dr n. med. Mariusz Dunaldr n. med. Mariusz Dunal - zdjęcie profilowe

dr n. med. Mariusz Dunal

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Liczba opinii: 0
Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!
 
Dodaj opinię

O mnie

Dr n. med. Mariusz Dunal specjalizuje się w wielokierunkowym leczeniu przewlekłej niewydolności żylnej. Wykonuje operacje klasyczne żylaków kończyn dolnych, a ...

Dr n. med. Mariusz Dunal specjalizuje się w wielokierunkowym leczeniu przewlekłej niewydolności żylnej. Wykonuje operacje klasyczne żylaków kończyn dolnych, a od 3 lat wykonuje zabiegi EVLT, czyli laserowej obliteracji żylaków kończyn dolnych. Od 15 lat pomaga pacjentom w Poradni Chirurgii Naczyniowej w Szpitalu Wolskim im. dr Anny Gostyńskiej Warszawie.

Dr Dunal specjalizuje się w chirurgii żył i tętnic. Na co dzień wykonuje między innymi operacje tętniaków aorty, zabiegi operacyjne w przewlekłej chorobie tętnic obwodowych, zabiegi endowaskularne, a także zajmuje się szkoleniem lekarzy specjalizujących się w dziedzinie Chirurgii naczyniowej.

Dr Dunal wykonuje w naszym gabinecie również USG-Doppler – tylko na potrzeby wizyty, z opisem wyłącznie w historii choroby danego pacjenta. Koszt konsultacji wraz z wykonaniem USG na potrzeby konsultacji wynosi 190 zł, zaś koszt samej konsultacji wynosi 140 zł.

Na życzenie pacjenta, recepcja gabinetu może wykonać odpłatnie ksero karty (historii choroby).

Dr Dunal jest członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej, a także należy do grona lekarzy Towarzystwa Chirurgów Polskich.

Dr n. med. Mariusz Dunal porozumiewa się w języku rosyjskim, niemieckim oraz angielskim.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat