego jeśli będę miała taką możliwość to polece każdemu Pana Marka bo jest bardzo dobry w tym co robi, jeśli chodzi o podejście do dzieci to ma je genialne! Mam nadzieje, że nie będę potrzebowała rehabilitacji, ale jeśli się tak zdaży to nie będę szukała innego.
Pan Marek Trzaska Jest Naprawdę Bardzo Dobry W Tym Co Robi!
P.S. Jeszcze Raz Dziekujemy Za Rehabilitacje Naszej Córeczki Oraz Doprowadzenie Jej Do Całkowitego Zdrowia.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Do Pana Marka trafiłam cztery lata temu z polecenia znajomej mojego syna. Od kilkunastu lat borykam się z problemem bólu całego kręgosłupa, a głównie odcinka lędźwiowego. Całe życie zawodowe wykonywałam pracę siedzącą przy biurku i komputerze. W pewnym momencie kręgosłup mi "siadł" z dużym bólem do prawej nogi, uniemożliwiającym wchodzenie po schodach bez "wciągania się" rękami przy barierkach. Już 2-3 sesje rehabilitacji kręgosłupa przyniosły zdecydowaną poprawę. Po jakimś czasie przerwałam sesje rehabilitacji z uwagi na wyjazd do sanatorium, bo w mojej naiwności myślałam, iż zabiegi pomogą na dłużej. Wróciłam do ...

Do Pana Marka trafiłam cztery lata temu z polecenia znajomej mojego syna. Od kilkunastu lat borykam się z problemem bólu całego kręgosłupa, a głównie odcinka lędźwiowego. Całe życie zawodowe wykonywałam pracę siedzącą przy biurku i komputerze. W pewnym momencie kręgosłup mi "siadł" z dużym bólem do prawej nogi, uniemożliwiającym wchodzenie po schodach bez "wciągania się" rękami przy barierkach. Już 2-3 sesje rehabilitacji kręgosłupa przyniosły zdecydowaną poprawę. Po jakimś czasie przerwałam sesje rehabilitacji z uwagi na wyjazd do sanatorium, bo w mojej naiwności myślałam, iż zabiegi pomogą na dłużej.
Wróciłam do Pana Marka w połowie lipca 2019r. z tzw. "zamrożonym barkiem" tj. unieruchomionym bez możliwości ruchu barkiem-ręką w jakąkolwiek stronę, z bólem ręki w nocy. Każda sesja rehabilitacji dawała zdecydowane efekty i na rehabilitację w szpitalu, zleconą przez ortopedę, szłam już z ruchomym stawem barkowym. Sesje trwają do chwili obecnej ale ból w nodze czy barku nigdy nie powrócił. Gorąco polecam tego specjalistę.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Należę do pacjentek, które przez wiele lat zmagały się z bólem powodowanym nawracającą rwą kulszową. Kiedy trafiłam w profesjonalne ręce p. Marka, jakość mojego życia uległa diametralnej poprawie. Obecnie większe sprzątanie, zakupy, taniec, czy wyższe obcasy, nie stanowią problemu. Zupełnie zapominam o swojej przypadłości, dlatego zdarzało mi się zrobić coś, czego nie lubi nawet zdrowy kręgosłup. A wówczas mogłam liczyć na bardzo szybką pomoc, zapewne kosztem wolnego czasu p. Marka. W nagłych sytuacjach można na niego liczyć. Staram się systematycznie chodzić na wizyty w ramach profilaktyki, ponieważ p. Marek nie ...

