mgr Marek Trzaska

Rehabilitant

100% kompetencji, profesjonalizmu, zaangażowania, pasji i empatii ;) Uwielbia wyzwania zakończone dzięki niemu sukcesem !

Z WIELKĄ PRZYJEMNOŚCIĄ POLECAM PANA MARKA REWELACYJNY CZŁOWIEK,SPECJALISTA.PERFEKCYJNE PODEJŚCIE DO DZIECI DZIĘKUJĘ PANIE MARKU ZA POMOC PRZY WIKTORII.POZDRAWIAM.

Do pana Marka Trzaski trafiłam dzięki tzw. reklamie szeptanej. Otrzymałam adres od trzech niezależnych od siebie osób z bardzo dobrymi rekomendacjami. Trudno funkcjonuje się z rwą kulszową, a już po dwóch zabiegach mogłam wreszcie przespać noc. Każda następna wizyta to widoczny postęp, czego nie było przy leczeniu farmakologicznym. W gabinecie czuję się bezpiecznie, ponieważ wiem, że jestem u prawdziwego profesjonalisty. Moja pierwsza wizyta trwała aż półtorej godziny - wywiad, zapoznanie się z wynikami prześwietlenia, tłumaczenie przyczyny choroby i sposobu leczenia, badanie i pierwsze zabiegi- po prostu profesjonalne podejście do pacjenta. Pan Marek stosuje różne metody leczenia, które na życzenie pacjenta objaśnia. Jednym zdaniem : duże kompetencje, konsekwencja, zaangażowanie, empatia, ogrom optymizmu, miła atmosfera oraz wyrozumiałość dla niecierpliwego pacjenta.
Szczerze polecam!

Pan Marek Trzaska jest stuprocentowym profesjonalistą, jego kompetencje przekładają się na zdrowie jego pacjentów. Do p. Marka trafiłam ze skręceniem lędźwiowego odcinak kręgosłupa i z bólem nie do wytrzymania. Już po pierwszej wizycie nastąpiła znaczna poprawa, a po kilku następnych po bólu nie było już śladu. Po każdej wizycie wychodzę z przeświadczeniem, że jest to właściwa osoba na właściwym miejscu, a do tego bardzo dobry człowiek dbający o pacjenta i odpowiednią atmosferę podczas zabiegu. Gorąco polecam!

Leczę się na reumatoidalne zapalenie stawów. Rehabilitacja w różnych ośrodkach i przychodnach dawała małe rezultaty , bóle nadal nie ustawały. Po wizycie u pana Marka nastąpiła duża poprawa. Teraz jestem po sześciu zabiegach i bóle ustąpiły. Bardzo polecam tego profesjonalnego rehabilitanta :)

Pan Marek jest rehabilitantem z powołania a nie bo musi pracować. Jego wiedza, umiejętność i kwalifikacje przewyższają innych specjalistów!!!! Jest świetnym fachowcem, w trakcie ćwiczeń wie co mówi nie rzuca słów na wiatr. Córeczka była rehabilitowana przez pół roku i tylko tyle wystarczyło, żeby rozwijała się jak rówieśnicy a była do tyłu 3 mc-e!!!

Wspaniały specjalista!!! Po drugiej wizycie od tego wspaniałego lekarza wychodzę pełen sił i bez bólu kręgosłupa! POLECAM GORĄCO!!!

Pana Marka polecil nam neurolog, ktory leczy nasza coreczke. Julia ma wzmozone napiecie miesniowe i pare innych problemow, z ktorymi boryka sie nie jeden niemowlak. Po kilku wizytach widzielismy niesamowita poprawe a po miesiacu Julia jest jak zupelnie inne dziecko. Rehabilitacja daje wspaniele efekty. Jestesmy zachwyceni i niesamowicie wdzieczni losowi, ze trafilismy wlasnie do Pana Marka. Nawet Julia przestala plakac w czasie cwiczen i pieknie sie usmiecha :) Goraco polecam... i nigdy nie odczulam, zeby nas poganial tak jak pisal o tym ktos wczesniej.

Jest wspanialym rehabilitantem , praktykiem - oddanym pacyjentom zawsze usmiechniety. Ja chodze na rehabilitacje po udarze , po okresie polrocznym poruszam ręką i palcami, wykonuje podstawowe czynnosci jestem .Pełna podziwu i polecam Pana Marka

Po ataku rwy kulszowej nie mogłam wstać z łóżka. Zastrzyki i totalna mordęga. Uzyskałam kontakt do p.Marka Trzaski - prywatny. Postawił mnie na nogi w sensie dosłownym. Cwiczenia. masaz, igły - choć nie chciałam. Typowy mężczyzna - robi to co uważa za stosowne - po serii zabiegów byłam jak nowo narodzona. Polecam go wszystkim. W sposób przystępny tłumaczy istotę choroby i daje jasne zalecenia - ruch,ruch,ruch i ćwiczenia... Gdybym się choć w częsci do tego stosowała to już rwa kulszowa nie miała do mnie dostępu...

Po ataku rwy kulszowej nie mogłam wstać z łóżka.
Zastrzyki i totalna mordęga.
Uzyskałam kontakt do p.Marka Trzaski - prywatny.
Postawił mnie na nogi w sensie dosłownym.
Cwiczenia. masaz, igły - choć nie chciałam.
Polecam go wszystkim.