Marek Wiszniowski

2,7
2,6
2,5
2,9

Kiepski lekarz, Przyszłam z bólem nogi, która była złamana kilka lat temu i problem z bólem powraca. lekarz mówi, że to jest kwestia neurologiczna, powiedziałam, że powraca problem po złamaniu i po przeciążeni unogi, na co on powiedział, że przecież to było kilka lat temu, a nie ostatnio. Neurolog twierdzi, że jest to sprawa ortopeda, no ale jak ortopeda nie zna się na swoim fachu, to będzie odsyłał do innych lekarzy. Poprosiłam o leki przeciwbólowe, odmówił podając powód, że nie zna stanu moich nerek. Nerki są OK! Nieważne, on nie ...

Kiepski lekarz,

Przyszłam z bólem nogi, która była złamana kilka lat temu i problem z bólem powraca. lekarz mówi, że to jest kwestia neurologiczna, powiedziałam, że powraca problem po złamaniu i po przeciążeni unogi, na co on powiedział, że przecież to było kilka lat temu, a nie ostatnio. Neurolog twierdzi, że jest to sprawa ortopeda, no ale jak ortopeda nie zna się na swoim fachu, to będzie odsyłał do innych lekarzy. Poprosiłam o leki przeciwbólowe, odmówił podając powód, że nie zna stanu moich nerek. Nerki są OK! Nieważne, on nie widział aktualnego wyniku nerek i nie może mi dać leku. Całe szczęście inny lekarz mnie poratował i podał leki. Zdecydowanie odradzam, nachodziłam się z bolącą nogą i wyszłam z niczym.

Pomimo wykonanych badań, RMA, i bólu uniemożliwiającego poruszanie się, lekarz stwierdził, że nic mi nie jest... Bardzo trafna diagnoza, gdzie człowiek płacze z bólu przy każdym ruchu kolana...

lekarz godny polecenia, poświęca czas pacjentowi, wysłucha, mimo braku zdjęć rtg trafnie ocenił, że dolegliwość - puchnięcie łydki - ma związek z kręgosłupem. Również po tygodniu chodzenia ze złamanym palcem stopy, lekarz zajął się nim profesjonalnie. Pozostał mi tylko mały niedosyt co do nurtujących mnie kwestii ograniczonej ruchowości, nie umiałam zadać profesjonalnych pytań, jestem prawnikiem.

Cudowny człowiek!!!!!! Przesympatyczny, kompetentny. Poczułam się, jakbym znała Doktora całe życie. Polecam!!!!!

Ten lekarz tylko skończył medycynę i zrobił specjalizację, jeśli chodzi o pomoc pacjentowi to chyba jakaś pomyłka. Nie słucha pacjenta nawet nie spojrzał na badania. Nie polecam nie pomoże na pewno chyba, że ktoś chce skierowanie na rehabilitacje to da i to wszystko.

Ta osoba nie powinna w ogóle być lekarzem, za swoje chamskie zachowanie nie powinien mieć obok siebie "lekarz". Brak chęci pomocy, strzela miny jak by za kare siedział. Buc, cham i prostak. Nie chciał zobaczyć zdjęć RTG, wysłał mnie do PRV kliniki gdzie wydałem bardzo dużo $$$, chociaż że mam opłacony abonament w placówce. Wysłał mnie do kliniki innej z złamanym palcem gdzie skęcałem się z bólu. Nie polecam tego chama bo i tak zapłacicie gdzieś indziej, lub wręczy wam kwit do NFZ. Nigdy więcej i nikomu nie polecam. ZERO KOMPETENCJI, ZERO PROFESJONALIZMU i powtórzę, CHAM

Nieprawdopodobne, ale jednak brak kompetencji, brak chęci pomocy, tzw. wyostrzony dowcip. Sprawia wrażenie wiecznie zmęczonego, przez co emanuje niechęcią do pacjenta. Czyżby praca za karę, a nie z powołania...? Niestety moja opinia jest negatywna.

Tragedia,brak zainteresowania pacjentem,do tego prostactwo i chamstwo do wizyty gratis.Unikać!..........

Bardzo dobry specjalista, cierpliwy i wyrozumiały dla pacjenta, dokładnie tłumaczy na czym będzie polegało leczenie a także wyjaśnia co jest powodem dolegliwości - wizyta trwała długo - doktor odpowiedział na wszystkie moje pytania. Jak się okazało postawiona diagnoza była trafna i zalecone postępowanie pomogło! Doktor jest naprawdę godny polecenia!

Doktor jest naprawdę godny polecenia!

Bez komentarza,zero diagnozy,zero fachowego podejścia brak rozpoznania choroby brak potrzebnych kwalifikacji brak fachowego podejscia brak czego kolwiek pozdrawiam