Należę do pacjentek, które przez wiele lat zmagały się z bólem powodowanym nawracającą rwą kulszową.
Kiedy trafiłam w profesjonalne ręce p. Marka, jakość mojego życia uległa diametralnej poprawie. Obecnie większe sprzątanie, zakupy, taniec, czy wyższe obcasy, nie stanowią problemu. Zupełnie zapominam o swojej przypadłości, dlatego zdarzało mi się zrobić coś, czego nie lubi nawet zdrowy kręgosłup. A wówczas mogłam liczyć na bardzo szybką pomoc, zapewne kosztem wolnego czasu p. Marka. W nagłych sytuacjach można na niego liczyć.
Staram się systematycznie chodzić na wizyty w ramach profilaktyki, ponieważ p. Marek nie tylko leczy trudne przypadki, ale potrafi efektywnie usunąć skutki codziennego stresu.
Z absolutną pewnością, podyktowaną osobistym doświadczeniem, polecam pana Marka Trzaskę, jako Najlepszego Fizjoterapeutę.
Moim zdaniem, to prawdziwy profesjonalista z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą oraz pasjonat swojego zawodu.
Co ważne, nie lekceważy opinii lekarzy specjalistów, ale opierając się na tych samych wynikach badań, jest od nich skuteczniejszy.
Do tego dochodzą jego cechy osobowościowe, jak; wysoka kultura osobista, życzliwość, ciekawość świata i ludzi, duże poczucie humoru oraz ogromna empatia. Jest pewny i konsekwentny w prowadzeniu terapii, a jednocześnie, jak mało kto, wykazuje mnóstwo cierpliwości i wyrozumiałości, nawet dla osób o niskim progu bólu.
Zapewne dlatego, z jego gabinetu, wychodzą uśmiechnięci i pełni nadziei pacjenci, niezależnie od wieku.
Bo z najmłodszymi pan Marek znajduje równie świetny kontakt, jak z dorosłymi.
Osobiście mogę tylko powiedzieć; dziękuję, dziękuję, dziękuję,.…. że Pan jest!

Małgorzata

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

O Panu Marku mógłbym pisać długo i to tylko w samych superlatywach. Jest to człowiek który swoją olbrzymią wiedzą, niesamowitymi umiejętnościami i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta jest w stanie zdziałać cuda. - A oto moja krótka historia na potwierdzenie tych słów. Nie dalej jak miesiąc temu budzę się jak co rano i jakież jest moje zdziwienie gdy okazuje się iż spuchła mi noga w okolicy stawu skokowego, jest nienaturalnie wykręcona do środka i nie jestem w stanie wstać z łóżka ( ból odczuwałem taki jakbym ją miał zwichniętą - ...

O Panu Marku mógłbym pisać długo i to tylko w samych superlatywach. Jest to człowiek który swoją olbrzymią wiedzą, niesamowitymi umiejętnościami i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta jest w stanie zdziałać cuda. - A oto moja krótka historia na potwierdzenie tych słów. Nie dalej jak miesiąc temu budzę się jak co rano i jakież jest moje zdziwienie gdy okazuje się iż spuchła mi noga w okolicy stawu skokowego, jest nienaturalnie wykręcona do środka i nie jestem w stanie wstać z łóżka ( ból odczuwałem taki jakbym ją miał zwichniętą - pragnę zaznaczyć iż nie doznałem żadnej kontuzji w ostatnim czasie). Więc działanie standardowe-0 - załatwiam sobie kule od znajomego bo nie jestem w stanie chodzić -1. wizyta u lekarza rodzinnego- 2.otrzymuję od niego skierowanie do szpitala na odział chirurgii w trybie pilnym- 3. w szpitalu lekarz mnie wysyła na RTG- 4. z prześwietleniem jestem z powrotem u lekarza prowadzącego, który po kilkuminutowej analizie zdjęcia, stwierdza z rozbrajającą szczerością iż kompletnie nie wie co mi dolega i wydaje dyspozycję by włożyć mi nogę w szynę na 2 tygodnie. Naprawdę nie wiem co by było dzisiaj z moją nogą gdyby nie Pan Marek. Po pierwszej wizycie u Pana Marka wychodziłem od niego z gabinetu o jednej kuli, a po drugiej wizycie która miała miejsce po trzech dniach od pierwszej, kule nie były mi już do niczego potrzebne. Na zakończenie chciałbym jeszcze napisać iż jest to naprawdę wspaniały nie tylko rehabilitant, ale również niesamowity człowiek na którego mogę zawsze liczyć gdy nie tylko mnie ale również mojej rodzinie i moim znajomym przytrafi się jakaś kontuzja czy uraz.

