mgr Marek Trzaska

Rehabilitant

Pan Marek to wspaniały Człowiek i prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie. Z pełnym przekonaniem poleciłabym go każdemu, kto poszukuje pomocy dla swojego dziecka! Objął synka swoją opieką, gdy ten miał zaledwie dwa tygodnie, prawą stopę w ułożeniu piętowym, asymetrię, oraz wzmożone napięcie mięśniowe. Pan Marek jest Człowiekiem o dobrym sercu, ogromnie zaangażowanym w wykonywaną pracę, mającym dobry kontakt z dzieckiem. Widać, że naprawdę troszczy się o synka. Za każdym razem niezwykle skrupulatnie przygląda się postępom i konsekwentnie uzupełnia/modyfikuje zestaw ćwiczeń. Jednocześnie dokładnie i bardzo zrozumiale tłumaczy, co się dzieje, a ...

Objął synka swoją opieką, gdy ten miał zaledwie dwa tygodnie, prawą stopę w ułożeniu piętowym, asymetrię, oraz wzmożone napięcie mięśniowe. Pan Marek jest Człowiekiem o dobrym sercu, ogromnie zaangażowanym w wykonywaną pracę, mającym dobry kontakt z dzieckiem. Widać, że naprawdę troszczy się o synka. Za każdym razem niezwykle skrupulatnie przygląda się postępom i konsekwentnie uzupełnia/modyfikuje zestaw ćwiczeń. Jednocześnie dokładnie i bardzo zrozumiale tłumaczy, co się dzieje, a także pokazuje, jak dobrze wykonać ćwiczenia w domu. Spotkania odbywają się w niezwykle przyjaznej, wesołej atmosferze i dają szybkie rezultaty. Postępy synka są wyraźnie widoczne zarówno, jeśli chodzi o ułożenie stopy (bardzo wykrzywionej na początku, w tej chwili wyglądającej już prawie prawidłowo), jak i asymetrię i napięcie mięśniowe (syn szybko przestał układać się w literkę c, zaczął tolerować, a ostatnio nawet lubić! :), leżenie na brzuszku). Dodatkowo warto wspomnieć, że wizyty odbywają się z zachowaniem najwyższych standardów rygoru epidemicznego - gabinet jest przyjazny, ale sterylnie czysty:) Stół jest zawsze zabezpieczony, a Pan Marek za każdym razem przyjmuje nas w przyłbicy, masce i rękawiczkach, dając poczucie bezpieczeństwa wizyty. Ogromnie, ogromnie dziękujemy i kontynuujemy ćwiczenia! :) :)

Pan Marek jest niesamowitym czlowiem i specjalista najwyzszej klasy. Wiele razy w ciagu lat pomagal mi w dolegliwosciach kregoslupa, ale najbardziej ostatnio. Przez poltorej m-ca mialam silne zawroty glowy, do tego stopnia, ze nie moglam prowadzic samochodu i z trudnoscia pracowalam przy komputerze. Zaden z lekarzy mi nie pomogl, wszystkie badania wychodzily w porzadku, poczawszy od MRI glowy i kregoslupa szyjnego, przez badania blednika, po rozne badania serca i krwi. Wszyscy zgodnie twierdzili ze jestem zagadka i nie wiedza skad sie owe zawroty biora. W koncu wybralam sie do Pana ...

Pan Marek jest niesamowitym czlowiem i specjalista najwyzszej klasy.

W koncu wybralam sie do Pana Marka i zawroty ustapily powoli po 2 tyg od wizyty, kiedy to Pan Marek zdzialal jakies cuda z moja szyja.

Nie ma slow, ktore oddalyby moja wdziecznosc, polecam calym sercem.

Prawdziwy profesjonalista, niezwykły człowiek. Przez rok czasu nikt nie potrafił mi pomóc. Bóle w odcinku lędźwiowo-krzyżowym kręgosłupa i problemy przy wysiadaniu z auta przeszkadzały mi w normalnym życiu. Powiedziano mi, że nie mam szans na wyleczenie. Już po pierwszej wizycie u Pana Marka nastąpiła poprawa. Jego umiejętności i kompleksowe podejście do pacjenta zaskakują. Widzi więcej niż my sami i potrafi pomoc jak nikt. Jestem mu bardzo wdzięczna i szczerze polecam. Temu człowiekowi naprawdę warto zaufać.

