lekarz Marek Wojnarowski

2,9

Nie polecam.Bagatelizuje problem,bada po łebkach.Na temat swojego schorzenia i dalszego leczenia więcej się dowiedziałem od lekarza pierwszego kontaktu.

Kompletna ignoracja. Lekarz uznał, że problemu po prostu nie ma, nic się nie dzieje, niczym się nie przejmować. Po roku wada się znacznie pogłębiła, teraz czeka mnie o wiele większy wydatek, niż gdyby ten pseudo specjalista zareagował i znał się na wykonywanym zawodzie.

Lekarz niekompetentny. 50 zł wywalone w błoto. Musiałem udać się do innego specjalisty, bo ten zapewnił, że wszystko jest ok i niczym się nie przejmować!? Stanowczo odradzam!

witam temu lekarzowi nie powierzylabym zadnego zwierzecia

witam temu lekarzowi nie powierzylabym zadnego zwierzecia

Zdecydowanie odradzam. Po gwałtownym upadku ze skutera na kolano pojechałam na sor .Doktor Wojnarowski stwierdził że to tylko obicie mimo iż tłumaczyłam że nie mogę stanąć na nodze bo tracę stabilność. Stwierdził jednak że to nic poważnego. Sytuacja z moim kolanem pogarszała się . Udałam się do Rudnej Małej koło Rzeszowa . Stwierdzono iż uszkodziłam wiązadła ,wymagały rekonstrukcji.

Rzadko kiedy wystawiam opinię w necie, ale stwierdziłem że poświęcę chwilkę i napiszę parę słów ze względu na miłe podejście Pana Doktora do nas pacjentów, pomimo że nie była to wizyta prywatna, a od ludzi można usłyszeć jak to wszędzie jest ble. Okazuje się,że nie jest tak najgorzej:) Miła, fachowa obsługa. Pozdrawiam

Okazuje się,że nie jest tak najgorzej:)
Miła, fachowa obsługa. Pozdrawiam

Na wizytę czekałam 2 dni, w czasie wizyty w gabinecie wyjaśniono mi w czym tkwi problem mojej choroby. Po serii zastrzyków i stosując się do zaleceń, ból ustąpił. polecam

Na wizytę czekałam 2 dni,
w czasie wizyty w gabinecie wyjaśniono mi w czym tkwi problem mojej choroby.
Po serii zastrzyków i stosując się do zaleceń, ból ustąpił.
polecam

Mam wrażenie że wszystkie pozytywne komentarze na temat tego lekarza są napisane przez niego samego. Po pierwsze nie nadaje sie do kontaktu z dziecmi, bardzo niecierpliwy, beszczelny, jego poziom rozmowy nie przystoi człowiekowi zajmującym sie leczeniem ludzi, badanie trwało tak krótko i połepkach, że człowiek po wyjsciu z gabinetu zastanawia sie czy nie iść do kogoś prywatnie. Oczywiście gdyby to była wizyta prywatna mogła by może wyglądać innaczej. Nie wiem? Dawno nie spotkałem tak niemiłego lekarz. Szerze mówiąc jak z psem jeżdżę do weterynarza to wizyta wygląda o niebo lepiej.

Wspaniały lekarz ,człowiek ,udziela fachowej porady nawet gdy przebywa na urlopie . Jest przyjazny pacjentowi .

Bardzo pozytywne wrażenie po pierwszej wizycie u Dr. Wojnarowskiego. Wspaniały, kompetentny lekarz, który poświęca pacjentowi wiele uwagi, wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Zawsze życzliwy i uprzejmy. Mam dużo szczęścia, ze moim dzieckiem opiekuje się taki lekarz. Co najważniejsze - potrafi mowić w języku pacjenta (bo my przecież nie musimy się na wszystkim znać) Jeśli chodzi o tą kwestię to mam uraz po paru "przemądrzałych" doktorach. GORĄCO POLECAM