lekarz Maria Drożańska

2,9
2,6

NIe polecam.Jest malo delikatna.NIc nie tłumaczy

NIe polecam.Jest malo delikatna.NIc nie tłumaczy

Nie polecam tej Pani...Ta kobieta nie ma pojęcia o leczeniu...tzn. nie leczy tylko obserwuje chorobe...chodziłam do niej prawia dwa lata - to był stracony czas,zwłaszcza, że po tych jej "obserwacjach choroby" miałam poważne problemy zdrowotne, których można było uniknąć reagując w odpowiedzni sposób tzn. wystarczyło przepisać leki!!!jest opryskliwa,nie delikatna, nie udziela odpowiedzi na pytania.

Ta Pani jest przykladem lekarza w jak najgorszym wydaniu. Przepisala mi tabletki antykoncepcyjne bez badan, na prosbe o skierowanie na badania zostalam wysmiana, dr. Drozanska skomentowala to swtierdzeniem, ze nie bedzie placila ze swojej puli za badania, ktore uwaza za niepotrzebne...na kazde pytanie udzielala zdawkowych odpowiedzi, jest nieuprzejma i oschla, lekcewazy calkowicie pacjenta! Zdecydowanie nie polecam!

ta pani jest nieuprzejma, niekonkretna wręcz odpychająca! zawsze wszystko okej było jej zdaniem a okazało się idąc do innego lekarza na wizytę że wcale dobrze nie jest! wykonuje ten zawód dla kasy tylko i wyłącznie. Odradzam! Ja już ją omijam szerokim łukiem!!!!

Mam bardzo mieszane uczucia. To był pierwszy lekarz ginekolog z jakim miałam styczność. Dodam, że byłam w ciąży. Co do podejścia do mnie jako pacjentki, nie mogę napisać nic złego, ale brakowało mi w czasie tych wizyt informacji słownej. Każda wizyta, nawet USG, przebiegały bez słowa (więcej usłyszałam od pielęgniarki). Jak o coś zapytałam, to wtedy odpowiadała. Chyba Pani dr wydawało się, że wszystko wiem i nie ma co strzępić języka

nie polecam, ta pani jest bardzo nieuprzejma i oschła, wręcz momentami bezczelna. Przy badaniu bardzo niedelikatna. Nikomu absolutnie nikomu nie polecam tej kobiety. A juz szczegolnie nie na pierwsza wizyte, bo bedziecie miec traume do konca zycia.

Ja do pani doktor po raz pierwszy poszłam z gruczołowłókniakiem w piersi. Pani doktor zajęła się mną profesjonalnie i wykierowała do dobrego gabinetu, gdzie zrobili mi USG i biopsję.Wtedy dokładnie wytłumaczyła i uspokoiła, czym guzek może być. Od tego czasu chodzę do niej reguralnie i zawsze ucinam sobie z panią doktor pogawędki medyczne. Ona chętnie rozwiewa wątpliwości i tłumaczy, ale trzeba po prostu zapytać. Badanie przeprowadza delikatnie, a w przypadku gdy coś zaboli (raz sie to zdarzyło) przeprasza. Plusem jest tez konfortowy gabinet z USG i przebieralnią w której jest również toaleta. Polecam tego lekarza.

To była moja pierwsza wizyta u ginekologa. Pani dr Drożańska prowadziła ciąże mojej mamy i mama była bardzo z niej zadowolona. natomiast ja sama nie oceniam na 5 tej Pani. Jest delikatna i w ogóle, ale niestety jej buzia nie wzbudza zaufania co mnie przeraziło bo w końcu to pierwsza wizyta u takiego lekarza.

Polecam gorąco tą Panią, jestem w 6 m-cu ciązy i jestem bardzo zadowolona jej opieką. Badania są delikatne, wszystko jest kulturalnie i przede wszystkim nie faszeruje dodatkowymi witaminami:) Raz jeszcze polecam

Raz jeszcze polecam

Uprzejma kobieta, ale nie wzbudziła we mnie zaufania, nie tłumaczyła, co, jak i ile leczyć, przypisała leki, do widzenia. Byłam średnio zadowolona z wizyty. Nie poleciłabym wizyty u tej pani doktor.