dr n. med. Mariusz Pułapa

Człowiek naprawdę sympatyczny, ale jako lekarz, no cóż nie polecam

Człowiek naprawdę sympatyczny, ale jako lekarz, no cóż nie polecam

!!!!! Pozostawiam to bez komentarza. !!!!!

!!!!!
Pozostawiam
to
bez
komentarza.
!!!!!

bardzo kompetentny lekarz. potrafi pacjentowi z nieiwielką wiedza medyczną wytłumaczyć co dzieje się w jego organizmie.na czym polega jego choroba. polecam

miał byc dobrym lekarzem a okazał się mega chamem! Bo jak można kogos kto sie sie leczy u niego namawiać do przyjścia prywatnie! SZCZYT CHAMSTWA

Bardzo się zawiodłam. Arogancki i niestety widać że pacjentów z poważnymi schorzeniami bardzo lekceważy. Szkoda że jego wygląd zewnętrzny nie idzie w parze z troską o dobro pacjentów. Przykro mi że psuje pan wizerunek tej przychodni która przez tyle lat dbała o zdrowie mojej rodziny. Nieczyste sumienie potrafi zniszczyć człowieka. Niech pan o tym pamięta panie "doktorze".

Dwukrotnie gosciła u tego pana moja babcia. Pierwszy raz narzekała na problemy trawienne po antybiotykach - dal no-spe i pogonil do domu - okazalo sie ze to gruczolak jelita grubego. Nastepnie juz w trakcie chemii babcia przyszla powiedziec o koszmarnych zawrotach glowy i poprosic o skierowanie do neurologa. Pan doktor powiedzial ze skierowania nie da bo koledzy beda sie z niego smiali. Wyszla potworna zakrzepica. Nie polecam, moze na kaszelek jest czarujacy, ale to tyle!

Nie polecam, moze na kaszelek jest czarujacy, ale to tyle!

fantastyczny kompetentny empatyczny rozumiejący a przy tym ahah seksowny lekarz bez humorków do schrupania marzena

kompetentny lekarz.Z uprzejmością różnie bywa, ma swoje humorki. Trzeba być po prostu wymagającym pacjentem. Dorota.

.....polecam wszystkim tego lekarza .... ...miły i naprawdę wie co robi....

.....polecam wszystkim tego lekarza ....
...miły i naprawdę wie co robi....

Świetny lekarz i czarujący mężczyzna...

Świetny lekarz i czarujący mężczyzna...