mgr Marek Trzaska

Rehabilitant

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Marka. Nie dość że jest świetnym rehabilitantem,który doskonale wie co robi, jest zarówno wspaniałym wyrozumiałym człowiekiem z dużym poczuciem humoru a pomaganie ludziom to jego cecha wrodzona. Pan Marek to Pan Marek! 🙂 Dziękuję. Paulina

Serdecznie dziękuję Panu Markowi za wspaniałą rehabilitację,która przynosi efekt i pozwala funkcjonować;wszystkim tym,którzy potrzebują pomocy polecam.Wdzięczna pacjentka Jolanta

Rehabilitację u Pana Marka ze względu na duże problemy z kręgosłupem przechodziłam jako dziecko, nastolatka i aktualnie. Świetny specjalista i człowiek. Z czystym sumieniem polecam każdemu z ciężkimi problemami, dzięki Niemu możliwe jest normalne funkcjonowanie każdego dnia.

Polecam! Na rehabilitację poszliśmy z rocznym dzieckiem z obniżonym napięciem: nie raczkowało, nie potrafiło stanąć (nawet w łóżeczku). Po 3 m-cach od rozpoczęcia rehabilitacji 2 razy w tygodniu dziecko chodzi samodzielnie.

Do Pana Marka trafiliśmy z ogromną asymetria dziecka oraz z obniżonym napięciem mięśniowych w osi ciała. Pan Marek w krótkim czasie zniwelował asymetrie i mocno poprawił napięcie. Syn bardzo szybko zaczął przekręcać się, pełzać, przyjmować pozycję do raczkowania, podnosić się. Pan Marek dał się poznać jako osoba bardzo kompetentna, znająca odpowiedz na każde pytanie, niezwykle cierpliwa, mająca świetne podejście do dzieci. Mogę śmiało polecić takiego wspaniałego fizjoterapełte!

Pan Marek ma świetne podejście do dziecka, wzbudza ogromne zaufanie, zna się na tym co robi. Mogę z całą pewnością polecić Pana Marka innym rodzicom.

Pan Marek ma świetne podejście do dziecka, wzbudza ogromne zaufanie,

To dobrze, że są osoby, które chętnie pomagają i to w 100% fachowo. A nawet na odległość udzielają porad. I do takich PAN należy panie Marku. Dziękuje za dobre serce i polecam Pana wszystkim gorąco. Jakbym mogła dała bym szóstkę.

Jakbym mogła dała bym szóstkę.

Witam i z czystym sumieniem polecam Pana Marka Trzaska to człowiek z powołaniem. Do Pana Marka trafiłam z 3.5 miesięcznym synusiem który wręcz nie znosil leżenia na brzuszku. Po kilku spotkaniach mój synuś Wiktor zaczął leżeć na brzuszku a nawet zasypiac w tej pozycji. Teraz to jest jego ulubiona pozycja .

Mieliśmy styczność z kilkoma fizjoterapeutami ale jedyną osobą którą mogę polecić z czystym sumieniem jest Pan Marek!. Już po pierwszej wizycie córcia zaczęła stawiać pierwsze kroczki... Od razu widać że Pan Marek kocha swoją pracę.Ma ogromne pokłady cierpliwości. Pomimo że córeczka wcale nie ułatwia pracy ten z uśmiechem,profesjonalizmem i poczuciem humoru zachęca ją do ćwiczeń. Takiego zaangażowania i zainteresowania pacjentem mogą mu pozazdrościć inni fizjoterapeuci. Po każdej wizycie widzimy wyrażne postępy i uśmiech na twarzy naszej córci. Dziękujemy serdecznie Panie Marku za cały trud i zaangażowanie,dzięki któremu córcia dobrze się ...

Już po pierwszej wizycie córcia zaczęła stawiać pierwsze kroczki...
Od razu widać że Pan Marek kocha swoją pracę.Ma ogromne pokłady cierpliwości.
Po każdej wizycie widzimy wyrażne postępy i uśmiech na twarzy naszej córci.
Dziękujemy serdecznie Panie Marku za cały trud i zaangażowanie,dzięki któremu córcia dobrze się rozwija:)

Chciałabym się z Państwem podzielić opinią o panu Marku. Jest to świetny specjalista, jest cudotwórcą, po kilku spotkaniach moja córeczka Oliwia zaczęła siadać, raczkować a teraz już wstaje. Pan Marek posiada poczucie humoru, jest osobą punktualną. Teraz sama zamierzam korzystać z pomocy pana Marka. Mój problem to rozejście mięśni prostych brzucha. Pan Marek posiada ogromną wiedzę, dla niego nie ma głupich pytań, zawsze na każde pytanie odpowiada . Gdybym miała jeszcze raz wybrać osobę do rehabilitacji mojej córki to bez wątpienia byłby to pan Marek. Mam nadzieje, że moja opinia coś Państwu pomoże, z całego serca polecam.