mgr Marek Trzaska

Rehabilitant

Wspaniały i niezwykle profesjonalny w swojej pracy człowiek, w nagłych przypadkach zawsze znajdzie czas dla swoich pacjentów. Stawia na nogi "przypadki beznadziejne". Szczerze polecam i pozdrawiam serdecznie pana Marka.

Od dawna cierpię na silne bóle kręgosłupa oraz stawów, natomiast po każdej wizycie u Pana Marka odczuwam znacznie zmniejszenie moich dolegliwości. Kompleksowe podejście do pacjenta, wysoki poziom umiejętności oraz profesjonalizm sprawiają, że stanowczo mogę polecić usługi Pana Marka.

To Zagłębiowski Haris.Czego a raczej kogo się dotknie stawia na nogi.Spod jego ręki ludzie wychodzą na parkiet i tańczą.Człowiek pełen empatii.Miłośnik tego co robi.Oddany człowiekowi.Dla potrzebującego zawsze znajdzie czas.Póżniej jest z górki do zdrowia.Człowiek o wielu zainteresowaniach.Inspiruje go muzyka nie znana ogółowi.Pasjonat marki.To pewnie związek z imieniem.Pozdrawiam i gorąco polecam schorowanym.

Bardzo dobry fachowiec i przemiły człowiek. Po każdej wizycie czuję się jak nowo-narodzona :-) Szczerze polecam!!!

Witam i gorąco polecam PANA MARKA człowiek z prawdziwym powołaniem i pasją ,wiele razy już pomógł mi i mojej córce:)POLECAM ,POLECAM POLECAM!

Polecam pana Marka! Moja córka Lenka, która ma niskie napięcie mięśniowe zaczeła samodzielnie chodzić po rehabilitacjach.Córka w ciągu roku nadrobiła wszystkie etapy rozwoju ruchowego.Gdy trafiła do pana Marka nie potrafiła nawet samodzielnie usiąść.Jeszcze raz gorąco polecam.

Bardzo kompetentny, zaangażowany w leczenie. Uprzejmy i wyrozumiały, ale niezwykle skuteczny :-) Polecam wszystkim. Panie Marku dziękuję i pozdrawiam.

Panie Marku dziękuję i pozdrawiam.

Pan Marek to człowiek z prawdziwą pasją i powołaniem, mocno zaangażowany w swoją pracę, która pochłania go w stu procentach, ale on to najwyraźniej bardzo lubi:) Kompetencja, profesjonalizm, ogromna siła do walki z najgorszymi paskudami, które się nas imają, powodują, że jest niezwykle skuteczny i pomocny, a przy tym życzliwy, szczerze zainteresowany pacjentem i bardzo sympatyczny:) Doskonale radzi sobie z dyskami, które uparcie przesuwają się na boki i nie chcą wejść tam, gdzie ich miejsce. Moja Mama zgięta w pół z bólu, nagle po dwóch zabiegach mogła spokojnie przemierzyć dwukilometrową trasę, co niestety uczyniła! powodując jeszcze gwałtowniejszy powrót choroby. Z nieprzytomnym bólem, kompletnie zdrętwiałą nogą oraz łzami w oczach wróciła do Pana Marka po ratunek. Dwa zabiegi uczyniły, że mogła zrobić kilka kroków bez bólu, kolejne dwa pozwoliły jej na wyjazd na dużo wcześniej planowane oraz mocno wyczekiwane spotkanie 48 lat po maturze! Dzisiaj jest po pięciu zabiegach, może chodzić bez żadnego bólu, co jest nieprawdopodobnym sukcesem zważywszy na to, że zaledwie kilkanaście dni wcześniej zupełnie nie mogła się ruszyć, nawet leżąc w łóżku ! Wierzymy, że kontynuacja rehabilitacji pod czujnym:) okiem Pana Marka pozwoli na szybki powrót do pełnej sprawności. Dziękujemy i pozdrawiamy.

Trafiłam do Pana Marka z polecenia, po upadku - odnowienie dyskopatii, rwy kulszowej i dodatkowo odrętwienie nogi osłabienie, a neurolog stwierdziła brak odruchu skokowego. Po pierwszym zabiegu u Pana Marka odruch wrócił, nie od razu ale po dwóch dniach była ogromna poprawa, mogłam posiedzieć i przespałam noc, bez pufy (wtajemniczeni znają leżenie na "piramidach"). Teraz jestem po kilku (3??) zabiegach i jest dużo lepiej, noga się wzmocniła, a ból sukcesywnie maleje na sile i częstotliwości - Dziękuję Panie Marku;-) - widzimy się w poniedziałek;-)))

Wspaniały lekarz z mega doświadczeniem, polecam wszystkim rodzicom maluszków :-)rewelacyjne podejście zaangażowanie, ciepło, wysiłek, widać że robi to od serca.Gdyby nie pan Marek nie wiem co by było z moim synkiem