mgr Marek Trzaska

Rehabilitant

Witam bardzo serdecznie, do Pana Marka trafiłam z różnymi dolegliwościami, ale najbardziej dokuczliwe byly zawroty głowy,ból kręgosłupa,biodra oraz rwy kulszowej,dzisiaj jestem bardzo szczęśliwa ,że trafiłam na tak wspaniałego człowieka,super fachowca. Panie Marku bardzo dziękuję Będę polecać Pana każdemu kto będzie potrzebował fachowej pomocy

Panie Marku bardzo dziękuję
Będę polecać Pana każdemu kto będzie potrzebował fachowej pomocy

Pan Marek, to wspaniały specjalista w swojej dziedzinie, potrafi pomóc w trudnych i uciążliwych bólach, które dolegają mnie jako pacjentowi. Polecam :-) to najlepszy rehabilitant. Zna się na tym co robi.

Pan Marek jest mistrzem w swoim fachu. Kompetencja, poczucie humoru, dbałość o pacjenta stawiają tego specjalistę na czele rankingu rehabilitantów. Dzięki jego pracy mój "zamrożony bark" wrócił do pełnej sprawności. Życie bez bólu i dyskomfortu to marzenie wielu osób, dlatego szczerze polecam rehabilitacją w gabinecie Pana Trzaski.

Do Pana Marka trafiłam po operacji endoprotezy kolana. Bardzo mi pomaga jego rehabilitacja. Jest to profesjonalista w swoim fachu. Jestem bardzo zadowolona z efektów jego umiejętności i wiedzy. Ból minął a ruchomość mojego kolana znacznie się poprawiła.

Ogromna wiedza medyczna i praktyczna, którą w pełni wykorzystuje – wie jak pomóc i pomaga... Ponadprzeciętne zaangażowanie i indywidualne podejście do pacjenta. Trudne „przypadki” tylko go mobilizują do działania. Jestem pacjentką od dwóch lat i wielokrotnie z powodzeniem naprawiał moje kontuzje i stawiał do pionu. Wizyty zawsze poprzedzone są rzetelnie przeprowadzonym wywiadem i cierpliwym odpowiadaniem na wszystkie pytania. Cieszę się, że w tych czasach, są jeszcze specjaliści z pasją oraz autentyczną troską o pacjenta! A już poza merytoryczną wiedzą i fachową pomocą, miło jest przyjść do człowieka, który podchodzi nie ...

A już poza merytoryczną wiedzą i fachową pomocą, miło jest przyjść do człowieka, który podchodzi nie tylko z głową ale i sympatią oraz pozytywnym nastawieniem.

Co tu dużo mówić... w lepsze miejsce trafić nie mogłam!

Szczerze polecam!

Specjalista godny polecenia. Cechuje go profesjonalizm i zaangażowanie. Do pana Marka trafiłam z moją mamą, której lekarze nie dawali szans na poprawę zdrowia. W wyniku zmian w kręgosłupie doszło do porażenia nerwu strzałkowego, co skutkowało opadaniem stopy i trudnościami w chodzeniu. Po czterech miesiącach poprawa jest niesamowita. Stopa odzyskuje sprawność i z tygodnia na tydzień widać poprawę. Pan Marek to specjalista, który dzięki swojej wiedzy potrafi pomóc w przypadku, który według wielu specjalistów nie rokował wyleczenia Dziękuję za zaangażowanie w imieniu mojej mamy i swoim.

Pan Marek to profesjonalista i specjalista z „górnej półki”. Człowiek z dużym doświadczeniem i sercem, kompetentny i skuteczny. Posiada ogromne pokłady cierpliwości dla małych dzieci i ich rodziców. Zawsze uśmiechnięty i punktualny. Do Pana Marka trafiłam z 4 miesięczną córką u której stwierdzono wzmożone napięcie mięśniowe, asymetrię. Dzięki rehabilitacji w tak dobrych rękach, córka nauczyła się, umiejętności obrotów z plecków na brzuszek, potem siadać , wstawać i chodzić. Nadrobiła wszystkie etapy rozwoju ruchowego. Jeśli ktoś szuka znakomitego rehabilitanta - serdecznie polecam.

Moi Rodzice od roku chodza do Pana Marka. Mają 80 i 90 lat. Jestesmy zachwyceni wiedzą, uczciwoscią i profesjonalnym podejsciem do pacjenta. Tata przyszedl o 2 kulach a wyszedl po zabiegu bez kuli.:) Polecam z czystym sumieniem:) Dorota Krawczyk

Polecam z czystym sumieniem:)
Dorota Krawczyk

Pana Marka znam już od wielu lat. Jest to najlepszy specjalista. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. W przypadku córki kilku ortopedów nie podołało, a Pan Marek szybko poradził sobie ze wszystkim co jej dolegało. Niestety lekarze nie wykazali zainteresowania w takim stopniu jak Pan Marek. Nie znam innego fachowca z takim zaangażowaniem do tego co robi.

Dzień dobry, trafiliśmy do Pana Marka, gdy syn zaczął koślawić stopy podczas pierwszych prób stawania. Wielu wcześniejszych specjalistów bagatelizowało nasze obawy (jak to zwykle bywa przy małych dzieciach - "wyrośnie z tego") a Pan Marek profesjonalnie się nami zaopiekował, dzięki czemu skurcz puścił, stopy się poprawiły i syn zaczął chodzić. Z całego serca polecam Pana Marka - to specjalista z prawdziwym powołaniem. Oprócz tego ma super podejście do małych dzieci ( i rodziców też) a wizyty w jego gabinecie napawają optymizmem. Pozdrawiamy Pana! Mama i Gutek ;)