dr Mariusz Jóźwiak

Chirurg onkolog

Witam Czy ktos z Państwa może wie czy Pan doktor przyjmuje tylko na Wawelskiej czy ma prywatna praktykę bardzo proszę o kontakt walenciakjustyna@o2.pl

Witam

Nadzwyczajny człowiek, lekarz z powołania, fachowiec i profesjonalista najwyższej klasy!!!! takich ludzi już się nie spotyka. Operował mojego tatę dwa razy rak jelita grubego, szczery do bólu "żołnierz", ale poświęcał się i angażował na całego!!! konkretnie i rzeczowo; zawsze punktualnie w poradni, sprawnie i kompetentnie obsługiwał pacjentów; interesował się tatą nawet w trakcie chemioterapii; dzięki niemu udało nam się przedłużyć cenny czas o 2 lata.... w sytuacji kiedy już wiedzieliśmy, że się nic więcej nie da zrobić nie odesłał mnie z kwitkiem, zadeklarował, że może tatę zobaczyć, aby się lepiej poczuł psychicznie, coś niesamowitego....

Doktor to wspaniały człowiek ,oddany lekarz .Bardzo kompetentny , bardzo dobry fachowiec , a przy tym życzliwy człowiek. Pierwszy raz spotkałam takiego lekarza który mimo wolnych dni przyjeżdżał do szpitala opiekować się swoim pacjentem zarówno przed operacją jak i po operacji. Mąż jest pod opieką Pana doktora trzy lata i naprawdę to Lekarz godny zaufania. Bardzo Doktorowi Mariuszowi dziękuję.

Świetny, sumienny, konkretny, życzliwy, opanowany, bardzo kompetentny. Poświęca dużo czasu i uwagi pacjentowi.

Dr zajmował się mężem. Nazywaliśmy go "Komandos", gdzyz z takim zaangażowaniem walczył o jego zdrowie. Po operacji przychodził sprawdzić jak się mąż czuje nawet w weekend i wieczorami, mimo z nie miał dyżuru. Polecam bardzo, choć nam się już pomoc nie dało.

Polecam bardzo, choć nam się już pomoc nie dało.

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Warszawa"?

dr

OBER CLINIC
Chałubińskiego 8
ul.Roentgena
enel-med
Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.
ulica Borowa 14/18
05-400 Otwock