lekarz Mariola Piórkowska-Traczyk

2,5
2,6
2,5

Przypadkiem trafilismy do tego konowala.Stwierdzila bez badania zapalenie oskrzeli,ktorego nie bylo.Chamstwo ma we krwi.Potraktowala nas -bez komentarza.Ja jednak jej nie odpuszcze.Omijajcie ja z daleka.

Świetna jako pediatra.Ma doskonałe podejście do dzieci.Mała nawet nie płakała podczas badania.Po lekach przepisanych przez Panią doktor wszystkie objawy choroby szybko się wycofały.Będę nadal korzystać z pomocy tej lekarki,bo jest bardzo dobra

Zupełny brak kompetencji!!!!Resztę zostawiam bez komentarza.

Zupełny brak kompetencji!!!!Resztę zostawiam bez komentarza.

ZGADZAM SIĘ Z POPRZEDNICZKĄ ZERO ZAINTERESOWANIA PACJENTEM, BADANIE BEZNADZIEJNE, NAWET NIE ZAJRZAŁA W GARDŁO DZIECKU, OSŁUCHIWAŁA 10 SEK. I ANTYBIOTYK , PANI DOKTOR CZY TA PRACA TO POWOŁANIE CZY KARA?

lekarz beznadziejny podoBnie jak cala ta przychodnia MEDICA PERFECT.WIZYTA TRWA 3 MIN. JUŻ NA WEJSCIU WYPISUJE DZIECKU ANTYBIOTYK , NIE BADA . JEST NIEUPRZEJMA. NA NICZYM SIE NIE ZNA.OSŁUCHUJE DZIECKO MOŻE PRZEZ KILKA SEKUND. ODRADZAM !!!!!!