lekarz Mariusz Sitarz

3,6
3,3
3,3
3,4

Bardzo nie polecam i odradzam. Tuż przed pandemią otrzymałam wyniki badań cytologii, które wykonywałam w prywatnej klinice, do której chodziłam regularnie. Niestety nie miałam kontaktu ze swoją ginekolożką, dlatego postanowiłam umówić się na teleporadę w przychodni NZOZ nr 1w Rumi. W dniu konsultacji (26.03.2020) zadzwoniła do mnie pani pielęgniarka, która od razu przekazała telefon lekarzowi. Pan nie przedstawił mi się, a po mojej informacji, że chciałabym omówić moje wyniki cytologiczne, usłyszałam, że nie jest to czas na takie konsultacje ze względu na panującą w kraju sytuację. Dopiero po tym upomnieniu ...

Bardzo nie polecam i odradzam.
W dniu konsultacji (26.03.2020) zadzwoniła do mnie pani pielęgniarka, która od razu przekazała telefon lekarzowi. Pan nie przedstawił mi się, a po mojej informacji, że chciałabym omówić moje wyniki cytologiczne, usłyszałam, że nie jest to czas na takie konsultacje ze względu na panującą w kraju sytuację. Dopiero po tym upomnieniu przez lekarza, mogłam wytłumaczyć, że w wynikach badań wyszło, że mam zapalenie i chciałabym to skonsultować. Pan Sitarz bez żadnego wywiadu przepisał mi globulki dopochwowe, podał mi numer e-recepty i powiedział jedynie, aby aplikować je co drugi dzień na noc. Ginekolog nie zapytał, czy na coś choruję, czy występują u mnie jakiekolwiek inne objawy zapalenia, kiedy została przeprowadzona cytologia oraz czy na wynikach są jakieś dodatkowe informacje. Nie poinformował mnie również, że w trakcie leczenia globulkami nie należy współżyć.
Jestem rozczarowana konsultacją z panem Mariuszem Sitarzem. Bardzo zależało mi na pomocy i rozmowie, która rozwiałaby wszystkie moje wątpliwości, a spotkałam się z arogancją i niezrozumieniem. Po rozmowie poczułam się również bardzo źle, ponieważ mój stan zdrowia został przez lekarza zbagatelizowany. Warto zaznaczyć, że otrzymałam e-receptę na lek, którego ginekolog nie wymienił nawet z nazwy - dopiero logując się na swoje konto na www.pacjent.gov.pl, dowiedziałam się zarówno o nazwie leku, jak i imieniu oraz nazwisku lekarza.
Stanowczo odradzam tego lekarza. Miałam z nim do czynienia tylko dlatego, że sytuacja w kraju była wyjątkowa i konsultowałam się jedynie przez telefon, jednak to wystarczyło, żeby zniechęcił mnie do swojej osoby.

Super lekarz, prowadził moje trzy ciąże . Pełne zaufanie do tego człowieka mam od lat. Konkretny i wie co robi.

Absolutnie nie polecam tego lekarza. Sprawia wrażenie, jakby nie lubił kobiet ani swojej pracy i robił to za karę. Traktuje pacjentki(nawet w ciąży) z wyższością, ma chamskie podejście oraz aroganckie odzywki bez przyczyny.

najlepszy ginekolok przytocze pare przypadkow: kolezanka byla w ciazy i chodzila prywatnie do jakiegos mizernego ginekologa, gdy braklo jej kasy, poszla do Dr Sitarza bo musiala zrobic badania jak to sie w ciazy robi co sie okazalo bylo to 3dni po wizycie u prywaciarza ale doktor Sitarz ja przyjal i zbadal co sie okazalo ,ze nosi martwy plod od dwoch tygodni taki bystry byl prywaciasz.inna znajoma miala mlodo wycietego jednego jajnika i pewna pani ginekolog powiedziala jej ze nigdy nie bedzie miala juz dzieci i co lepsze ze ma torbiele,byla zalamana wiec poradzilam jej wizyte u doktora Sitarza i co sie okazalo ze niema zadnych torbieli malo tego ma teraz 7-letnia zdrowa coreczke. jesli chodzi o nadrzerki moja bratowa nie miala kasy aby ja wypalic i pan doktor Sitarz nie zaprosil jej do siebie na prywatne wypalanie tylko zrobil jej to metoda laserowa za darmo!!!!, a jesli chodzi o mnie dzieki niemu mam wspaniala corke i usunieta nadrzerke,....kiedys chodzilam do pani doktor ginekolog u ktorej nie moglam wypalic nadrzerki przez rok poniewaz nie stac mnie bylo na to co zekomo mialam kupic w aptece aby to zrobic, przenioslam sie do Sitarza i na drugiej wizycie nie mialam juz nadrzerki. moglabym wiele pisac ale napisze tylko tyle TO NAJLEPSZY LEKARZ POD SLONCEM!!!

Naleze do doktora od 22 lat i nigdy nie zmienie lekarza ,prowadzil mi 2 ciaze jest super ,wesoly,smieszny polecam

Nikomu nie polece takiego lekarza nie delikatny, zero kultury przeklina przy pacjentce, arogancki. Uszkodził mi szyjke macicy, dokladnie rozerwal ja przy zakładaniu wkładki (spirali). Bolało, krew sie lała. Lekarz do zwierząt jest lepszy niż on... Nie polece nikomu jeszcze bede przestrzegać przed tym panem. Szkoda zdrowia i nerwów.

Godny polecenia dobre poczucie humoru chodzę mam bez stresu i wyluzowana. Obojętnie czy przychodnia czy gabinet prywatny

Byłam raz i o ten raz zdecydowanie za dużo. Po tej wizycie pozostał mi na długo niesmak. Bardzo niemiły, opryskliwy, niedelikatny człowiek. Zdecydowanie NIE POLECAM !!!

Zdecydowanie nie polecam. Już na samym początku wizyty usłyszałam stwierdzenie po co w ogóle przyszłam. Z prowadzeniem ciąży mogę iść gdzie indziej. Nie miły przy badaniu. Nie umie odpowiedzieć na podstawowe pytania. No i nie ma czasu na zbedne pogaduszki. Nie polecam! Jak się mu nie chce pracować, to na emeryturę Proszę!!!