lekarz Marek Wojnarowski

2,9

najlepszy ortopeda w sanoku... pierwszą wizytę miałem prywatnie, potem niestety konieczny był pobyt w szpitalu. po zakończonym leczeniu szpitalnym, pan dr powiedział, że nie ma potrzeby umawiania się na wizyty prywatne (!), wiec chodzilem za darmo do przychodni. Kompetentny i uczciwy człowiek!! miły, sympatyczny, uśmiechnięty, polecam

Kompetentny a jednocześnie dowcipny, rzetelny wywiad, zrozumiała porada, leczenie zakończone wyzdrowieniem.Polecam dra Wojnarowskiego w Sanoku i okolicach.

uprzejmy, budzi zaufanie, stara się pomóc pacjentowi

uprzejmy, budzi zaufanie, stara się pomóc pacjentowi

lekarz akurat ten nie powinien leczyć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie zgadzam sie z powyższa opinią od wielu lat lecze sie ja i moi znajomi i wszyscy mamy bardzo dobre zdanie o Doktorze Wojnarowskim. Nie odsyła do gabinetu prywatnego tylko przyjmuje w szpitalu w poradni.

Ten człowiek pomylił chyba zawody. Do tego sam powinien udać się do specjalisty.

Myślę ze jest bardzo kompetentnym ortopeda , ma bardzo dobry kontakt z pacjentami a jego opinie są rzetelne i wiarygodne. Polecam tego lekarza.

Konkretny wykonał usg stwierdził co się dzieje zastosował leczenie oczywiście ze skutkiem pozytywnym.Polecam doktora Wojnarowskiego

konkretny doktor, wyjaśnił czarno na białym o co chodzi w chorobie, w gabinecie zrobił mi usg, a co najważniejsze wyleczył. z czystym sumieniem mogę polecić.

z czystym sumieniem mogę polecić.

polecam super lakarz wszystko pokaże wytłumaczy ,jesli ktoś woli wizyty prywatnie to 50 zł taki koszt