lekarz Maria Drożańska

2,9
2,9
2,6

straszliwie nieuprzejma i oschła kobieta.

straszliwie nieuprzejma i oschła kobieta.

jeżeli o mnie chodzi, Pani na 5+! rewelacyjne podejście, wytłumaczenie wszystkiego co do choroby! miła, uprzejma i delikatna w badaniu. spokojnie mogę polecić każdej kobiecie/ dziewczynie.

Dość miła, ale gdy zaszłam w ciążę nie poszłam do niej, ma coś w sobie odpychającego. A pacjentka ma czuć się dobrze, szczególnie w ciąży. Wybrałam ciepłą dr Wójcik, choć zawiodłam się na lekceważącym potraktowaniu zaśniadu groniastego z wcześniejszej ciąży. Dostałam skierowanie tylko na jedno badanie bHCG, ponoć spadła i więcej już mnie nie kierowała na badanie.

Wizyta należała do tych bardzo nieprzyjemnych. Pani doktor poswięciła mi mało czasu, lekceważąco podchodziła do moich problemów, nie otrzymałam żadnej recepty. Wkońcu wybrałam się do innego lekarza i mój problem został potraktowany poważnie. Szczerze odradzam.