lekarz Mariusz Długosz

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

Uratował synów przed operacją wszczepiania implantów. Synowie mają wiotkie stawy i jeden miał płaskostopie, bo stopa odeszła spod kostki na zewnątrz, drugi miał torbiele Bakera pod kolanami. W DSK w Lublinie wyrok — implanty i miałbym kaleków. Dr Długosz zaproponował wkładki ortopedyczne do butów — metoda żmudna, ale nie inwazyjna! Parę lat noszenia i prawie nie ma śladu po kłopotach. Oczywiście jest też wsparcie endokrynologa, ale leczenie musi być kompleksowe.

Lekarz nastraszył moją mamę ( na podstawie zdjęcia rentgenowskiego), że takiej osteoporozy od 30 lat nie widział, mama święta miała zmarnowane, przerażona, po świętach zrobiła bardzo dokładne badanie i okazało się, że bzdur nagadał, wszystko jest w normie. Straszy ludzi, wysyła do sklepu, żeby zakupy ortopedyczne robić bez potrzeby, i zaprosił na dalsze prywatne badania u siebie (150 zl zainkasował tę wizytę, diagnoza błędna). Osteoporozy się nie rozpoznaje po zdjęciu rentgenowskim tylko się robi densytometrię i na tej podstwie ocenia zaawansowanie choroby, panie doktorze.

To prawda ,że nagania klientów do swojego sklepu ortopedycznego.Średnio uprzejmy,nie za bardzo zaangażowany w pomoc pacjentowi.

P. dr M. Długosz jest świetnym fachowcem, bezbłędnie i szybko postawiła prawidłową diagnozę, którą potwierdziło zdjęcie. Polecam każdemu kto ma problemy z kręgosłupem. Wg mnie jest lekarzem z powołania, których jest na rynku medycznym coraz mniej.

Pan dr jest niesamowitym specilistą, byłam u niego z moja dwumiesięczną córeczką, której groziła operacja jak twierdzili inni ortopedzi dziecięcy Pan doktor skierował nas na ponowne usg, postawił trafnoł diagnoze i prowadzimy postępującej leczenie i rehabilitację. Polecam serdecznie tego lekarza

To bardzo dobry fachowiec z sercem do malego pacjenta, o drazu rozpoznal co dolega naszemu dziecku i wyjasnil nam wszystko co mamy robic, aby skorygowac jego wade. Ma dobra energie i mial czas na dobry kontakt z dzieckiem, dzieki czemu nasz syn nie ma oporow, aby chodzic na wizyty kontrolne

Podczas krótkiej wizyty rozmawia przez telefon. Bada prawą nogę, a na skierowaniu pisze LEWA. Nagania pacjentów swojemu sklepowi, a tam wiedzą żeby proponować najdroższy sprzęt.

Przemiła osoba, trafiłam do dr z moja trzyletnią córką po wielu innych wizytach u ortopedów i tylko jemu udało postawić trafną opinię. Stosujemy się do wszystkich zaleceń doktora, polecam z całego serca

Nie polecam,lekarz szukający jedynie zarobku, zachował się wobec nas skandalicznie,odmówił wizyty kontrolnej chociaż miał czas bo chciał żeby przyjść prywatnie,nawet tego nie krył dając wizytówkę,coś takiego nie mieściło mi się w głowie dopóki nie trafiłam na tego lekarza.W ogóle rajestracja w DSK na kontrolę to jakiś skalndal, lekarz karze przyjśc np.za miesiąc a w rejestracji nie chca rejestrować, ponieważ nie ma miejsc przez następne 4-5mies.Po czym karzą przychodzić i prosić lekarza pod gabinetem,żeby wyraził zgodę na przyjęcie czego lekarz taki jak pan Długosz zrobić nie chce bo ma pacjenta gdzieś i chce żeby przyszedł prywatnie.Po 3 takich wizytach dałam sobie spokój.Jeżdżę teraz do Swidnika, tam terminy oczekiwania owszem są, ale ludzkie: 2-3 tyg. i rejestracja telefoniczna bezproblemowa.Byłam u 2 ortopedów i jestem zadowolona.A w DSK jedyną ludzką osobą jest pielęgniarka pomagająca ortopedom przy pacjentach i wypisująca dokumenty.Bo reszta to dno....