dr n. med. Mariola Sosnowska

Ginekolog, Ginekolog położnik

Nie ulega wątpliwości, że pani doktor ma dużą wiedzę i doświadczenie, jednak empatii i cech międzyludzkich zupełnie jej brak. Trafiłam do tej lekarki będąc w ciąży (chciałam rodzić w szpitalu w którym pani doktor pracuje). Od początku bardzo naciskała na wykonanie badań prenatalnych, mimo braku wskazań medycznych. Moja odmowa wywołała oburzenie i zarysowanie wizji kataklizmu jaki się z tą odmową wiąże. Na porządku dziennym ton rozmowy w stylu pani profesor- głupia studentka. Póki się przytakuje wszystko jest ok. Prośba o wyjaśnienie, powtórzenie wywołuje wyraźne zniecierpliwienie. Notoryczne opóźnienia wizyt o 1h/ 1.5h to norma. Podczas całej ciąży ani razu nie zdarzyło się bym weszła do gabinetu na umówioną godzinę. Powoduje to spory dyskomfort szczególnie gdy brzuszek rośnie. Z perspektywy czasu nie warto było męczyć się z humorami tej lekarki. Jest wielu ginekologów równie kompetentnych, przyjmujących punktualnie i potrafiących zrozumieć emocje i rozterki kobiet będących w ciąży. A przy porodzie i tak w większości przypadków decydującą rolę odgrywa dobra i zaufana położna.

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem,jestem jej pacjentka od 20 lat ,prowadziła mi ciąże,byłam pod b.dobrą opieką!Bardzo Polecam!

Bardzo profesjonalna i rzeczowa, godna polecenia.Przyjazna dla Pacjenta.Warto czekać w tych długich kolejkach....

Wspaniały lekarz, zaangażowany w pomoc pacjentowi. Pani dr M. Sosnowska wzbudza zaufanie pacjenta, jest niezwykle życzliwa,taktowna ale przede wszystkim kompetentna. Z pewnością należy do grupy najlepszych lekarzy w swojej dziedzinie.

uratowała mi życie podczas porodu !!! Jest doświadczonym lekarzem, opanowanym zachowała zimną krew podczas gdy personel mnie skreślił. Nie poddała się i walczyła na sali porodowej podczas silnego krwotoku, uratowała mi życie. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że Pani doktor jest osobą godną zaufania

uratowała mi życie podczas porodu !!!
Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że Pani doktor jest osobą godną zaufania

Trafiłam do Pani doktor z zagrożoną ciążą, której nie udało się uratować. Pani doktor poinformowała mnie i męża o tym z pełnym profesjonalizmem. Prowadziła później moje dwie ciąże, w tym jedną zagrożoną i przez cały ten okres mogłam liczyć na jej pomoc.

Jedyne co jest do ulepszenia w gabinecie Pani doktor to rejestracja i czas oczekiwania na wizytę. Wizyty umawiane są średnio co 15 min, podczas gdy w gabinecie pacjentki przebywają średnio 25 min - jeśli kobieta w ciąży to jeszcze dłużej. W związku z czym czas oczekiwania zwiększa się nierzadko do 3 czasem nawet 4 godzin w stosunku do planu- MASAKRA

Bardzo kompetentna i mała osoba,u której boku nawet bardzo poważne choroby przechodzi się bezstresowo .POLECAM !!!!

bardzo dobry mądry lekarz, żeby tacy byli wszyscy

bardzo dobry mądry lekarz, żeby tacy byli wszyscy

Lekarka kompetentna, uprzejma, godna polecenia.

Lekarka kompetentna, uprzejma, godna polecenia.