1,9
2,1

Bardzo miła i kompetentna doktor .Chodzimy do niej już kilka lat .Zawsze trafia z diagnoza .Polecam

Fatalny lekarz. Przyszedłem po pomoc z zatkanymi uszami i bólem w uszach po covidzie. Nie otrzymałem pomocy ani prawidłowej diagnozy. Po wizycie u kompetentnego laryngologa okazało się, że mam zapalenie ucha środkowego.

Konsultacja była zwykłą stratą czasu. Nie otrzymałem pomocy, podważone zostały diagnozy innego specjalisty. Zostałem odesłany na kolejną konsultację.

Lekarz godny polecenia. Pani Doktor jest uprzejmą osobą i bardzo kompetentną. Bardzo dobrze rozpoznała chorobę jako jedyna z wielu lekarzy. Leczenie pomaga.

Leczymy się u Pani Doktor jakiś czas i mogę powiedzieć że jest bardzo dobrym lekarzem. Ma mega podejście do dzieci. Zawsze otrzymujemy kompletne informacje. Dlatego też dziwię się że ma tyle negatywnych komentarzy. Jak czytam to tak jakby była mowa o innym lekarzu. Może kwestia czy NFZ czy wizyta prywatna. Ja z prywatnej jestem zadowolona.

Dla takich lekarzy powinna być ocena ZERO. Nic dziwnego że tylko do niej były miejsca. ZERO empatii i chyba kompetencji....? Brak pytań o objawy, SAMA PRÓBOWAŁAM ZAINTERESOWAĆ NIMI LEKARKĘ bez większego rezultatu... Po wymienieniu kolejnego +2 leki. Loteria... takie odniosłam wrażenie. Nigdy więcej.

Dramat, zero empatii, zero dociekliwości, nieuprzejma od początku do końca. Nie chce jej się nawet poświęcić chwili na sprawdzenie historii choroby i zadysponowanych przez innych lekarzy leków. Zwala wszystko na inne dolegliwości i nie przyjmuje, ze inne schorzenia są już zaleczone i nie dają objawów. Nie chcialam wierzyć w tak złe opinie, no to przekonałam się na własnej skórze.

Szkoda czasu i zdrowia, zero zainteresowania. Nawet szkoda 1 gwiazdki. Jak będą Nas leczyć tacy lekarze, to nie mamy szans na lepsze zdrowie, a może i życie.

Pani niezainteresowana pacjentem, wizyta powierzchowna, strata czasu i koniecznosc ponowienia konusltacji z innym laryngologiem. Zadnych wyjaśnień, diagnozy, rekomendacji. Z wielką łaską zajrzała dziecku do uszu.. Pani z pewnościa minela sie z powołaniem. Nie polecam absolutnie.

Bardzo przyjemna lekarz ze sporą wiedzą i chęcią udzielenia informacji. Mam synka niedosłyszącego z autyzmem i Pani doktor była bardzo wyrozumiała i miła. Wyszłam z wizyty w poczuciu ,że dowiedziałam się więcej niż sie spodziewałam .