Artur

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Dla Pana Marka nie ma trudnych przypadków! W 2013 r. w ciągu paru wizyt postawił na nogi mojego synka, który miał duże problemy z napięciem mięśniowym i w wieku 10 miesięcy nie przewracał się ani nie siadał. Dzięki Panu Markowi po 4 miesiącach rehabilitacji (czyli po około 8 spotkaniach) synek potrafił już biegać! Bez zastanowienia oddałam więc w jego ręce córeczkę, kiedy okazało się że wystąpił u niej przykurcz w stawie biodrowym. Tak jak w przypadku synka, problem ustąpił bardzo szybko. Kiedy w tym roku na badaniu przesiewowym w szkole ...

Dla Pana Marka nie ma trudnych przypadków! W 2013 r. w ciągu paru wizyt postawił na nogi mojego synka, który miał duże problemy z napięciem mięśniowym i w wieku 10 miesięcy nie przewracał się ani nie siadał. Dzięki Panu Markowi po 4 miesiącach rehabilitacji (czyli po około 8 spotkaniach) synek potrafił już biegać! Bez zastanowienia oddałam więc w jego ręce córeczkę, kiedy okazało się że wystąpił u niej przykurcz w stawie biodrowym. Tak jak w przypadku synka, problem ustąpił bardzo szybko. Kiedy w tym roku na badaniu przesiewowym w szkole okazało się, że syn ma dość duże problemy z postawą, nie miałam wątpliwości gdzie się udać :) Przy okazji powiedziałam o moim problemie z bólem kolana po rekonstrukcji ACL i Pan Marek w ciągu jednego spotkania sprawił, że mogę wreszcie zapomnieć, że z moją nogą było coś nie tak. Szczerze polecam!

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Pan Marek jest niesamowitym czlowiem i specjalista najwyzszej klasy. Wiele razy w ciagu lat pomagal mi w dolegliwosciach kregoslupa, ale najbardziej ostatnio. Przez poltorej m-ca mialam silne zawroty glowy, do tego stopnia, ze nie moglam prowadzic samochodu i z trudnoscia pracowalam przy komputerze. Zaden z lekarzy mi nie pomogl, wszystkie badania wychodzily w porzadku, poczawszy od MRI glowy i kregoslupa szyjnego, przez badania blednika, po rozne badania serca i krwi. Wszyscy zgodnie twierdzili ze jestem zagadka i nie wiedza skad sie owe zawroty biora. W koncu wybralam sie do Pana ...

Pan Marek jest niesamowitym czlowiem i specjalista najwyzszej klasy.

Wiele razy w ciagu lat pomagal mi w dolegliwosciach kregoslupa, ale najbardziej ostatnio. Przez poltorej m-ca mialam silne zawroty glowy, do tego stopnia, ze nie moglam prowadzic samochodu i z trudnoscia pracowalam przy komputerze. Zaden z lekarzy mi nie pomogl, wszystkie badania wychodzily w porzadku, poczawszy od MRI glowy i kregoslupa szyjnego, przez badania blednika, po rozne badania serca i krwi. Wszyscy zgodnie twierdzili ze jestem zagadka i nie wiedza skad sie owe zawroty biora.

W koncu wybralam sie do Pana Marka i zawroty ustapily powoli po 2 tyg od wizyty, kiedy to Pan Marek zdzialal jakies cuda z moja szyja.

Nie ma slow, ktore oddalyby moja wdziecznosc, polecam calym sercem.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Do Pana Marka trafilismy z polecenia neurologa i nie zawiedlismy sie . Rozpoczelismy rehabilitacje gdy syn mial 3 miesiace , diagnoza :wzmożone napiecie miesniowe ( nie potrafil lezec na brzuszku , przewracal sie od razu na plecy , mial zacisniete pięści, odginal sie do tylu , w trakcie snu wyginal sie w literke C , byl niespokojny podczas karmienia piersią) Odpowiednio dobrane ćwiczenia juz po 2 miesiacach przyniosly pierwsze rezultaty - neurolog pozwolił na szczepienie widzac dużą poprawkę ruchową naszego dziecka . Z tygodnia na tydzien bylo coraz lepiej syn ...

