dr n. med. Mariusz Pytlasińskidr n. med. Mariusz Pytlasiński - zdjęcie profilowe

dr n. med. Mariusz Pytlasiński

Chirurg ogólny, Ortopeda

Doktor Mariusz Pytlasiński, Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu ukończył w czerwcu 1987 roku. W październiku podjął pracę w Oddziale Chirurgicznym Szpitala im. R.J. Czerwiakowskiego we Wrocławiu.

W 1991 roku uzyskał specjalizację I stopnia z Chirurgii Ogólnej, a 1 stycznia 1994 roku rozpoczął pracę w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki we Wrocławiu.

W czerwcu 1995 roku, po obronie pracy pt. „Ocena odległych wyników dwuetapowych operacji naprawczych ścięgien mięśni zginaczy palców rąk”, uzyskał tytuł doktora nauk medycznych.

Rok później, po złożeniu stosownych egzaminów, został specjalistą II stopnia z Chirurgii Ogólnej, a w 2000 roku uzyskał specjalizację II stopnia z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.

W latach 1994-2006 brał udział w licznych kursach i szkoleniach z zakresu chirurgii urazowej, mikrochirurgii i chirurgii ręki oraz ultrasonografii narządu ruchu w kraju i za granicą.

Doktor w czerwcu 2006 zakończył pracę w Klinice Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki we Wrocławiu i podjął pracę w Oddziale Ortopedyczno-Urazowym i Chirurgii Ręki w prywatnej Klinice przy ul. Rajskiej we Wrocławiu, gdzie obecnie przeprowadza leczenie operacyjne.

Gdzie konsultuje doktor Mariusz Pytlasiński?

Konsultacje można uzyskać w Przychodnia "STARMED" na ulicy Młodych Techników 7 (gabinet 166 - 1 piętro) 53-647 Wrocław, pod numerem telefonu +48 883 12 10 10

Wspaniały człowiek i specjalista w swojej dziedzinie . Dolegliwości pacjenta traktuje bardzo poważnie i z zaangażowaniem . Chętnie doradzi leczenie danego schorzenia i ewentualnego zabiegu . Polecam w stu procentach .

Bardzo konkretnie podchodzi do sprawy wszystko dokładnie i pokolei tłumaczy.Mialam w styczniu 2014 zabieg na ciesnie nadgarstka jestem bardzo zadowolona z rezultatów tego zabiegu. w marcu bede miała kolejny zabieg na nerwy rowka łokciowego .z przyjemnością mogę polecić pana doktora.

Świetny lekarz,bardzo uprzejmy, rzeczowy, pomocny, rozmawia z Tobą jak równy z równym, tłumaczy wszelkie zawiłości. Jest po prostu świetny. Polecam wszystkim potrzebującym.