Niesamowity profesjonalista, bardzo fajny i wesoły czlowiek ,przybyłam do Pana Marka z polecenia przyjaciółki która jest jego pacjentką od paru lat , teraz mija rok jak i ja nią jestem . Wszystkie dolegliwości minęły, zapomniałam że mam kręgosłup. Zabrałam mamusie która jest po operacji kręgosłupa, i ona również szok...minęły wszystkie bóle pooperacyjne, wraca sprawność sprzed opeeacji. Kochani naprawdę warto udać się do Pana Marka, poświęcić godzinę I zobaczyć jak wiele korzyści przynosi taki godzinny masaż, dla ciała, dla ducha. Biegamy po silowniach, kosmetyczkach a mało kto dba o jakże ważny kręgosłup i mięśnie. Polecam z całego serca. Asia :)

POLECAM! Chodzę ja z synem, moja mama, znajomi. Super podejście, na wesoło, pełen profesjonalizm, przystępna cena, a co najważniejsze - szybkie rezultaty! Już po pierwszej wizycie i powtórzeniach w domu moj 3 miesięczny synek ma zmniejszone objawy napięcia mięśniowego. Wiszące w poczekalni dyplomy i zagraniczne certyfikaty również robią wrażenie. Podsumowujac: najlepsza rehabilitacja tylko u Pana Marka !!!

Do Pana Marka trafiłam cztery lata temu z polecenia znajomej mojego syna. Od kilkunastu lat borykam się z problemem bólu całego kręgosłupa, a głównie odcinka lędźwiowego. Całe życie zawodowe wykonywałam pracę siedzącą przy biurku i komputerze. W pewnym momencie kręgosłup mi "siadł" z dużym bólem do prawej nogi, uniemożliwiającym wchodzenie po schodach bez "wciągania się" rękami przy barierkach. Już 2-3 sesje rehabilitacji kręgosłupa przyniosły zdecydowaną poprawę. Po jakimś czasie przerwałam sesje rehabilitacji z uwagi na wyjazd do sanatorium, bo w mojej naiwności myślałam, iż zabiegi pomogą na dłużej. Wróciłam do ...

Wróciłam do Pana Marka w połowie lipca 2019r. z tzw. "zamrożonym barkiem" tj. unieruchomionym bez możliwości ruchu barkiem-ręką w jakąkolwiek stronę, z bólem ręki w nocy. Każda sesja rehabilitacji dawała zdecydowane efekty i na rehabilitację w szpitalu, zleconą przez ortopedę, szłam już z ruchomym stawem barkowym. Sesje trwają do chwili obecnej ale ból w nodze czy barku nigdy nie powrócił. Gorąco polecam tego specjalistę.

Dla Pana Marka nie ma trudnych przypadków! W 2013 r. w ciągu paru wizyt postawił na nogi mojego synka, który miał duże problemy z napięciem mięśniowym i w wieku 10 miesięcy nie przewracał się ani nie siadał. Dzięki Panu Markowi po 4 miesiącach rehabilitacji (czyli po około 8 spotkaniach) synek potrafił już biegać! Bez zastanowienia oddałam więc w jego ręce córeczkę, kiedy okazało się że wystąpił u niej przykurcz w stawie biodrowym. Tak jak w przypadku synka, problem ustąpił bardzo szybko. Kiedy w tym roku na badaniu przesiewowym w szkole okazało się, że syn ma dość duże problemy z postawą, nie miałam wątpliwości gdzie się udać :) Przy okazji powiedziałam o moim problemie z bólem kolana po rekonstrukcji ACL i Pan Marek w ciągu jednego spotkania sprawił, że mogę wreszcie zapomnieć, że z moją nogą było coś nie tak. Szczerze polecam!

Dolegliwości kręgosłupa doskwierały mi od zawsze, jednak w czasie ciąży znacznie się pogorszyły. Długo szukałam fizjoterapeuty, jednak nikt nie decydował się na przyjęcie ciężarnej pacjentki. Pan Marek jest doświadczonym rehabilitantem, który potrafi i nie boi się pracować z ciężarnymi, a jego masaże przynoszą ogromne ukojenie. Zdecydowanie polecam pana Marka wszystkim kobietom w ciąży. Sama chodzę do niego regularnie.

Co można powiedzieć o panu Marku? Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Od 10 lat borykam sie z dyskopatią kręgosłupa, jeździłem po różnych rechabilitacjach na południu Polski aż doprowadziłem się do operacji kręgosłupa. Z całą pewnością wiem że jak poznałbym szybciej pana Marka uniknąłbym jej...Wiem że rechabilitacja czeka mnie do końca życia ale wiem że jestem w odpowiednich rękach.. Pracuję ciężko fizycznie i dzięki panu Markowi nie jestem na kolejnym zwolnieniu lekarskim .Pozdrawiam Panie Marku, ja i Antek ;)

Dziękuję Panu Markowi za to że w moim domu,jest więcej uśmiechu niż przez ostatnie lata.Mój mąż 8 lat żył w bólu, rehabilitował się u różnych specjalistów, co zakończyło się operacją kręgosłupa,po której ból i tak nie ustępował. Na Szczęście trafił do Pana Trzaski,którego profesjonalne podejście sprawiło że od kilku miesięcy mój mąż po raz pierwszy czuje się lepiej.BARDZO DZIĘKUJĘ:) i POLECAM!!!!!