Do Pana Marka trafilismy z polecenia neurologa i nie zawiedlismy sie . Rozpoczelismy rehabilitacje gdy syn mial 3 miesiace , diagnoza :wzmożone napiecie miesniowe ( nie potrafil lezec na brzuszku , przewracal sie od razu na plecy , mial zacisniete pięści, odginal sie do tylu , w trakcie snu wyginal sie w literke C , byl niespokojny podczas karmienia piersią) Odpowiednio dobrane ćwiczenia juz po 2 miesiacach przyniosly pierwsze rezultaty - neurolog pozwolił na szczepienie widzac dużą poprawkę ruchową naszego dziecka . Z tygodnia na tydzien bylo coraz lepiej syn polubil leżenie na brzuszku ,zaczął przewracac się na boki , z plecow na brzuch i na odwrot , pelzac , raczkowac ,siedziec , wstawać ,chodzić przy meblach i za ręce. Teraz synek ma 11 miesiecy i nasza rehabilitacja zakończyła sie sukcesem 😄po wnm nie ma śladu .

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Cóż można jeszcze dodać? Może krótką historię o tym jak cztery lata temu nie mogłam chodzić i stać dłużej niż 3 minuty... Ze zdiagnozowaną przepukliną międzykręgową jeździłam od lekarza do lekarza - ortopedy, neurologa, neurochirurga. Każdy z nich widział wyłącznie jedno rozwiązanie problemu – stół, skalpel, implant. Na moje pytanie o próbę rehabilitacji patrzyli z uśmieszkiem politowania. Pomimo tego, po nic nie wnoszącym trzytygodniowym turnusie rehabilitacyjnym, po serii zabiegów w Centrum Terapii Kręgosłupa trafiłam do pana Marka. Jeździłam do niego 2 razy w tygodniu - nie ukrywam, że mając z ...

Cóż można jeszcze dodać? Może krótką historię o tym jak cztery lata temu nie mogłam chodzić i stać dłużej niż 3 minuty... Ze zdiagnozowaną przepukliną międzykręgową jeździłam od lekarza do lekarza - ortopedy, neurologa, neurochirurga. Każdy z nich widział wyłącznie jedno rozwiązanie problemu – stół, skalpel, implant. Na moje pytanie o próbę rehabilitacji patrzyli z uśmieszkiem politowania. Pomimo tego, po nic nie wnoszącym trzytygodniowym turnusie rehabilitacyjnym, po serii zabiegów w Centrum Terapii Kręgosłupa trafiłam do pana Marka. Jeździłam do niego 2 razy w tygodniu - nie ukrywam, że mając z tyłu głowy słowa lekarzy i dotychczasowe niepowodzenia raczej bez większej wiary w jakiekolwiek sukces - aż tu nagle po kilku miesiącach z ogromnym zdziwieniem odkryłam, że mogę chodzić! Na co dzień na 8-10- centymetrowych obcasach ;), a od święta nawet kilkanaście kilometrów w traperach po górach i boso po plaży! Może być lepszy dowód na profesjonalizm, wiedzę, doświadczenie, umiejętności i skuteczność pana Marka? Wiem, że takich dowodów ma na swoim koncie całe mnóstwo, a ja mam nadzieję na kolejny, ponieważ teraz walczymy z poważną skoliozą syna. Na razie zaczynamy, ale już wiem, że postawił trafną diagnozę, ma dużą wiedzę na temat możliwych metod leczenia, potrafi wybrać najlepszą, no a najważniejsze – że mogę mu w pełni zaufać. Ale to już jest temat na kolejną opowieść, której szczęśliwe zakończenie (mocno w to wierzę) będę mogła za jakiś czas dopisać.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat