dr n. med. Mariusz Pułapa

Kompetentny i lubiący swój zawód lekarz. To tyle i aż tyle, oby tak zostało.

Kompetentny i lubiący swój zawód lekarz.
To tyle i aż tyle, oby tak zostało.

Uwazam ze jest to swietny lekarz.Najlepszy jakiego spotkalam. Faktycznie interesuje sie zdrowiem pacjenta i przepisuje tylko konieczne leki.

Bardzo dobry lekarz, kompetentny i jednocześnie bardzo uprzejmy. Szczerze polecam :)

Ludzie, nie wiem co wy wypisujecie na tym Rankingu? Chyba, że to sam lekarz piszę, lub jego znajomi. Byłam u tego lekarza i myślałam, że serce mi pęknie. Tak nie uprzejmego, wręcz chamskiego lekarza, to jeszcze nigdy w życiu nie miałam okazji spotkać. Jestem tak bardzo rozczarowana tym "człowiekiem", że brak mi słów. Zdecydowanie odradzam.

Dr Mariusz Pułapa jest świetnym lekarzem. Sympatycznym, otwartym, kompetentnym. Podczas wizyty czuje się, że zależy mu na pacjencie. Polecam Pana Doktora znajomym. Szkoda, że takich lekarzy jest ciągle za mało.

Uczciwy człowiek. Rzadkość w tym kopniętym świecie.

Uczciwy człowiek. Rzadkość w tym kopniętym świecie.

Życzę wszystkim takich lekarzy jak pan doktor. Po prostu.

Życzę wszystkim takich lekarzy jak pan doktor. Po prostu.

Wspanialy, dobrze wykształcony lekarz, a przy tym godny zaufania człowiek. Jeden z niewielu lekarzy,ktorwgo mozna polecic kazdemu.I na dodatek to bardzo przystojny mężczyzna

Jeden z niewielu lekarzy, ktory poza tym ze jest świetnym specjalistą, jest tez sympatycznym, godnym zaufania człowiekiem. polecam tego lekarza każdemu

wspaniały lekarz, polecam go każdemu, w porównaniu z innymi jest bardzo uprzejmy i potrafi wytłumaczyć każdy szczegół choroby,