mgr Marek Trzaska

Rehabilitant

Do Pana Marka trafilismy z 3,5 miesiecznym synkiem, ktory slabo utrzymywal kontakt wzrokowy, mial asymetrie, wnm i onm w pewnych partiach ciala, Pan Marek podszedl do problemu kompleksowo, zawsze na kazdej wizycie zaczyna od nawiazania kontaktu wzrokowego z synkiem, wywolania usmiechu, a potem przechodzi do cwiczen, pyta o postepy, jest zaangazowany. Obecnie jest niebo a ziemia, jesli chodzi o kontakt wzrokowy, o poruszanie sie- synek sam siada, zaczyna raczkowac, a Pan Marek ma wiedze na kazdy temat jesli chodzi o zdrowie, czesto sie radze, dopytuje. Z czystym sercem Go polecam, mamy zaufanie do Pana Marka, my dojezdzamy z innego miasta, ale warto, w czasie wizyty czuje, jakby moje dziecko i jego postepy byly najwazniejsze, za co dziekujemy :)

Od kilku lat cierpiałem z powodu ataków rwy kulszowej oraz silnym bólom odcinka lędźwiowego. Żadne metody ( leli, zastrzyki ) nie dawały żadnej poprawy.Po kilku wizytach u Pana Marka poczułem zdecydowaną poprawę. Ten człowiek postawił mnie na nogi. Uważam, że jest świetny w tym co robi i godnym polecenia fachowcem. Jeżeli ktokolwiek ma problemy z kręgosłupem zdecydowanie polecam Pana Marka. Na pewno się nie zawiedziecie.

Pan Marek to świetny specjalista ! Po dwóch wizytach moja 12 miesięczna córeczka zaczęła raczkować (dodam, że córka w ogóle nie umiała się przemieszczać) a teraz zagląda w każdy kąt i poznaje świat ;-) Pan Marek uczy teraz córeczkę chodzić, a ja wiem że moje dziecko jest w dobrych rękach ! Polecam! Polecam! Polecam!

Absolutnie i z czystym sumieniem polecam profesjonalne ręce Pana Marka! Już po raz drugi wyciągają mnie z bólu i niemożności poruszania się, a to wszystko w pozytywnej i pełnej troski atmosferze!

Do Pana Marka (nr tel602153785) trafiłam ze schorzeniem, które pojawiło się po ciąży. Moim problemem było rozejście mięśni prostych brzucha. Pan Marek okazał się wysokiej klasy specjalistą o dużej wiedzy i zaangażowaniu. Po kilkumiesięcznej rehabilitacji stan moich mięśni uległ zdecydowanej poprawie. Zamierzam nadal korzystać z jego pomocy. Jeśli ktoś szuka znakomitego rehabilitanta - serdecznie polecam.

Należę do pacjentek, które przez wiele lat zmagały się z bólem powodowanym nawracającą rwą kulszową. Kiedy trafiłam w profesjonalne ręce p. Marka, jakość mojego życia uległa diametralnej poprawie. Obecnie większe sprzątanie, zakupy, taniec, czy wyższe obcasy, nie stanowią problemu. Zupełnie zapominam o swojej przypadłości, dlatego zdarzało mi się zrobić coś, czego nie lubi nawet zdrowy kręgosłup. A wówczas mogłam liczyć na bardzo szybką pomoc, zapewne kosztem wolnego czasu p. Marka. W nagłych sytuacjach można na niego liczyć. Staram się systematycznie chodzić na wizyty w ramach profilaktyki, ponieważ p. Marek nie ...

