lekarz Marian Jędrzejczyk

Pediatra

Witam Dr. Jędrzejczyk jest człowiekiem bardzo konkretnym, uprzejmym i życzliwym - dla mojego dziecka poświęcił podczas wizyty bardzo dużo czasu, a że przebywamy za granicą i akurat przyjechaliśmy do kraju potrzebowaliśmy szczepienia wiec poświęcił swój cenny czas aby porównać szczepionki dawane za granicą do tych co są dawane w Polsce aby doradzić konkretnie - sprawdzał w książkach medycznych a także kontaktował się telefonicznie aby się upewnić, następnie gdy już było wiadomo jakie szczepionki trzeba dać to zaproponował pomoc w wykonaniu ich przez pielęgniarkę - bezpłatnie. Po jakimś czasie jeśli miałem wątpliwości to bez problemu mogłem do niego dzwonić i telefonicznie mi wyjaśniał pewne rzeczy. Doktor dla mnie zasługuje na ocenę celującą bez dwóch zdań polecam go każdemu. Rafał S.

Mimo surowosci jaka w nim zachodzi jest jednak moim (i nie tylko moim) zdaniem najlepszym specjalista od chorób dzieciecych poswieca moim dzieciom bardzo duzo swojego czasu jest na kazdy telefon mój dostepny dla całej mojej rodziny bardzo mu ufam mam nadzieje ze nigdy nie podwazy mojego zaufania tak jak zrobił to niegdys inny lekarz poniewaz moje dzieci sa dla mnie moim zyciem polecam go kazdemu z całego serca!!!!

Bardzo dobry lekarz, ma swietne podejscie do pacjenta zarowno tego malego jak i doroslego, posiada ogromna wiedze i doswiadczenie, jest bardzo kompetentny. Polecam

Jestem bardzo zadowolona z Pana doktora,czy prywatnie czy publicznie to jest taki sam.Dokładnie tłumaczy przebieg choroby,przed zbadaniem dziecka myje ręce a na koniec wizyty daje dziecku cukierka.I do tego jest taki przystojny.Pełny szacunek dla Pana!

Super lekarz. Rok temu u mojej córci jako pierwszy zdiagnozował skaze białkową i przepisał odpowiednią maść - bez szkodliwych substanci takich jak sterydy. Inni lekarze nie byli do konca pewni ze to skaza..jeden nawet sądził,ze to objawy różyczki. Dletego zdecydowałam,ze pojde do Niego. Nie zawiodłam sie. Dr Jędrzejczyk pomógł za co jestem wdzięczna.POLECAM INNYM RODZICOM

Bardzo doświadczony pediatra, posiada dużą wiedzą medyczną. Bardzo dobre podejście do dziecka, odpowiedni czas wizyty, dziecko się nie znudzi. Można z nim konkretnie porozmawiać na temat choroby. Lekarz z powołania. Godny polecenia fachowiec.

Prywatnie bardzo miły. Państwowo jego uprzejmość zależna jest od dnia i humoru. Raz potrafi wyzwać człowieka a raz potrafi być milusiński. Czy to o czymś świadczy? Widocznie rozpoczął się etap przynoszenia jaj i kur za usługę ;) ogólnie zna się na chorobach pacjentów jednak jego podejście budzi wiele zastrzeżeń.

jako lekarz prywatny byl niezawodny wspanialy skuteczny teraz gdy przyjmuje na kase chorych niestety wszystko sie zmienilo wogle nie przejmuje sie pacjentem tylko zeby szybko i duzo to nie jest juz ten sam lekarz zawiodlam sie bardzo bo to byl moj ideal lekarza.

Wspaniały człowiek z fachowym podejsciem do małego pacjenta.Wspaniale wytłumaczy do tego bardzo miły.Szczerze polecam

Dr.Jedrzejczyk jest bardzo dobrym lekarzen i bardzo dobrym czlowiekiem. Marzena Dzik - Wieden

Dr.Jedrzejczyk jest bardzo dobrym lekarzen i bardzo dobrym czlowiekiem.
Marzena Dzik - Wieden