mgr Marek Trzaska

Rehabilitant

Wspaniały Specjalista i Wspaniały Człowiek.Bardzo Dziękuję Panu Markowi za profesjonalną rehabilitacjē syna.

Pan Marek jest świetnym fizjoterapeutą. Początkowo chodziła do niego tylko moja mama, jednak ze względu na zalecenia mojego lekarza również zdecydowałam się na wizytę u fizjoterapeuty. Jestem zachwycona, nie zdawałam sobie sprawy, że moje mięśnie są tak pospinane. Teraz nie wyobrażam sobie nie być u Pana Marka przynajmniej raz w miesiącu. Po moich zachwytach na wizytę zdecydował się również mój chłopak, który zazwyczaj jest sceptycznie nastawiony do masaży. Był zadowolony ale w pewnym momencie stwierdził, że nie ma czasu na wizyty i chyba przestanie chodzić. Jednak po powrocie z ostatniej wizyty od Pana Marka powiedział: "z niego nie da się zrezygnować" i przeżywał jak fantastycznie się czuje.
To chyba najlepiej oddaje kompetencje Pana Marka :)

Śmiało będę polecać dalej.

Pan Marek jest bardzo dobrym rehabilitantem. Trafiłam do niego z polecenia znajomych w momencie, kiedy ból kręgosłupa w odcinku lędźwiowym uniemożliwiał mi chodzenie a nawet zmianę położenia w pozycji leżącej. Chodzę na masaże regularnie od czterech lat i ból kręgosłupa całkowicie ustąpił. Gorąco polecam.

Do Pana Marka uczęszczam już kilka lat, a trafiłam z powodu skoliozy kręgosłupa. Dzięki ćwiczeniom oraz masażom moja skolioza się nie powiększyła, a moja postura uległa poprawie. Z całego serca polecam Pana Marka, gdyż nawet przed matura zdołał uratować mój spięty ze stresu odcinek szyjny kręgosłupa :) Chciałabym zaznaczyć, że Pan Marek to nie tylko świetny rehabilitant, ale również jest to szlachetny i godny zaufania człowiek.

Moj kilkumiesięczny synek jest w trakcie rehabilitacji z rozpoznaniem wzmożonego napięcia mięśniowego. Zauważalna jest bardzo duża poprawa. Pan Trzaska ma znakomite podejście do dzieci! Gabinet zaaranżowany w dobrym guście, a poczucie humoru Pana Trzaski to kolejny atut, który sprawia, że wizyty przebiegają w zabawnej atmosferze :) serdecznie polecam!

Serdecznie dziękuję Panu Markowi. Był moją ostatnią deską ratunku. Problemem były bóle i zawroty głowy, niedowład rąk i nóg, związane przepukliną krążka międzykręgowego C6-C7, uciskiem na rdzeń kręgowy i korzenie nerwowe, które nie pozwalały normalnie funkcjonować. Widziałam zaangażowanie terapeuty i to ono dawało mi nadzieję na powrót do sprawności. Z dnia na dzień czułam poprawę, aż w końcu po serii zabiegów dolegliwości ustąpiły. Pan Marek ma dużą wiedzę z zakresu medycyny i fizjoterapii, a w połączeniu z manualnymi zdolnościami potrafi czynić cuda. Fachowe podejście do pacjenta, skutecznie dobrane metody leczenia do przypadku, zaangażowanie, wiedza i precyzja wykonywanych zabiegów, czynią z niego profesjonalistę.

Z czystym sumieniem polecam pana Marka. To prawdziwy fachowiec. Trafiliśmy do niego, kiedy córka miała pół roku (problemy z odwodzeniem i przykurcz nóg, zauważone w czasie usg bioder). Ćwiczymy już 2 miesiące i jest super poprawa. Efekty docenił już lekarz, który polecił nam rozpoczęcie ćwiczeń. Dziecko jest w stanie wykonać w domu ruchy, które ćwiczyło z panem Markiem (jak układać ręce przy raczkowaniu, jak siadać) dosłownie po jednej wizycie. Pan Marek jest świetnym specjalistą, rzetelnym i wykwalifikowanym. Jest wymagający ale ma bardzo dobry kontakt z dzieckiem. Wizyty odbywają się punktualnie. ...

Pan Marek jest świetnym specjalistą, rzetelnym i wykwalifikowanym. Jest wymagający ale ma bardzo dobry kontakt z dzieckiem. Wizyty odbywają się punktualnie. Nie ma również problemu z wyznaczeniem terminu i godziny rehabilitacji.

Witam. O Panu Marku można pisać długo i pozytywnie! W dużym skrócie i z pelna odpowiedzialnością mogę podpisać się pod stwierdzeniem "kompetentny fachowiec w swojej dziedzinie!!" Do Pana Marka trafiłam cztery lata temu z polecenia lekarza neurologa, początkowo z problemami córki w zakresie wzmożonego napięcia mięśniowego, pozniej osobiście z różnorodnymi problemami. Rehabilitacja córki zakończyła się pozytywnie. Z pełnym spokojem oddawalam w ręce Pana Marka swoje kilku miesięczne wówczas maleństwo, jak i pozniej nieco starsze. Dzieki Panu Markowi rozwój miesniowy córki powrócił na właściwe tory. Mimo upływu lat córka dopytuje sie o Pana od piłeczek :) Świadczy to tylko o tym, że wspomina pozytywnie czas spędzony na ćwiczeniach. W zakresie swoich problemów, z którymi trafiłam do Pana Marka mógłabym pisac wiele. Problemy z kręgosłupem (odcinek ledzwiowy, szyjny) , rehabilitacja przepukliny pepkowej, kresy białej, rahabilitacja ręki po złamaniu nasady bliższej kości promieniowej to problemy, z którymi zwróciłam się do Pana Marka. Każdy z nich został rozwiązany pozytywnie. Obecnie jestem świeżo po zakończonej rehabilitacji po złamaniu ręki. Rokowania po kontuzji były nienajlepsze. Dla Pana Marka nie było jednak problemu by przywrócic pełna sprawność w konczynie. Wiedziałam, że i tym razem oddaje się w dobre ręce. Obecnie kontynuuje rehabilitację na kręgosłup. Wiem, że każdy problem jest inny i wymaga indywidualnego podejścia, a powodzenie jego rozwiązania zależy od wielu czynników, jednak wracając do wstępu mojej opinii mogę śmiało Pana Marka polecić jako godnego zaufania rehabilitanta (również sympatycznego i z poczuciem humoru), u którego znajdzie się fachowa pomoc.

Do Pana Marka trafiliśmy z polecenia dobrego lekarza. Szukałam bardzo dobrego specjalisty i na nasze szczęście na takiego trafiłam. Nasz synek ma obnizone napiecie mięśniowe,niestety długo nie siedział i nie raczkowal. Juz po pierwszej wizycie wiedziałam, że Pan Marek to wykształcony profesjonalista. To jak ćwiczył naszego synka i jakie byly tego potem efekty cieszyło nas za każdym razem. Nasz synek jest teraz siedzącym, raczkującym i szcześliwym dzieckiem. Dzięki Panu Markowi zwiedza na czworaka wszystkie kąty w domu ;-) ( za niedlugo będzie to robił na stojąco :-)Wybór rehabilitanta dla dziecka jest bardzo ważny, musi byc to osoba naprawdę doświadczona i mająca fach w ręku dlatego zawsze i wszędzie polecę Pana Marka każdemu! Super człowiek, dziękujemy!!! ;-)

Do Pana Marka trafilismy z polecenia neurologa i nie zawiedlismy sie . Rozpoczelismy rehabilitacje gdy syn mial 3 miesiace , diagnoza :wzmożone napiecie miesniowe ( nie potrafil lezec na brzuszku , przewracal sie od razu na plecy , mial zacisniete pięści, odginal sie do tylu , w trakcie snu wyginal sie w literke C , byl niespokojny podczas karmienia piersią) Odpowiednio dobrane ćwiczenia juz po 2 miesiacach przyniosly pierwsze rezultaty - neurolog pozwolił na szczepienie widzac dużą poprawkę ruchową naszego dziecka . Z tygodnia na tydzien bylo coraz lepiej syn polubil leżenie na brzuszku ,zaczął przewracac się na boki , z plecow na brzuch i na odwrot , pelzac , raczkowac ,siedziec , wstawać ,chodzić przy meblach i za ręce. Teraz synek ma 11 miesiecy i nasza rehabilitacja zakończyła sie sukcesem 😄po wnm nie ma śladu .