Mariusz Pruchniak

Bardzo dobry lekarz!!! dzieki temu lekarzowi zyje nadal!! miły, sympatyczny, zna sie na tym co robi. zdecydowanie polecam.

Bardzo dobry lekarz. Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy.Poświęca sporo czasu na badanie i rozmowę.

Bardzo podoba mi się podejście Doktora do pacjentek. Potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć i objaśnić. Świetnie prowadzi ciąże, dokładnie robi usg. Wizyta nie jest stresująca, dokładnie wypytuje się o stan zdrowia.Polecam!

Super lekarz! Dokładny, stawia trafne diagnozy. Bardzo szybko pomógł mi z problemem z którym inny lekarz nie dawał sobie rady. Polecam!

100 % polecam kazdej Pani, miły, delikatny, zna się na swoim fachu :)

100 % polecam kazdej Pani, miły, delikatny, zna się na swoim fachu :)

Zdecydowanie najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Miły, uprzejmy, zero stresu na wizycie, wszystko dokładnie wyjaśnione :) gorąco polecam :)

Doktor bardzo dokładnie zbiera wywiad i delikatnie bada. Miły i kulturalny w podejściu do pacjentek.W czasie pobytu na oddziale zagląda,interesuje się pacjentkami.

Miły i kompetentny lekarz. Wizyty nie są nieprzyjemne, delikatnie bada, tłumaczy. Poświęcił mi w poradni 30 min pomimo tłumu pacjentek na korytarzu! Wyjaśnił moje obawy. Polecam!

Jest OK, zajmuje się pacjentkami , normalny w kontaktach międzyludzkich.

Jest OK, zajmuje się pacjentkami , normalny w kontaktach międzyludzkich.