lekarz Marek Wojnarowski

2,9

Rzadko kiedy wystawiam opinie, ale osobowość Pana Doktora mocno zmotywowała mnie do tego. Źle postawiona diagnoza to tylko ziarnko piasku na całej pustyni tego zła. Nie wiem co w życiu przeżyła ta osoba, ale cokolwiek złego by to nie było - nie upoważnia to Pana do bycia tak nie uprzejmą, opryskliwą i wredną osobą! Na wejściu rzucanie opryskliwych uwag i komentarzy w stronę pacjenta, zamiast pytania co dolega. PANIE DOKTORZE, BYŁOBY DUŻO SZYBCIEJ BEZ TAKICH, OBIECUJĘ. proszę spróbować. Empatia - proszę popracować nad tym pojęciem życie będzie piękniejsze 🙏

PANIE DOKTORZE, BYŁOBY DUŻO SZYBCIEJ BEZ TAKICH, OBIECUJĘ. proszę spróbować.

Empatia - proszę popracować nad tym pojęciem życie będzie piękniejsze 🙏

ignorant brak poszanowania dla ludzi samo ocena wysoka a wiedza medyczna mała ,radze unikać go.Był on dawniej dobrym lekarzem uprzejmym pazerność go chyba zepsuła,pacjęci mają zły wspomienia przeżyte za jego pomocą.

Powyższe opinie to bajki pisane przez znajomych,jest on furjatem pacjent w przychodni to intruz dla niego chyba ze był prywatnie wiedza medyczna jego jest słaba.Radze go unikać.

Żadnej diagnozy, zero badania. Na zdjęciu widoczne złamanie wg doktora zwyrodnienie. Dodam że byłam po wypadku.

W życiu nie spotkałam takiego impertynenta i zadufanego w sobie lekarza. Pomijam już że teściowa po jego diagnozie przez prawie dwa tygodnie chodzila z połamaną ręką a on twierdził, że to tylko stłuczenie, to do tego jest po prostu wulgarny i chamski. Nie przyzna się do błędu, nie potrafi rozmawiać. Kłóci się jak przekupa na jarmarku. Zastanawiam się jak może wykonywac ten zawód z takim podejściem?

dziękuje doktorze za pomoc. USG, szybka diagnoza i leczenie i przedewszystkim powrót do zdrowia polecam

dziękuje doktorze za pomoc.
USG, szybka diagnoza i leczenie
i przedewszystkim powrót do zdrowia
polecam

zle zlozyl mi reke masakra nie powinien wykonywac zawodu nadaje sie do krecenia karuzeli lub mieszania wody w sanie )))))))

Ten konował to porażka. Prostego złamania nie potrafi wyleczyć. Gbur zadufany w sobie. Leczeniem złamania zrobił ze mnie inwalidę.

Nie polecam tego, nie potrafi złożyć prostego złamania ręki, jak taki lekarz może być ortopedą to ja nie wiem.

Witam Nie polecam tego lekarza!!! Miałam guza 12cm a lekarz twierdził że to zgromadzona woda..wykonywał punkcje przez 5 miesięcy a następnie stwierdził że to stan zapalny wysyłając mnie na zabiegi typu Prady. Laser... Itp w ostateczności wysłał mnie na badanie rezonans i wyszedł GUZ 12cm! Było ze mną bardzo źle!! Do tego stanu doprowadził mnie dr Wojnarowski!!! Teraz lecze się Warszawie biorę czerwona chemię jestem w rakiem człowieka! A mam dopiero 22lata! Zignorował mnie i moje dolegliwości! Choć z bólami nogi przechodziłam systematycznie co miesiąc nawet kilka razy w miesiącu.. Ale on twierdził że nic mi nie jest!!! Maść i leki przeciwbólowe tak wyglądało jego leczenie! Doprowadził do złośliwego nowotworu gdyby zalecił na początku rezonans a nie po 6miesiacach ja bym tak teraz nie cierpiała...