lek. med. Mariusz Krasicki

Ortopeda, Traumatolog

To moja pierwsza opinia na temat jakiegokolwiek lekarza. Jeszcze nigdy nie spotkałem tak wspaniałego lekarza i po prostu człowieka. Pan dr Krasicki może nie jest tak sztucznie uprzejmy, jak inni lekarze, ale jeżeli macie prawdziwy problem a nie jakiś błahy temat, to to jest właściwy adres na Wasze problemy.

Szczerze polecam Pana Doktora! Trafna diagnoza postawiona od razu, USG tylko ją potwierdziło. Doktor wszystko wytłumaczył a przy tym był empatyczny i uprzejmy! 😉👍

Dziękuję Panu doktorowi. Miły i rzeczowy lekarz. Wszystko przebiegło sprawnie oraz bezproblemowo. Skierowanie na cito. Super

Niestety NIE polecam Pana Doktora. Byłam na wizycie z utrzymującym się od trzech tygodni bólem kolana. Ponieważ niedawno urodziłam dziecko lekarz zasugerował, że mój ból kolana ma związek z depresją poporodową. Zdziwiona zapytałam,czy depresja może objawiać się bólem kolana. Lekarz stwierdził, że chodzi raczej o niechęć do wstawania. Badanie USG,które wykonałam tydzień po wizycie ujawniło pęknięcie łąkotki. Lepiej więc,żeby ortopeda nie bawił się w stawianie diagnoz psychologicznych. Pan doktor zlekceważył, wręcz wyśmiał, mój problem i dodatkowo w bardzo niestosowny sposób skomentował moją sytuację. Zdecydowanie radzę unikać Pana doktora!

Widziałem inne opinie i byłem zdziwiony na wizycie. Lekarz był rzeczowy, rozumie problem i informuje o możliwych powikłaniach. Bardzo pomogł, skierował na rezonans a przy tym był uśmiechniety i z poczuciem humoru. Polecam.

Profesjonalny, miły lekarz, zlecił wszystkie potrzebne badania w trybie pilnym, dobre podejście do pacjenta

Wizyta trwała maksymalnie 3 min. Lekarz dobrze nie obejrzał stopy. Przepisał leki na inną dolegliwość. Nie chcial przepisac skierowania na usg albo rtg. Okazało się że miałam złamana stopę.

Poczas pierwszej wizyty lekarz bez oglądania uszkodzonej stopy stwierdził, że powinnam odpoczywać. To jednakże nie przyniosło skutku. Po wizytach u innych specjalistów, ponieważ dolegliwości się nasilały, wróciłam do dr. Krasickiego na omówienie wyników USG. Lekarz po moim wejściu do gabinetu nic mi nie wyjaśnił z opisanego wyniku USG, pomimo iż był tam stan zapalny w kilku miejscach, wysięk, dodatkowa kostka oraz ganglion. Powiedział TYLKO: "To co chce Pani zrobić z tym ganglionem, wyciać?". Odpowiedziałam, że nie mam pojęcia, co to jest ganglion i nic nie rozumiem z wyników opisanych przez technika. Lekarz: "No to to jest do wycięcia". Więc odpowiedziałam, że w takim razie chyba tak, chcę wyciąć. Powiedział, że mi wypisze skierowanie tak, żebym miała za darmo wycinanie w Medicoverze. Okazało się, że kosztuje to kilka tysięcy, więc wypisał na NFZ. Lekarz nie odpowiedział na żadne moje pytanie dotyczące mojego stanu i nie udzielił żadnych informacji co robić dalej, jak wyjść z trwającej kilka miesięcy choroby, która uniemożliwia mi funkcjonowanie.

Ponieważ wciąż nie wróciłam do zdrowia, poprosiłam niedawno dr. Krasickiego o skierowanie na tomografię, aby sprawdzić, czy nie miałam pęknięcia zmęczeniowego (co zasugerował fizjoterapeuta). Otrzymałam już wyniki tego badania. Komentarz do wyników dr. Krasickiego to "Wynik konsultacji specjalistycznej".

Przypłacam zdrowiem brak kompetencji lekarza i gdyby zachowanie dr. Krasickiego nie byłoby tak skrajnie nieodpowiedzialne i niepomocne, nie ośmieliłabym się powiedzieć tak mocnych słów. W sytuacji natomiast, kiedy od pół roku robię wszystko, żeby wyzdrowieć, a lekarz nawet nie spojrzał na moją stopę, a wynik badania opisał w ogóle się nie odnosząc do badania, tylko przekleił tytuł w treść, nie da się tego inaczej nazwać.

Fachowy i rzetelny lekarz. Zanim trafiłam do doktora Krasickiego odwiedziłam trzech lekarzy, którzy po wynikach RTG twierdzili , że z moją kostką jest wszystko w porządku , a dolegliwości które odczuwam są następstwem urazu i tak powinno być. Dopiero doktor Krasicki skierował mnie na USG, rezonans magnetyczny, które wykazały zerwane więzadła, otrzymałam skierowanie na operację i nadzieję na powrót do pełnej sprawności. Dziękuję i polecam serdecznie Pana Doktora.

Bardzo nie polecam tego specjalisty. Lekarz nie skierował mnie na badanie rezonansu magnetycznego po urazie skrętnym kolana. Całą diagnozę postawił na odstawie usg wykonanym na spuchniętym kolanie. Lekarz przeoczył całkowite zerwanie więzadło krzyżowe w kolanie. Odmówił skierowania na rehabilitacje po urazie oraz zalecił pełen powrót do aktywności fizycznej na miesiąc po zdarzeniu co miało opłakane dla mnie skutki. Przez pół roku funkcjonowałam z zerwanym więzadłem krzyżowym przednim nie wiedząc o tym za sprawą dr. Krasickiego który nie zdiagnozował tak poważnej kontuzji. Lekarz leczy na oko i nie jest zwolennikiem rehabilitacji. Ten ortopeda mi bardzo zaszkodził także nie polecam nikomu.