Polecam tego lekarza, przeprowadził leczenie bez bólu, nie lubię stomatologów, zawsze chodziłem do swojego ( jednak już emerytura zasłużona ). Szukając informacji natknąłem się na Bydgoszcz i Pana Mariusza i nie żałuję. Wzbudza spokój i zaufanie, podszedł do mnie "na luzie" i wytłumaczył co będzie robił. Będę mógł iść ponownie na wizytę nieco spokojniejszy.

Dobry stomatolog. Szukałem dla mojego taty lekarza który umiałby podejść kompleksowo i przy tym nie za drogo. Wyjaśnione i wycenione leczenie na które ojciec się zgodził i jest zadowolony. W jego imieniu dziękuję doktorowi Pankowskiemu bo tu go znalazlem i potwierdzam inne opinie.

Cieszę się, że trafiełem do Pana doktora. zazwyczaj boję się stomatologów, tu po przeglądzie i rozmowie zdecydowałem się na leczenie i tu miłe zaskoczenie. Spokojnie, profesjonalnie i bez bólu o jakim myślałem. Polecam lekarza. Dobry stomatolog!

Sympatyczny, uprzejmy lekarz i bardzo życzliwy. Kompetentny i cierpliwie tłumaczący. Poświęca dużo i czasu i atmosfera jest bardzo dobra. Polecam!!