lek. med. Mariusz Kasperczyk

Wspaniały lekarz i człowiek, co nie często idzie w parze, wykonał mi badanie: gastroskopię. Pełen profesjonalizm, szybkie, bezstresowe badanie, serdecznie polecam dr. Kasperczyka, ten zabieg u niego to czysta przyjemność.

oceniam lekarza za dobrego specjalistę ponieważ byłam operowana na tarczyce dnia 25 lutego i dobrze się z tym czuje i nie ma na razie żadnych komplikacji tego lekarza polecam za dobrego. Asia

Bardzo dobry chirurg! "ciął" mi torbiel kości ogonowej po czym zrobił plastykę i jak do tej pory nic sie nie dzieje :)

Pan Doktor robił mi usta,prosiłam tylko o to by lekko były powiększone .Efektem wydanego mojego 1000 zł jest napompowana górna warga ,dolna nie została w ogóle ruszona co wygląda bardzo nienaturalnie bo przy tej napompowanej wygląda jak zwiotczała .Jedynym pocieszeniem jest to że efekt po jakimś czasie minie bo chwilowo wyglądam jak kaczka.Z całym szacunkiem ale nie polecam zabiegów z med.estetycznej u Pana Doktora .

Wspaniały chirurg i dobry człowiek, zdecydował się poprawić coś co ktoś inny zepsuł, ciężki zabieg ale rewelacyjnie i profesjonalnie wykonany, a jaka estetyka końcowa - rewelacja. Jest po prostu najlepszy.

jestem dumna ze zabieg wykonywal tak wspanialy wybitny wrecz fenomen doktor kasperczyk polecam z cala odpowiedzialnoscia kazdej osobie ktora potrzebuje pomocy .uwazam ze jest niezastapionym lekarze .pozdrawiam mariola a jesli ktos patrzebuje skonsultowc rozmowe o zabiegu sutka persi bez obawy polecam doktora .a jesli ktos chcialby sie mnie zapytac zostawiam swoj emai mar_ola8@interia.pl

jestem po badaniu kolonoskopowym, czekam na zabieg usunięcia polipa

jestem po badaniu kolonoskopowym, czekam na zabieg usunięcia polipa

Jest bardzo dobrym specjalistą,miłym ,uprzejmym ,kochanym.

Jest bardzo dobrym specjalistą,miłym ,uprzejmym ,kochanym.

Lekarz, który podejmuje trudne zadania i mi pomógł oraz mojemu synowi. Jest zdecydowany i troskliwy.Pracował w Szpitalu nr 2 w Sosnowcu i na Gwiezdnej jak mi pomagał.

Lekarz znający się na swoim fachu. Polecam do wszelkich zabiegów oraz jako specjalistę chorób gastrologicznych!! Niestety przestał pracować w przychodni gastrologicznej ale zna się na tym jak niewielu..