lekarz Mariusz Długosz

3,9
3,6
3,9
3,6

P. dr M. Długosz jest świetnym fachowcem, bezbłędnie i szybko postawiła prawidłową diagnozę, którą potwierdziło zdjęcie. Polecam każdemu kto ma problemy z kręgosłupem. Wg mnie jest lekarzem z powołania, których jest na rynku medycznym coraz mniej.

To prawda ,że nagania klientów do swojego sklepu ortopedycznego.Średnio uprzejmy,nie za bardzo zaangażowany w pomoc pacjentowi.

To bardzo dobry fachowiec z sercem do malego pacjenta, o drazu rozpoznal co dolega naszemu dziecku i wyjasnil nam wszystko co mamy robic, aby skorygowac jego wade. Ma dobra energie i mial czas na dobry kontakt z dzieckiem, dzieki czemu nasz syn nie ma oporow, aby chodzic na wizyty kontrolne

Pan dr jest niesamowitym specilistą, byłam u niego z moja dwumiesięczną córeczką, której groziła operacja jak twierdzili inni ortopedzi dziecięcy Pan doktor skierował nas na ponowne usg, postawił trafnoł diagnoze i prowadzimy postępującej leczenie i rehabilitację. Polecam serdecznie tego lekarza

Nie polecam,lekarz szukający jedynie zarobku, zachował się wobec nas skandalicznie,odmówił wizyty kontrolnej chociaż miał czas bo chciał żeby przyjść prywatnie,nawet tego nie krył dając wizytówkę,coś takiego nie mieściło mi się w głowie dopóki nie trafiłam na tego lekarza.W ogóle rajestracja w DSK na kontrolę to jakiś skalndal, lekarz karze przyjśc np.za miesiąc a w rejestracji nie chca rejestrować, ponieważ nie ma miejsc przez następne 4-5mies.Po czym karzą przychodzić i prosić lekarza pod gabinetem,żeby wyraził zgodę na przyjęcie czego lekarz taki jak pan Długosz zrobić nie chce bo ma pacjenta gdzieś i chce żeby przyszedł prywatnie.Po 3 takich wizytach dałam sobie spokój.Jeżdżę teraz do Swidnika, tam terminy oczekiwania owszem są, ale ludzkie: 2-3 tyg. i rejestracja telefoniczna bezproblemowa.Byłam u 2 ortopedów i jestem zadowolona.A w DSK jedyną ludzką osobą jest pielęgniarka pomagająca ortopedom przy pacjentach i wypisująca dokumenty.Bo reszta to dno....

Przemiła osoba, trafiłam do dr z moja trzyletnią córką po wielu innych wizytach u ortopedów i tylko jemu udało postawić trafną opinię. Stosujemy się do wszystkich zaleceń doktora, polecam z całego serca

Do Pana Długosza trafiłem kilka lat temu. Dzięki jego interwencji uniknąłem ryzykownej operacji. Jest to lekarz godny zaufania. Życzliwy człowiek z odpowiednią wiedzą, którą potrafi wykorzystać. Polecam i serdecznie dziękuję za dotychczasową opiekę.

Podczas krótkiej wizyty rozmawia przez telefon. Bada prawą nogę, a na skierowaniu pisze LEWA. Nagania pacjentów swojemu sklepowi, a tam wiedzą żeby proponować najdroższy sprzęt.

Doktor Długosz przyjmuje zarówno osoby dorosłe jak i dzieci. Jest przesympatycznym człowiekiem, ma duże doświadczenie. Bardzo polecam!