dr n. med. Maria Jeska

Psychiatra

Panią doktor Jeske znam wiele lat z ośrodka na podolańskiej. Bardzo dobrze wspominam panią doktor, ponieważ wiele razy starała mi się pomóc, jednak ja nie umiałam skorzystać z pomocy, bo byłam wciąż skoncentrowana na piciu alkoholu. Powiedziała do mnie kiedyś, abym dała sobie szansę na normalne życie, utkwiło mi to w pamięci i zawalczyłam o siebie i jestem trzeźwa. Zamknęłam rozdział życia związany z alkoholem. Jeżeli czyta Pani opinie, to za wszystko bardzo dziękuję.Agnieszka

Niech moja ocena sama za siebie mówi. Dziękuję Pani Doktor

Niech moja ocena sama za siebie mówi. Dziękuję Pani Doktor

Myślę że p.Maria jak najbardziej się nadaje do wykonywania tego zawodu! Przy każdej wizycie u pani .M czuje sie bezpieczna i daleka swej chorobie uzależnienia.Bardzo mi pomogła i myśle że powinno być takich dr.więcej jak pani:)

Niesamowita Kobieta! Byłam u niej kilka razy i zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Jest ciepła, miła, sympatyczna z nadzwyczaj rozwiniętym darem empatii. Polecam! Wszystko dokładnie mi wyjaśniała, odpowiadała na każde pytanie, nawet na takie, które z pozoru mi wydawały się głupie, a przy tym nigdy nie krytykowała czy też nie negowała tego co mówiłam, co czułam. Po tym jak się zwraca do pacjenta i jak mówi o pacjencie, świadczy o jej zaangażowaniu w problem każdego z nas. Cieszę się, że poszłam właśnie do Pani Marii, bardzo mi pomogła!

Bardzo uprzejma i życzliwa pani doktor, wzbudza zaufanie, bardzo mi pomogła:)

Bardzo uprzejma i życzliwa pani doktor, wzbudza zaufanie, bardzo mi pomogła:)

pani doktor jest uprzejmą i empatyczną osobą, wzbudza zaufanie,spokojnie i cierpliwie tłumaczy, jest otwarta i tolerancyjna.

Bardzo dobry, kompetentny specjalista. Godny zaufania. Wymagający od siebie i innych - bardzo mi pomógł.

Bardzo arogancka i nieuprzejma Pani dr. Na rozmowe w pacjentem poswiecila 5 minut, wg Pani dr hydroksyzyna uzaleznia, a na informacje o podwyzszonym wysokim cisnieniu zaproponowala jego niemierzenie. Mialem do czynienia z wieloma lekarzami, ale ta Pani jest wyjatkowo arogancka i nieuprzejma. Nie polecam!!