lekarz Mariusz Długosz

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

Do Pana Długosza trafiłem kilka lat temu. Dzięki jego interwencji uniknąłem ryzykownej operacji. Jest to lekarz godny zaufania. Życzliwy człowiek z odpowiednią wiedzą, którą potrafi wykorzystać. Polecam i serdecznie dziękuję za dotychczasową opiekę.

Byłam na wizycie z dzieckiem z podejrzeniem skoliozy, obejrzał w ciszy, jak bym sama nie pytała to zero reakcji, nie dał mi skierowania na prześwietlenie, a przecież od tego powinien zacząć rozmowę. Po jakimś czasie sama zrobiłam córce prześwietlenie i wyszła skolioza. Jak dla mnie to beznadziejny lekarz.

Doktor Długosz przyjmuje zarówno osoby dorosłe jak i dzieci. Jest przesympatycznym człowiekiem, ma duże doświadczenie. Bardzo polecam!

Rewelacyjny ortopeda, który pomógł mi wyjść z ciężkiego schorzenia, które nie pozwoliło mi normalnie funkcjonować. Gorąco polecam Adam.