dr n. med. Maria Jeska

Psychiatra

Za ciepło , wewnętrzną siłę, umiejętność wpłynięcia na pacjenta by sobie jednak nie szkodził (czyli takie pokierowanie rozmową, by leki jednak brać). Za to dobro i serce, które mają tylko osoby z powołania, gdzie Hipokrates mógłby sie ukłonić i podać bez wątpliwości rękę :-). Za to jakim jest człowiekiem i jak tym czlowieczeństwem dzieli się z inymi ludźmi i za ogromne pokłady wrażliwości i miłości do ludzi, niejednokrotnie bardzo cierpiacych

Pani doktor jest osobą bardzo otwartą i ciepłą. To nie psychiatra wypisujący tylko recepty, ale naprawdę specjalista godny zaufania i polecenia, słuchający pacjenta. Przemiła osoba

Ocena niech mówi za siebie. Pani dr jest bardzo uprzejma i wesoła. Bardzo dobrze tłumaczy chorobę.Dziękuję za pomoc, bo była to dla mnie ostatnia deska ratunku.

p. Maria jest osobą która jak mało kto oddana jest pracy którą wykonuje. Jest bardzo życzliwa i pełna empatii. Po każdej wizycie u niej jestem zadowolona i wraca mi chęć do życia. Jest świetnym lekarzem.

Byłam wczoraj u pani doktor po raz pierwszy.faktycznie zaskoczyła mnie swoją wiedzą,empatią i podejściem do pacjenta.A choruję już długo.Tłumaczyła mi wszystko i poświęciła mi masę czasu.Naprawdę polecam

Pani Maria jest najlepszym psychiatrą, z jakim miałam kontakt. Jest bardzo uprzejma, pogodna, zabawna, bardzo łatwo nawiązuje kontakt, potrafi słuchać i daje doskonałe rady. Umie dodać siłę i motywację do działania. Świetnie dobiera leki i czuć, że jest lekarzem z powołania i zależy jej na dobru pacjentów. Zdecydowanie polecam Panią Doktor.

Panią doktor Jeske znam wiele lat z ośrodka na podolańskiej. Bardzo dobrze wspominam panią doktor, ponieważ wiele razy starała mi się pomóc, jednak ja nie umiałam skorzystać z pomocy, bo byłam wciąż skoncentrowana na piciu alkoholu. Powiedziała do mnie kiedyś, abym dała sobie szansę na normalne życie, utkwiło mi to w pamięci i zawalczyłam o siebie i jestem trzeźwa. Zamknęłam rozdział życia związany z alkoholem. Jeżeli czyta Pani opinie, to za wszystko bardzo dziękuję.Agnieszka

w sumie moje urojenia sięgają tak daleko, że nikt nie był mi w stanie pomóc. Odsyłali mnie po lekarzach od Łodzi po Katowice i Poznań. Jeden lekarz zlecił badania, że u mnie jest cofnięcie w rozwoju. Dr zauważyła po 5ciu wizytach i w sumie miała rację. Andrzej Agi.

Niesamowita Kobieta! Byłam u niej kilka razy i zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Jest ciepła, miła, sympatyczna z nadzwyczaj rozwiniętym darem empatii. Polecam! Wszystko dokładnie mi wyjaśniała, odpowiadała na każde pytanie, nawet na takie, które z pozoru mi wydawały się głupie, a przy tym nigdy nie krytykowała czy też nie negowała tego co mówiłam, co czułam. Po tym jak się zwraca do pacjenta i jak mówi o pacjencie, świadczy o jej zaangażowaniu w problem każdego z nas. Cieszę się, że poszłam właśnie do Pani Marii, bardzo mi pomogła!

Myślę że p.Maria jak najbardziej się nadaje do wykonywania tego zawodu! Przy każdej wizycie u pani .M czuje sie bezpieczna i daleka swej chorobie uzależnienia.Bardzo mi pomogła i myśle że powinno być takich dr.więcej jak pani:)