lekarz Maria Toczko

Lekarz rodzinny, Internista

1,9

Lekarz starej daty ale w najgorszym tego słowa znaczeniu. Zero wyczucia i empatii, zamiast pomagać to ma pretensje i bagatelizuje.

Chamska,ordynarna , niezrównoważona psychicznie osoba. .. Wyzywa ludzi na korytarzu, zastrasza. Niekompetentna, a przy tym wszystkim nie dba o higienę osobistą. Omijajcie ją szerokim łukiem.

Lekarz rodzinny , to Osoba godna zaufania , ciepła, przyjazna Rodzinie i znająca jej Problemy od "podszewki". To Osoba wspierająca i otwarta, empatyczna. Jak daleko pani Toczko do Takiej Osobowości!!! Szczerze nie polecam!!!

Szczerze nie polecam!!!

Nie polecam!!!! Bagatelizuje objawy, niekompetentna, krzyczy na pacjenta, że zarazi innych pacjentów, gdzie ów dany pacjent, gdyby posłuchał się Pani doktor i nie pojechał do innego lekarza to skończyłoby się to śmiercią!

Pełen profesjonalizm, olbrzymia wiedza medyczna, zawsze trafne diagnozy. Najlepszy lekarz w historii naszego miasta.

Nie polecam nikomu takiego lekarza-jest arogancka

Nie polecam nikomu takiego lekarza-jest arogancka

Też nie podoba mi się jako lekarz. Przede wszystkim lekarz powinien dbać o higienę a od Pani Toczko bardzo często brzytko pachnie ( przepocone nogi i całe ciało) w ogóle sprawia wrażenia niedomytej. poza tym wychodzi z gabinetu i często głośno na całą poczekalnię pyta pacjenta czy "miał stolec , a jakiego koloru" , no tylko pod ziemię sie zapaść ze wstydu. Gdzie tu intymność pacjenta? Wszystkich traktuje arogancko ,wychodzi ze swego gabinetu i krzyczy na pielęgniarki nie zważając na pacjentów. Brak podstawowych zasad kultury. Nie polecam tej przychodni.

A ja zdecydowanie nie jestem zadowolona.Ta kobieta się czuje jakby wszystkimi rządziła,nawet ludzkim zdrowiem,czy życiem.Nie chce dawać na żadne badania,ale chętnie bierze i wpisuje jak się zrobi je prywatnie.Poza tym nie ma u niej w gabinecie żadnej intymności,pielęgniarki wchodzą to jednymi,to drugimi drzwiami.Naprawdę nie polecam.

jestem bardzo zadowolona z leczenia jakie stosuje dr toczko, jest bardzo przyjazna pacjentowi.Nie jest zwolenniczką antybiotyków, co dla mnie jest niespotykane.Bardzo dobry lekarz