mgr Marek Trzaska

Rehabilitant

Zdecydowanie polecam Pana Marka jako fantastycznego rehabilitanta, który potrafi pomóc dzieciom z rozpoznaniem wzmożonego napięcia mięśniowego i asymetrii ciała. Cudowny i ciepły człowiek z rewelacyjnym podejściem do dzieci. Leoś po rehabilitacjach jest zdecydowanie bardziej sprawny, przegonił w rozwoju swojego brata bliźniaka wcześniej uznawanego za silniejszego :) Leoś wraz z mamą bardzo serdecznie dziękuje za tak wspaniałą pomoc i cudowne serce.

Zdecydowanie polecam Pana Marka wszystkim rodzicom których dzieci mają problem z napięciem mięśniowym oraz asymetrią ciała. Trafiłam do Pana Marka z polecenia neurologa z 10 miesięcznym synkiem. Już pierwsza rehabilitacja przyniosła rezultat. Po każdym spotkaniu było widać efekt. Oczywiście nie od razu ale po paru dniach od rehabilitacji. Od nauki siadania do nauki chodzenia upłynęły 2 miesiące więc działanie było szybkie i skuteczne. Dziękuję za wszystko Panu Markowi, pozdrawiam serdecznie i polecam z pełnym przekonaniem.

Od pół roku cierpiałam na rwę kulszową. Chodziłam na różne zabiegi, brałam zastrzyki, ale nic nie pomagało. Pomoc znalazłam dopiero u Pana Marka. Na pierwszej wizycie przeprowadził dokładną konsultację mojej choroby i już po pierwszym zabiegu czuję się jak nowa. Nie odczuwam tego strasznego bólu. Pan Marek jest jednym z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie, godnym polecenia i zaufania jako rehabilitant i jako człowiek. Dziękuję Panie Marku i serdecznie pozdrawiam, Irena.

Witam!Pan Marek jest godnym polecenia dla wszystkich rodziców którzy potrzebują rehabilitacji dla swoich dzieciaczków z rozpoznaniem wzmożonego napięcia mięśniowego i asymetrii ciała.Trafiłam do Pana Marka z polecenia neurologa z 5 tygodniowym niemowlaczkiem i po 7 tygodniach odnieśliśmy 100% poprawę.

Do p. Marka trafiłam z polecenia koleżanki. Idąc tam nie byłam nastawiona pozytywnie, ale powiedziałam sobie, dlaczego by nie spróbować. Konsultowało mnie paru lekarzy, prócz zmiany leków, nic się nie zmieniało z moimi dolegliwościami. Parę lat temu obudziły mnie silne zawroty głowy z odruchami wymiotnymi. Nikt mi nie potrafił pomóc. Tego roku w czerwcu, tak źle się czułam, że leżałam 5 dni. I tak trafiłam w lipcu do p. Marka. Dzisiaj jestem szczęśliwa i zadowolona, wszystko minęło jak zły sen. Jest wspaniałym człowiekiem i rehabilitantem. Polecam z całego serca.

Jest wspaniałym człowiekiem i rehabilitantem.
Polecam z całego serca.

O Panu Marku mógłbym pisać długo i to tylko w samych superlatywach. Jest to człowiek który swoją olbrzymią wiedzą, niesamowitymi umiejętnościami i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta jest w stanie zdziałać cuda. - A oto moja krótka historia na potwierdzenie tych słów. Nie dalej jak miesiąc temu budzę się jak co rano i jakież jest moje zdziwienie gdy okazuje się iż spuchła mi noga w okolicy stawu skokowego, jest nienaturalnie wykręcona do środka i nie jestem w stanie wstać z łóżka ( ból odczuwałem taki jakbym ją miał zwichniętą - pragnę zaznaczyć iż nie doznałem żadnej kontuzji w ostatnim czasie). Więc działanie standardowe-0 - załatwiam sobie kule od znajomego bo nie jestem w stanie chodzić -1. wizyta u lekarza rodzinnego- 2.otrzymuję od niego skierowanie do szpitala na odział chirurgii w trybie pilnym- 3. w szpitalu lekarz mnie wysyła na RTG- 4. z prześwietleniem jestem z powrotem u lekarza prowadzącego, który po kilkuminutowej analizie zdjęcia, stwierdza z rozbrajającą szczerością iż kompletnie nie wie co mi dolega i wydaje dyspozycję by włożyć mi nogę w szynę na 2 tygodnie. Naprawdę nie wiem co by było dzisiaj z moją nogą gdyby nie Pan Marek. Po pierwszej wizycie u Pana Marka wychodziłem od niego z gabinetu o jednej kuli, a po drugiej wizycie która miała miejsce po trzech dniach od pierwszej, kule nie były mi już do niczego potrzebne. Na zakończenie chciałbym jeszcze napisać iż jest to naprawdę wspaniały nie tylko rehabilitant, ale również niesamowity człowiek na którego mogę zawsze liczyć gdy nie tylko mnie ale również mojej rodzinie i moim znajomym przytrafi się jakaś kontuzja czy uraz.