Staram się systematycznie chodzić na wizyty w ramach profilaktyki, ponieważ p. Marek nie tylko leczy trudne przypadki, ale potrafi efektywnie usunąć skutki codziennego stresu.
Z absolutną pewnością, podyktowaną osobistym doświadczeniem, polecam pana Marka Trzaskę, jako Najlepszego Fizjoterapeutę.
Moim zdaniem, to prawdziwy profesjonalista z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą oraz pasjonat swojego zawodu.
Co ważne, nie lekceważy opinii lekarzy specjalistów, ale opierając się na tych samych wynikach badań, jest od nich skuteczniejszy.
Do tego dochodzą jego cechy osobowościowe, jak; wysoka kultura osobista, życzliwość, ciekawość świata i ludzi, duże poczucie humoru oraz ogromna empatia. Jest pewny i konsekwentny w prowadzeniu terapii, a jednocześnie, jak mało kto, wykazuje mnóstwo cierpliwości i wyrozumiałości, nawet dla osób o niskim progu bólu.
Zapewne dlatego, z jego gabinetu, wychodzą uśmiechnięci i pełni nadziei pacjenci, niezależnie od wieku.
Bo z najmłodszymi pan Marek znajduje równie świetny kontakt, jak z dorosłymi.
Osobiście mogę tylko powiedzieć; dziękuję, dziękuję, dziękuję,.…. że Pan jest!

Małgorzata

Do Pana Marka Trzaski po raz pierwszy trafiłam będąc dzieckiem. Ze względu na nieprzeciętnie wysoki wzrost miałam wadę postawy, która bardzo rzucała się w oczy. Uczęszczałam na gimnastykę w latach 1999-2004, dzięki której Pan Marek całkowicie wyprostował moją postawę. Jako dorosły człowiek zaczęłam cierpieć na dolegliwości związane z silnymi migrenami oraz bólami w okolicy kręgosłupa szyjnego. Przez ok 3 lata leczyłam się u neurologa, co polegało jedynie na braniu przeróżnych leków przeciwbólowych oraz skierowaniach na masaże w przychodni, które nic nie pomagały. Przebywanie w pracy, przez 8 godzin w pozycji ...

Jako dorosły człowiek zaczęłam cierpieć na dolegliwości związane z silnymi migrenami oraz bólami w okolicy kręgosłupa szyjnego. Przez ok 3 lata leczyłam się u neurologa, co polegało jedynie na braniu przeróżnych leków przeciwbólowych oraz skierowaniach na masaże w przychodni, które nic nie pomagały. Przebywanie w pracy, przez 8 godzin w pozycji siedzącej, było codzienną walką z bólem ...

Takim sposobem trafiłam z powrotem do Pana Marka. Dzięki konsultacji i serii zabiegów związanych m. in. z manipulacją stawów kręgosłupa, jestem teraz w stanie normalnie funkcjonować i pracować. Bóle się zdarzają, ale bardzo rzadko i nie są długotrwałe. Niesamowitą ulgą są codzienne poranki - bez bólu głowy tuż po przebudzeniu.

Co do samej osoby Pana Marka - człowiek oddany swojej pracy. W razie jakiejkolwiek „awarii”, zawsze znajdzie wolny termin dla swoich pacjentów. Wszystkie opinie poniżej zgadzają się w 100%. Jednym słowem - lekarz duszy i ciała.

Dziękuję!

Jak znaleźć Pana doktora? Nigdzie nie mogę znaleźć numeru telefonu, czegokolwiek, co pomogłoby mi umówić się do Pana doktora :(

Napiszę krótko, po dwóch spotkanianiach z panem Markiem mój synek zaczął raczkować. Po okresie przerwy poszliśmy po raz kolejny i po jednych zajęciach syn zaczął chodzić. Chyba nie ma lepszej rekomendacji :) bardzo polecam!

By dużo nie pisać: pan Marek już 3 razy wyciągnął mój cholerny kręgosłup na prostą w ciągu 2,5 roku (raz po hospitalizacji) a od 1,5 roku chodzę po prostu jak to się mówi "na wszelki wypadek" i kręgosłup mi za to dziękuje a ja dziękuje panu Markowi ;) P.S. Gdy byłem w szpitalu to o moim stanie więcej powiedział mi pan Marek przez telefon (tylko na podstawie opisu dolegliwości i gdzie i jak boli) niż cholerni lekarze na miejscu.