dr Mariusz Jóźwiak

Chirurg onkolog

Nadzwyczajny człowiek, lekarz z powołania, fachowiec i profesjonalista najwyższej klasy!!!! takich ludzi już się nie spotyka. Operował mojego tatę dwa razy rak jelita grubego, szczery do bólu "żołnierz", ale poświęcał się i angażował na całego!!! konkretnie i rzeczowo; zawsze punktualnie w poradni, sprawnie i kompetentnie obsługiwał pacjentów; interesował się tatą nawet w trakcie chemioterapii; dzięki niemu udało nam się przedłużyć cenny czas o 2 lata.... w sytuacji kiedy już wiedzieliśmy, że się nic więcej nie da zrobić nie odesłał mnie z kwitkiem, zadeklarował, że może tatę zobaczyć, aby się lepiej poczuł psychicznie, coś niesamowitego....

Doktor to wspaniały człowiek ,oddany lekarz .Bardzo kompetentny , bardzo dobry fachowiec , a przy tym życzliwy człowiek. Pierwszy raz spotkałam takiego lekarza który mimo wolnych dni przyjeżdżał do szpitala opiekować się swoim pacjentem zarówno przed operacją jak i po operacji. Mąż jest pod opieką Pana doktora trzy lata i naprawdę to Lekarz godny zaufania. Bardzo Doktorowi Mariuszowi dziękuję.

Jestem niecałe 4 tygodnie po operacji wykonanej przez dr. Jóżwiaka. Trudną technicznie operację wykonał perfekcyjnie, ale moje zdumienie spowodował dalszy przebieg leczenia. Odwiedzał mnie kilka razy dziennie, reagując na wszelkie dolegliwości, wpadał do pracy w sobotę, tłumacząc, że ma paru pacjentów po operacji i chce sprawdzić jak się czują, podtrzymywał na duchu i przekonywał, że są duże szanse na wyzdrowienie. A przy tym jest doskonale zorganizowany, podejmuje szybkie i trafne decyzje. No rzecz po prostu nie do uwierzenia, że istnieją jeszcze tacy lekarze!

Dr zajmował się mężem. Nazywaliśmy go "Komandos", gdzyz z takim zaangażowaniem walczył o jego zdrowie. Po operacji przychodził sprawdzić jak się mąż czuje nawet w weekend i wieczorami, mimo z nie miał dyżuru. Polecam bardzo, choć nam się już pomoc nie dało.

Polecam bardzo, choć nam się już pomoc nie dało.

Witam Czy ktos z Państwa może wie czy Pan doktor przyjmuje tylko na Wawelskiej czy ma prywatna praktykę bardzo proszę o kontakt walenciakjustyna@o2.pl

Witam

Świetny, sumienny, konkretny, życzliwy, opanowany, bardzo kompetentny. Poświęca dużo czasu i uwagi pacjentowi.

Super, super, super!!! Rewelacyjny lekarz. Polecam bez wahania. Uprzejmy, kompetentny i skuteczny. Świetny i częsty kontakt z pacjentem.

Życzliwy spokojny a jednocześnie konkretny Mam nie najlepsze doświadczenie z innego szpitala . Chylę czoło przed tym człowiekiem.

Życzliwy spokojny a jednocześnie konkretny

Dzis mija 3 lata od subtotalnej resekcji zoladka. GIST. Rekonwalescencja bez komplikacji. Wspomnienia z pobytu - super. Chirurg (M.W.) to bez watpienia wzor lekarza. Marcin Podolski (75).

Dr. Mariusz Jóźwiak operował mnie 8 lat temu. Jestem cały czas pod jego opieką. Jest bardzo dobrym lekarzem, dba o pacjentów.

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Warszawa"?

Optimum Medica
OBER CLINIC
Chałubińskiego 8
ul.Roentgena
enel-med
Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.
ulica Borowa 14/18
05-400 Otwock