Artur

Trafiłam do Pana Marka z ogromnymi bólami głowy. Nie było tygodnia żebym nie zażywała mocnych środków przeciwbólowych, które nie zawsze pomagały. Leczyłam się kilka lat u wielu lekarzy aż w końcu trafiłam do Pana Marka. Już po pierwszej wizycie głowa nie zabolała mnie ani razu przez cały miesiąc co było dla mnie cudem. Teraz jestem stałą pacjentką i już nie pamietam co to znaczy ból głowy. POLECAM!

Szybkość i skuteczność leczenia jakie otrzymałam przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Gdy dwa miesiące temu trafiłam na pierwsze spotkanie to nie byłam wstanie stać o własnych siłach po odbytym wypadku samochodowym. Dziś po dwóch miesiącach jestem wstanie nawet kilka godzin chodzić na szpilkach! Dodatkowym atutem dla mnie jest indywidualne podeście i dostosowanie do mojej osoby. Czuję się jak w domu! W miłej atmosferze spędzam każdą wizytę. Polecam więc każdemu z całego serca.

Oto nasza historia współpracy z p. Markiem. Pięknych 9 m-cy dbania o siebie i brzuszek minęło bardzo szybko. Po komplikacjach Julia urodziła się przez CC, dostając jednak 10pkt w skali Apgar. Kiedy wróciłyśmy do domu, oprócz kolek powitały Nas ciągłe krzyki przy kąpieli, rączki zaciśnięte non stop w piąstki, otwarta buźka w czasie snu i czuwania i wiele innych objawów, które lekarze uważali za błahe. Po konsultacji neurologicznej trafiliśmy do p. Marka. Julia miała asymetrię ułożeniową i osłabione napięcie mięśniowe. Przez jej kolki nie kładliśmy jej na brzuszek- taka pozycja ...

Oto nasza historia współpracy z p. Markiem.
Pięknych 9 m-cy dbania o siebie i brzuszek minęło bardzo szybko. Po komplikacjach Julia urodziła się przez CC, dostając jednak 10pkt w skali Apgar. Kiedy wróciłyśmy do domu, oprócz kolek powitały Nas ciągłe krzyki przy kąpieli, rączki zaciśnięte non stop w piąstki, otwarta buźka w czasie snu i czuwania i wiele innych objawów, które lekarze uważali za błahe. Po konsultacji neurologicznej trafiliśmy do p. Marka. Julia miała asymetrię ułożeniową i osłabione napięcie mięśniowe. Przez jej kolki nie kładliśmy jej na brzuszek- taka pozycja pogłębiała jej bóle kolkowe. Julia mając 3 m-ce nie potrafiła podnieść główki leżąc na brzuszku, ciało przechylało się na boki. Pan Marek podjął się leczenia Naszej córki. Efekty przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Julka kocha leżeć na brzuszku, unosi główkę, ślad po jej schorzeniach zaginął.
Jeśli któraś z Mam potrzebuje fachowej, solidnej, cierpliwej osoby dla swojego Maluszka - mogę z czystym sercem polecić osobę pana Marka.
Indywidualne podejście do pacjenta, nawet tego najmniejszego owocuje znakomitymi rezultatami.
A uśmiech Julki na ostatniej wizycie uświadomił nam, jak dobry krok podjęliśmy korzystając z pomocy, doświadczenia i wiedzy pana Marka.

Cóż można jeszcze dodać? Może krótką historię o tym jak cztery lata temu nie mogłam chodzić i stać dłużej niż 3 minuty... Ze zdiagnozowaną przepukliną międzykręgową jeździłam od lekarza do lekarza - ortopedy, neurologa, neurochirurga. Każdy z nich widział wyłącznie jedno rozwiązanie problemu – stół, skalpel, implant. Na moje pytanie o próbę rehabilitacji patrzyli z uśmieszkiem politowania. Pomimo tego, po nic nie wnoszącym trzytygodniowym turnusie rehabilitacyjnym, po serii zabiegów w Centrum Terapii Kręgosłupa trafiłam do pana Marka. Jeździłam do niego 2 razy w tygodniu - nie ukrywam, że mając z tyłu głowy słowa lekarzy i dotychczasowe niepowodzenia raczej bez większej wiary w jakiekolwiek sukces - aż tu nagle po kilku miesiącach z ogromnym zdziwieniem odkryłam, że mogę chodzić! Na co dzień na 8-10- centymetrowych obcasach ;), a od święta nawet kilkanaście kilometrów w traperach po górach i boso po plaży! Może być lepszy dowód na profesjonalizm, wiedzę, doświadczenie, umiejętności i skuteczność pana Marka? Wiem, że takich dowodów ma na swoim koncie całe mnóstwo, a ja mam nadzieję na kolejny, ponieważ teraz walczymy z poważną skoliozą syna. Na razie zaczynamy, ale już wiem, że postawił trafną diagnozę, ma dużą wiedzę na temat możliwych metod leczenia, potrafi wybrać najlepszą, no a najważniejsze – że mogę mu w pełni zaufać. Ale to już jest temat na kolejną opowieść, której szczęśliwe zakończenie (mocno w to wierzę) będę mogła za jakiś czas dopisać.