mgr Marek Trzaska

Rehabilitant

Świetny specjalista, już od pierwszej wizyty zdecydowanie zmniejszył się ból, a z każdą kolejną było coraz lepiej

Pan Marek to profesjonalista w swoim fachu, ból kręgosłupa i barku z którym trudno było żyć zniwelował w 80%. Posiadaną wiedzę i doświadczenie dobrze wykorzystuje w bieżących zabiegach. Wizyta przebiega w dobrej atmosferze. Polecam gorąco.

Aktualnie Pan Marek przyjmuje w Sosnowcu na ulicy Kiepury :) Zawsze profesjonalny, doradzi w zakresie ćwiczeń, nie ma problemu z umówieniem terminu wizyty tel. 602-153-785. Od lat rehabilituje u niego od swoją niepełnosprawną córkę oraz siebie :) Zdecydowanie polecam

Dziękuję Panu Markowi za wyleczenie mojej wnuczki z przykurczy mięśni. Rehabilitacja dała wspaniałe wyniki. Dziecko, które w wieku 9 miesięcy nie umiało samo siadać ani raczkować zostało wspaniale uruchomione przez Pana magistra. Dziś jest wspaniale rozwiniętą dziewczynką. Ja dziękuję za wyleczenie mnie z bóli kręgosłupa i uporczywych bóli pleców. Pan Marek ma "złote" dłonie. Dziękuję i polecam wspaniałego rehabilitanta, który ma wspaniałepodejście do dzieci

Fizjoterapeuta Marek trzaska to profesjonalista- wiedza i umiejętności, jakie posiada przyczyniły się do zniwelowania dolegliwości bólowych, z którymi do niego trafiłam. Przywrócił mi zakres ruchowy lewej ręki, usunął napięcie mięśniowe odcinka szyjnego. Leczenie poprzedzone zostało bardzo dokładnym wywiadem. Otrzymałam również zalecenia ćwiczeń w domu dopasowane do moich indywidualnych potrzeb. Pan Marek Trzaska jest niezwykle punktualny, rzetelny i komunikatywny. Uprzejmość, kultura osobista oraz humor dopełniają najwyższą ocenę fizjoterapeuty Marka Trzaski.

Bardzo polecam, Pan Marek ma bardzo dobre podejście do pacjenta, a dodatkowo ćwiczenia zadane do wykonywania w domu przynoszą ogromne rezultaty.

Chodzę do Pana Marka na fizjoterapię od roku. Przyszłam z bólami migrenowymi, które miałam średnio raz w tygodniu. Przyszłam dopiero gdy bóle były nie do wytrzymania, a łzy leciały z bólu. Z początku chodziłam 2 razy w miesiącu, obecnie wystarcza mi 1. Od kiedy Pan Marek rozmasowuje moje napięcia, ataki migreny pojawiały się u mnie znacznie rzadziej, a obecnie trwa już drugi miesiąc bez ani jednego ataku. Mogłabym powiedzieć, ze niemożliwe stało się możliwe, coś wspaniałego! Bardzo polecam :)

Bardzo dobry specjalista.Od wielu lat zmagałam się z dolegliwościami kręgosłupa lędźwiowego,do Pana Marka trafiłam z polecenia w chwili gdy ból był tak silny że nie potrafiłam chodzić.Oczywiście bardzo mi pomógł i postawił na nogi.Chodzę 2 -3 razy w miesiącu od zaledwie 3 miesięcy i jest bardzo duża poprawa,wreszcie mogę normalnie funkcjonować. Naprawdę szczerze polecam.

Z całego serca polecam wszystkim rodzicą, którzy szukają profesjonalisty w zakresie fizjoterapii dzieci. Pan Marek od ponad 2lat rehabilituje Naszą córke. Zostaliśmy zaopiekowani od samego początku. Posiadane doświadczenie zawodowe i posiadaną wiedza Pan Marek wykorzystuje w bieżącej pracy zawodowej. Wizyty przebiegają w miłej, przyjaznej atmosferze. Z całego serca polecamy. Pan Marek to wysokiej klasy specjalista. Wiktoria wraz z rodzicami.

Zdecydowanie polecam Pana Marka :) Córka od urodzenia jest przez niego rehabilitowana. Z uwagi na niepełnosprawność ciągle pojawiają się nowe potrzeby, wątpliwości co do ćwiczeń i urządzeń. Pan Marek zawsze służy dobrą poradą i konsultacją. Ma bardzo dobre podjeście do dzieci, córka ćwiczy z radością i uśmiechem:)