mgr Marek Trzaska

Rehabilitant

Zdecydownie polecam dr. Trzaske moja 3 miesiaczna corka miala wzmozone napiecie miesniowe i juz po 3 wizytach widzialam poprawe, ma super podejcie do dzieci, sympatyczny

super lekarz,ja dostalam numer telefonu od znajomej czyli z polecenia i nie zaluje, sama smialo moge polecic kazdemu:)

Czy poświęca pacjentowi dużo czas?U Pana Marka czas ma wymiar pieniężny.1minuta to,1złotówka.Umawia się na 50 minut(dajesz 50zł.)a rehabilitacja trwa 40 minut.Bo Pan Marek wciska lewych pacjentów,pomiędzy tych umówionych wcześniej na określoną godzinę.Nie ma odwagi powiedzieć,że ceny rosną,tylko skracając czas daje do zrozumienia,że za "tamtą"kwotę to ON może ćwiczyć,ale krócej.

Bardzo dobry rechabilitant! Prowadził moję dziecko od 3-go miesiąca życia.Z każdą wizytą widać było postępy.Miły z dużym poczuciem humoru polecam wszystkim! Arleta K.Myszków

Arleta K.Myszków

Bardzo dobry lekarz. Dzięki rehabilitacjom nie ma teraz już śladu po złym napięciu mięśniowym. Z czystym sumieniem polecam :)

Swietny rehabilitant!!! cudotworca! :)bol ktory dokuczal mi przez kilka miesiecy minał po pierwszej wizycie.pelen profesjonalizm goraco polecam!!!

Wspaniały fachowiec i człowiek. Dla mojego synka zrobił bardzo wiele, a mam nadzieje, że jeszcze mu pomoże.

Wspanialy jako rehabilitant i jako czlowiek!!! polecam z czystym sumieniem.

Wspanialy jako rehabilitant i jako czlowiek!!!
polecam z czystym sumieniem.

Po prostu Cudotwórca, to co niemożliwe staje się realne.

Po prostu Cudotwórca, to co niemożliwe staje się realne.

Swietny rehabilitant.Mo synek mial dosc spora asymetrie i nie podnosilglowki. Juz po kilku wizytach widac bylo efekty. Polecam